Rekrutacja pracowników z Ukrainy Opole – dlaczego praca dla obywateli Ukrainy to dobre rozwiązanie?

Kiedy mówimy o rynku pracy w Polsce, nie można pominąć kluczowego aspektu, jakim jest zatrudnienie pracowników z Ukrainy. Opole, będące jednym z miast aktywnie korzystających z tej możliwości, dostrzega wiele korzyści wynikających z tej współpracy. Ale dlaczego dokładnie zatrudnienie obywateli Ukrainy okazuje się być tak opłacalne?

 • Pracownicy z Ukrainy Opole – wysoka motywacja do pracy

Zatrudnianie pracowników tymczasowych z Ukrainy wiąże się z

 • Pracownicy z Ukrainy Opole – szybki proces integracji

Integracja kulturalna pomiędzy Polakami a Ukraińcami jest stosunkowo łatwa, co sprzyja lepszemu zrozumieniu i współpracy w miejscu pracy (dotyczy to zarówno pracy sezonowej, pracy fizycznej, jak i biurowej).

 • Pracownicy z Ukrainy Opole – wysoka elastyczność

Osoby poszukujące pracy o ukraińskim pochodzeniu, poszukując pracy stałej ujawniają znacznie wyższą skłonność do ugodowych rozwiązań (w tym do elastyczności w zakresie grafiku pracy) niż Polacy na tych samych stanowiskach.

 • Pracownicy z Ukrainy Opole – zróżnicowane umiejętności

Nasza agencja rekrutacyjna zapewnia dostęp do wysoce zróżnicowanej kadry pracowniczej: w szeregach naszych baz znajdziecie Państwo zarówno lekarzy z Ukrainy, pracowników sezonowych, fizycznych, pracowników produkcji, jak i programistów z Ukrainy oraz pracowników budowlanych.

 • Pracownicy z Ukrainy Opole – rozwój zespołu

Zatrudnianie pracowników tymczasowych z Ukrainy wiąże się ze zwiększeniem różnorodności zespołu pracowników, co z kolei prowadzi do wymiany doświadczeń i w dłużej perspektywie przyczynia się do zwiększenia kreatywności zespołu.

 • Pracownicy z Ukrainy Opole – szybkie uzupełnienie braków kadrowych

Współpraca z naszą agencją pośrednictwa pracy wiąże się nie tylko z wygodną formą zatrudnienia i odciążeniem pracowników działu HR, ale i krótkim procesem rekrutacji. Szukasz osób zainteresowanych pracą w Polsce? Odciąż swój dział rekrutacji i zobacz, jak nasza firma rekrutacyjna pomaga Twojej działalności rosnąć w siłę! Poznaj również „Korzyści wynikające z zatrudnienia pracowników z Ukrainy„.

Pracownicy z Ukrainy w Opolu – czego możesz spodziewać się po pracownikach z naszej agencji pracy, czyli Ukraińcy na opolskim rynku pracy

Jako doświadczona agencja pracy, świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dopasowując odpowiednich kandydatów do potrzeb pracodawców. Pracownicy z Ukrainy rekrutowani przez naszą firmę odznaczają się nie tylko wysokimi umiejętnościami zawodowymi, ale także kulturalną adaptacją, która jest niezwykle ważna na opolskim rynku pracy. Odpowiadając na współczesne, aktualne oferty pracy zatrudniamy pracowników wykonujących pracę na rozmaitych stanowiskach. Dowiedz się więcej o naszych kandydatach!

 • Osoby zatrudniane przez naszą agencję zatrudnienia to odpowiedzialni pracownicy, w pełni zmotywowani do nauki i rzetelnego pełnienia obowiązków.
 • Proponowana przez naszą agencję pracy tymczasowej kadra pracownicza posiada doskonałe kwalifikacje oraz szereg niezbędnych szkoleń i badań.

Czy wiesz, że nasi pracownicy tymczasowi mają zapewnione zakwaterowanie na cały okres wykonywania pracy? Dotyczy to nie tylko pracowników z Ukrainy, ale i także:

Postaw na bezproblemową, sprawną rekrutację pracowników i skontaktuj się z nami!

Pracodawcy obawiają się odpływu Ukraińców, ale Ukraińcy nie chcą wyjeżdżać z Opola

Opole, dzięki swoim unikalnym walorom i przyjaznemu środowisku pracy, przyciąga wielu pracowników z Ukrainy. Mimo obaw pracodawców o potencjalny odpływ tych cennych pracowników, wielu z nich uważa Opole za swój drugi dom, co przekłada się na długoterminowe zatrudnienie i stabilność na lokalnym rynku pracy. Wszystko to przemawia za stwierdzeniem, że przedsiębiorcy zatrudniający obywateli Ukrainy nie powinni mieć żadnych obaw w kwestii stabilności ich pracy.

Sprawdź również, „Praca w Polsce Ukraińca – gdzie najczęściej zatrudniani są pracownicy z Ukrainy?

Praca dla Ukraińców – jak zatrudnić obywatela Ukrainy?

Zatrudnienie obywatela Ukrainy wymaga spełnienia pewnych formalności. W pierwszej kolejności należy zgłosić chęć zatrudnienia do odpowiednich służb. Kolejnym krokiem jest uzyskanie zezwolenia na pracę dla kandydata, przeprowadzenie niezbędnych szkoleń BHP, uzyskanie zestawu badań oraz dopełnienie kilku dodatkowych wymogów prawnych. Nasza agencja pracy dostarcza pracowników spełniających je wszystkie – szukasz pracowników tymczasowych w Opolu i okolicach? Pomożemy!

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

 • Dowolna ilość
  pracowników
 • Rekrutacja
  od kilku dni
 • Minimum
  formalności