Potrzebujesz rąk do pracy stałej, tymczasowej lub sezonowej? Nie znamy rozwiązania łatwiejszego niż pracownicy fizyczni z Ukrainy. Szeroki wybór specjalistów różnych branż oraz zmotywowanych osób, gotowych podjąć się pracy bez kwalifikacji.

Pracownicy fizyczni z Ukrainy: do jakich prac

Można tutaj podzielić prace przede wszystkim na wymagające kwalifikacji lub nie. Do tych drugich należy magazynowanie, pakowanie, przewijanie, sortowanie, sprzątanie itp. Nierzadko polscy pracodawcy zatrudniają Ukraińców na produkcji z wykorzystaniem maszyn, których obsługi trzeba będzie nowego pracownika nauczyć. Ale są zdolni i zmotywowani, więc uczą się szybko.

Także pracownik fizyczny z Ukrainy może być dobrze przygotowanym i nawet doświadczonym specjalistą. Do tej kategorii należą spawacze, szpachlarze, kucharze, stolarze, kosiarze oraz wiele innych fachowców branży budowlanej, rolniczej i nie tylko.

Pracownicy fizyczni z Ukrainy – gdzie znaleźć naprawdę dobrych

Najlepszą opcją jest skorzystanie z pomocy agencji pracy. Nie musisz przeprowadzać czasochłonny i wyczerpujący proces rekrutacji. Masz gotową propozycję kadry zgodnie z Twoimi wymogami. A nawet gdyby „w praniu” niektórzy kandydaci okazaliby się dla Ciebie nieodpowiedni, to masz gwarancję wymiany takiego pracownika na innego.

Jeśli pracownicy fizyczni z Ukrainy są właśnie tym, czego potrzebuje dla niezakłóconej pracy i rozwoju Twoja firma, pomożemy Ci. Od rekrutacji aż po całkowite załatwienie wszelkich formalności prawnych i organizacyjnych. Czekamy na Twój telefon, numer znajdziesz w górnym prawym rogu strony. Lub zamów rozmowę, a sami do Ciebie zadzwonimy!