Pracownicy z Ukrainy Warszawa – rekrutacja pracowników szyta na miarę!

Pozyskujemy pracowników z ogólnopolskiego i lokalnego rynku pracy nie od dziś, a naszą misją jest realne oddziaływanie na pozytywny rozwój firm w Polsce i na całym globie. Specjalizujemy się w rekrutacji zagranicznych pracowników tymczasowych, a dzięki doświadczeniu, które liczymy w latach, zapewniamy elastyczne formy zatrudnienia i misternie dopracowane procesy selekcji kandydatów. Wszystko to, aby móc dostarczać naszym Klientom najlepszych pracowników w możliwie najkrótszym czasie!

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w znalezieniu programisty z Ukrainy, pracownika technicznego, czy lekarza z Ukrainy – zajmiemy się tym!

Szukasz pracowników? Dowiedz się, dlaczego właśnie nam warto powierzyć rekrutację pracowników!

Jak powinna wyglądać rekrutacja pracowników? Terminowo i efektownie! W Workin dbamy, aby zatrudnieniu pracowników tymczasowych towarzyszyła pozytywna atmosfera, a oferty pracy znajdowały się u potencjalnych kandydatów w mgnieniu oka.

Proces rekrutacyjny pracownika zaczynamy od rozmowy: powiedz nam o swoich oczekiwaniach, a my znajdziemy ekspertów, którzy spełnią Twoje potrzeby. Współpracujemy z gronem wykształconych i zmotywowanych specjalistów z licznych obszarów Europy i Azji, a nasze biura mieszczą się w aż 7 krajach. To dlatego mamy pewność, że znajdziemy dla Ciebie dokładnie takich pracowników, jakich potrzebuje Twoja firma!

Czy wiesz, że pracownicy z Ukrainy Warszawa w większości przypadków pozostają bardzo dobrze wykwalifikowani i niejednokrotnie lepiej zmotywowani do pracy w stosunku do pracowników narodowości polskiej?

Jak mądrze zatrudniać pracowników sezonowych w Warszawie?

Czy warto zatrudnić pracownika z pomocą biura pośrednictwa? Warto!

Nasza agencja zatrudnienia pracowników to:

  • obniżenie kosztów zatrudnienia pracowników
  • brak trudności związanych z legalizacją zatrudnienia pracowników – formalności dotyczące pracowników leżą po naszej stronie (pozwolenie na pracę i pobyt, badania i inne)!
  • Szybka obsługa i stały kontakt – działamy sprawnie i zostajemy cały czas w kontakcie.

Jak legalnie zatrudniać pracowników? Wystarczy powierzyć procesy rekrutacyjne nam!

Chcąc zatrudnić pracowników pracodawca musi stanąć przed wyborem formy zatrudnienia pracowników. Nie wiesz, która z możliwości będzie najkorzystniejsza dla Twojej firmy? Skontaktuj się z nami, abyśmy wspólnie mogli znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu!

Czym jest leasing ukraińskich pracowników?

Leasing pracowników (czyli wynajem pracowników) to wypożyczenie specjalistów na wybrany okres czasu. Czy wiesz, że prawo nie stawia ograniczeń względem minimalnego czasu zatrudnienia pracowników w ramach leasingu? Pracownicy z Ukrainy Warszawa to rozwiązanie dla każdego!

Pracownicy z Ukrainy Warszawa – co zyskujesz?

Zatrudnianie do pracy pracowników z Ukrainy niesie ze sobą mnóstwo plusów! Ukraińcy to silnie zmotywowani, dobrze wyszkoleni pracownicy, którzy nie boją się pracy i zwykle dobrze porozumiewają się w języku polskim.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu pracownika budowlanego, fizycznego lub technicznego? Szukasz pracowników sezonowych? Twoja firma odnotowuje niedobór kadry kierowniczej? Niezależnie od stanowisk pracy, jakie chciałbyś uzupełnić: zorganizujemy specjalistów z każdej branży! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować szybką obsługę i niemal zautomatyzowany proces administracyjny. Nie musisz martwić się formalnościami związanymi z zalegalizowaniem procesu zatrudnienia Ukraińców: bierzemy je na siebie (podobnie jak m. in. zakwaterowanie i szkolenia pracowników)! Zapewnienie pracy cudzoziemcowi nigdy nie było prostsze! Być może pracownicy z Ukrainy Warszawa to Twój kolejny milowy krok w rozwoju firmy?

Potrzebujesz wskazówek odnośnie formy zatrudnienia lub dostosowania czasu pracy przyszłych pracowników spoza granic Polski lub masz inne pytania? Doradzimy! Jako agencja pracy pośredniczymy w zatrudnianiu kadry i chętnie dzielimy się zdobytą przez lata wiedzą. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Sprawdź również, w jakich miastach jeszcze działamy: