Chcesz znaleźć pracowników fizycznych z Ukrainy w Gdyni? Zastanawiasz się, jakie świadczenia przysługują osobom poszukującym pracy? A może rozważasz zatrudnienie małoletniego obywatela Ukrainy na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej? Jesteś we właściwym miejscu!

W Workin pomagamy przedsiębiorcom z Polski znaleźć pracowników na rozmaite stanowiska pracy: zatrudniamy pracowników budowlanych, programistów z Ukrainy, fachowców sezonowych oraz wielu innych przedstawicieli różnych zawodów. Nasza agencja pracy tymczasowej Gdynia dostarczy do Twojej firmy zmotywowanych fachowców gotowych do podjęcia pracy od zaraz w niemal dowolnej ilości. Szukasz nowych pracowników? Zatrudnij Ukraińca i zapomnij o czasochłonnym procesie rekrutacji, szkoleń i legalizacji pracy z naszym biurem pośrednictwa!

Pracownicy z Ukrainy Gdynia – czyli o tym, jak zatrudnię pracownika szybko i skutecznie przez agencję pracy tymczasowej

Rekrutacja pracowników to wyzwanie dla każdej firmy, a kiedy do pracy przychodzi nowy pracownik musi minąć nieco czasu, zanim oswoi on się ze stanowiskiem i przejdzie odpowiednie przeszkolenie. Nasza agencja pracy tymczasowej stawia na maksymalne ułatwienie tego procesu:

 • Nie musisz obawiać się kwestii zapewnienia zakwaterowania pracowników ani problemów dot. warunków zakwaterowania – nasza agencja pośrednictwa pracy zrobi to za Ciebie!
 • Możesz zapomnieć nie tylko o problemach dotyczących zapewnienia zakwaterowania pracownikom, ale i legalizacji zatrudnienia obywatela Ukrainy na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
 • Współpracując z naszą agencją pracy tymczasowej masz pewność, że przyjmujesz do pracy cudzoziemców zmotywowanych do pracy w Twojej firmie.
 • Dostarczymy do Ciebie pracowników na podstawie wygodnej i przejrzystej umowy leasingu lub outsourcingu.

Czy wiesz, że większość firm potrzebujących specjalistów w Polsce deklaruje motywację do zatrudnienia Ukraińca w przeciągu najbliższych kilku lat? Polski rynek coraz silniej otwiera się na cudzoziemców. W naszej agencji pracy znajdziesz jednak nie tylko pracowników z Ukrainy Gdynia ale i także:

Szukasz pracowników budowlanych lub pracowników do gospodarstwa rolnego? A może pomocy do biura lub lekarzy z Ukrainy? Skontaktuj się z nami, pomożemy!

Dofinansowanie pobytu Ukraińca – ile wynosi pomoc finansowa w zatrudnianiu pracowników z Ukrainy Gdynia i czy faktycznie ma miejsce?

Wiele rodzin w Polsce przyjęło pod swój dach obywateli Ukrainy, a formy pomocy uchodźcom obejmowały dotąd różne formy: dofinansowanie pobytu Ukraińca na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, zaoferowanie mu właściwych warunków zakwaterowania, pomoc w utrzymaniu miejsca pracy, zapewnienie wyżywienia obywatelowi Ukrainy, czy dofinansowanie dla osoby sprawującej tymczasową pieczę nad cudzoziemcem. Mimo, że wniosek o świadczenie za zakwaterowanie obywateli Ukrainy i zapewnienie wyżywienia obywatelowi Ukrainy wciąż funkcjonuje i osoby, które przyjęły obywateli Ukrainy do swoich domostw mogą liczyć na pomoc, zauważamy w Polsce pewne zmiany w tym obszarze. Tendencja z oferowania finansowej i materialnej pomocy obywatelom Ukrainy zmienia swój kształt: zamiast pracy nad wnioskami o wypłatę świadczenia skupiamy się coraz istotniej na powierzeniu pracy Ukraińcom.

Pracownicy z Ukrainy Gdynia – jak pomagamy w znalezieniu pracy?

Jako osoba poszukująca pracy z całą pewnością niejednokrotnie doświadczyłeś frustracji związanej z niemożnością znalezienia zatrudnienia – wizyty w powiatowym urzędzie pracy nie przyniosły oczekiwanych skutków, a popularne frazy „zatrudnię pracowników budowlanych” czy „brak doświadczenia praca” nie odnajdują odpowiedzi na Twoje wątpliwości. We współpracy z naszą agencją pracy:

 • Otrzymasz możliwość podjęcia legalnej pracy.
 • Pomożemy Ci w sprawie dofinansowania pobytu na terenie RP.
 • Weźmiemy odpowiedzialność za kwestię zapewnienia zakwaterowania dla Ciebie na czas pracy.
 • Pomożemy nie tylko w znalezieniu pracy, ale i zadbamy o Twoje odpowiednie przeszkolenie i wszelkie badania.
 • Znajdziesz stanowisko pracy dopasowane do Twojego wykształcenia i preferencji.

Szukając pracy, nie zapomnij zgłosić się do nas!

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

 • Dowolna ilość
  pracowników
 • Rekrutacja
  od kilku dni
 • Minimum
  formalności