Czy w województwie pomorskim można liczyć na dostęp do gotowej bazy pracowników tymczasowych oraz tych, chętnych do pracy na dłużej? Można! Wystarczy nawiązać kontakt z zaufaną agencją zatrudnienia pracowników, która zapewni legalne zatrudnienie obywateli Ukrainy, weźmie odpowiedzialność za formalności i zajmie się kompleksową rekrutacją pracowników. W Workin specjalizujemy się w branży rekrutacji od lat i wiemy, że zatrudnienie Ukraińca wcale nie musi sprawiać pracodawcy trudności. Nie wierzysz? Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o rozwiązaniach dla Twojej firmy!

Agencja pracy tymczasowej w Gdańsku – miejsce, gdzie wiedza o rekrutacji łączy się z doświadczeniem

Znamy potencjał pomorskiego rynku i wiemy jak Gdańsk pomaga Ukrainie w trudnych chwilach. Łącząc się w tej akcji współpracujemy z Ukraińcami z całej Polski, zapewniając im miejsca pracy i doradzając w zakresie podejmowania pracy tymczasowej. Dzięki zdobywanej latami wiedzy wahania rynku pracy oraz szeroko pojętej gospodarki nie stanowią dla nas trudności, a nasze usługi zatrudnienia obywateli Ukrainy utrzymują się na podium najlepszych na lokalnym i ogólnopolskim rynku pracy.

Rekrutuj efektywnie – czyli o tym, jak agencja zatrudnienia ma szansę zanieść Twoją firmę na wyższy poziom z pracownikami z Ukrainy Gdańsk!

Gdańsk pomaga Ukrainie – my też! Nasza agencja zatrudnienia obywateli państw trzecich wspomaga lokalny rynek pracy, dzieląc się radami w obszarze efektywnego zatrudnienia cudzoziemców i poszukiwaniu pracy dla Ukraińców.

Na co możesz liczyć we współpracy z nami, jako przedsiębiorca?

 • obniżenie kosztów zatrudnienia pracowników
 • brak zmartwień o zakwaterowania dla pracowników
 • ułatwienie zatrudnienia pracowników poprzez maksymalne ograniczenie formalności
 • stała kontrola legalności – rekrutacja pracowników z Ukrainy przebiega legalnie na każdym jej etapie. Nie ma miejsca na pomyłki!

Pracownicy z Ukrainy Gdańsk – zatrudniaj mądrze!

Czy można udzielać pomocy obywatelom Ukrainy i jednocześnie czerpać z tego materialne korzyści? Tak! Wystarczy przyjąć do pracy wykwalifikowanych pracowników narodowości ukraińskiej, którzy razem z Tobą będą pracować na Wasz wspólny sukces!

Dopasujemy pracowników tymczasowych wprost do potrzeb i oczekiwań Państwa firmy, biorąc pod uwagę między innymi czynniki, takie jak: specyfika pracy firmy, potrzeba znajomości języka polskiego , możliwości finansowe i wahania płac względem wschodnich rynków pracy, a także doświadczenie i stopień kwalifikacji obywateli Ukrainy na potrzeby danego stanowiska. Jak to robimy, że rekrutacja pracowników w ramach pomocy obywatelom Ukrainy i przedsiębiorcom z naszej ręki zawsze odbywa się szybko i efektywnie?

Planujesz rekrutację nowych pracowników w mieście Gdańsk? Sprawdź, jakich pracowników dostarczamy w Workin!

Na pomorskim rynku pracy nie ma żartów, ale to nie znaczy, że nie można sobie z nim poradzić! Dzięki zdobytym kontaktom mamy możliwość zapewniania firmom niemal dowolnej liczby ludzi niemal każdego stanowiska, a ze względu na opracowanie systemu sprawnej komunikacji, skracamy czas potrzebny na legalne zatrudnienie pracowników do minimum! Czy wiesz, że już około połowy polskich przedsiębiorstw poszukuje pracowników z Ukrainy lub posiada ich w swoim zespole? Być może pracownicy z Ukrainy Gdańsk to kolejny krok w stronę sukcesu Twojej działalności?

Pomagamy w zatrudnianiu zarówno pracowników sezonowych, jak i specjalistów na dłuższy okres czasu. Na co dzień poszukujemy najlepszych pracowników z różnych branż, między innymi: przemysłu, budownictwa, logistyki, sprzedaży oraz turystyki. Wśród grona naszych kandydatów znajdują się między innymi:

Jako agencja pracy tymczasowej pomagamy jednak nie tylko w zatrudnianiu pracowników: ułatwiamy również podjęcie pracy na terenie naszego kraju, a nasza działalność ma miejsce nie tylko w Gdańsku, ale i w całej Polsce.

Czy wiesz, że w czerwcu 2022 roku w województwie pomorskim znajdowało się niemal 50 tys. Ukraińców? To tyle, ile zmieści się w dużym stadionie piłkarskim! Badania wskazują ponadto, że większość zatrudnionych w województwie pomorskim obywateli Ukrainy stanowią mężczyźni; wielu z nich wykazuje dobrą znajomość języka polskiego.

Rekrutacja pracowników z Ukrainy Gdańsk – jak to robimy, że zasilamy rynek pracy wyłącznie o najlepszych wykonawców?

Przedkładamy oferty pracy do najlepszych pracowników danej branży, którzy są dostępni w wymaganym przez Państwa okresie, a następnie prowadzimy wśród nich selekcję, poszukując wyłącznie najlepiej przygotowanych do pracy specjalistów. Dzięki temu mamy pewność, że nasze usługi pośrednictwa pracy należą do jednych z najlepszych!

Kwestia zatrudnienia obywateli Ukrainy wcale nie musi spędzać snu z oczu Twojemu biznesowi: zostaw poszukiwanie obywateli Ukrainy zainteresowanych pracą specjalistom i zadbaj o rozwój firmy tak, jak lubisz!

Sprawdź, gdzie jeszcze działamy:

 

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

 • Dowolna ilość
  pracowników
 • Rekrutacja
  od kilku dni
 • Minimum
  formalności