Zastanawiasz się, jak pracuje agencja pracy i czy zrekrutowani pracownicy będą w stanie właściwie spełniać określony zakres obowiązków na różnych stanowiskach? Rozważasz leasing pracowników produkcyjnych lub chcesz dowiedzieć się, jakie korzyści outsourcingu wpłyną na prosperowanie Twojej firmy? A może poszukujesz pracownika tymczasowego na czas wakacji? Zgłoś się do nas, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Możliwość zatrudnienia pracowników z Ukrainy Rzeszów szansą na lepsze prosperowanie firmy

Zatrudnienie w swojej firmie pracowników w oparciu o usługi agencji pracy tymczasowej to nie tylko szansa na przyspieszenie procesu rekrutacji – to możliwość zatrudnienia najlepszych pracowników produkcyjnych, fizycznych, budowlanych i specjalistycznych (np. programistów lub lekarzy z Ukrainy) na najlepszych możliwych warunkach, zgodnie z aktualnymi trendami rynku pracy. W naszej agencji rekrutacyjnej korzystamy z gotowych, doskonale zoptymalizowanych baz pracowników, dzięki którym jesteśmy w stanie oferować najlepszych kandydatów firmom o zróżnicowanych formatach.

Dzięki współpracy z nami możesz mieć pewność, że niezależnie od tego, czy potrzebujesz wykonawców do pracy sezonowej, czy zależy Ci na długoterminowej formie zatrudnienia, znajdziesz u nas dokładnie takich specjalistów, jakich potrzebujesz na czas, bez obaw o dodatkowe nieprzewidziane płatności czy problemy, związane z procesem legalizacji pracy.

 • Zapewniamy wygodną formę zatrudnienia pracowników spoza granic Polski.
 • Oferujemy gotową kadrę pracowników na niemal dowolny okres zatrudnienia pracownika.
 • Gwarantujemy możliwość zatrudnienia i sprawną rekrutację pojedynczych pracowników różnych branż.
 • Dostarczamy najlepszych kandydatów na podstawie realnych potrzeb naszych Klientów, uwzględniając również idee i cele ich firmy.
 • Nasze nowoczesne rozwiązania rekrutacji pracowników pozwalają nam wyszukiwać najlepszych kandydatów na praktycznie dowolną liczbę miejsc pracy.

Jakie zagrożenia wynikają z tymczasowej formy zatrudnienia pracowników z Ukrainy Rzeszów?

 • W przypadku pracy tymczasowej nawet pozornie najlepsi kandydaci szybko tracą motywację do wykonywania obowiązków, co przekłada się negatywnie na ich wydajność.
 • Na terenie Polski można znaleźć pracowników z Ukrainy Rzeszów do pełnienia rozmaitych funkcji, jednak wielu z nich szybko rezygnuje z wykonywania podjętego zakresu obowiązków, co tworzy nagłą lukę w kadrze pracowniczej firmy.

Jak radzimy sobie z tymi zagrożeniami w Workin?

 • Selekcji kandydatów dokonujemy zgodnie z wieloletnimi, sprawdzonymi metodami – nasza agencja pośrednictwa pracy prowadzi wieloetapową rekrutację, opartą o zrozumienie i zadowolenie obu stron, co pozwala nam na bieżąco eliminować wszelkie problemy.
 • Jednocześnie rekrutujemy pracowników dopiero po upewnieniu się, że znają oni zakres obowiązków i swoich zobowiązań oraz wykazują motywację do ich świadczenia. Wierzymy, że najlepszymi pracownikami tymczasowymi są pracownicy z Ukrainy w Rzeszowie, którzy identyfikują się z założeniami firmy, do której przystępują i pozostają zmotywowani do pracy na jej sukces.

Outsourcing procesów produkcyjnych z pracownikami z Ukrainy Rzeszów – sposób na przyspieszenie pracy i optymalizację kosztów

Outsourcing pozwala na optymalizację procesów produkcyjnych poprzez rekrutację pracowników bez obaw o sprawy administracyjne (administrację kadrowo-płacową) i wszelkie trudności, z którymi spotykają się firmy w trakcie poszukiwania nowej kadry (w tym wydajność i rzetelne podejście pracowników).

Korzyści outsourcingu produkcji z pracownikami z Ukrainy Rzeszów

 • Outsourcing pozwala na zatrudnienie pracowników spoza terytorium RP, niezależnie od ich liczby.
 • Dzięki outsourcingowi firma ograniczy koszty związane ze rekrutacją i szkoleniami nowo zatrudnionych pracowników – nasza agencja rekrutacyjna bierze na siebie ten obowiązek.
 • Dzięki outsourcingowi przedsiębiorstwo ma szansę otrzymać pracownika o doskonałych kwalifikacjach i kompetencjach oraz wysokiej motywacji do powierzonego zakresu obowiązków.
 • Outsourcing pozwala szybko eliminować braki kadrowe bez obaw o rezygnację pracownika z umowy – miejsce pracy (outsourcing produkcji, biura czy działu programistycznego) oraz miasto (Rzeszów, Warszawa, Poznań czy inne miejscowości) nie mają dla nas znaczenia Potrzebujesz programistów z Ukrainy? A może pracowników do gospodarstwa rolnego? Nie ma problemu! Centralna baza ofert naszej firmy rekrutacyjnej i nowoczesne podejście do pracy pozwala nam spełniać precyzyjne wymogi nawet najbardziej wymagających Klientów.

W naszej agencji rekrutacyjnej dostarczamy pracowników tymczasowych zainteresowanych pracą tymczasową z różnych państw:

Agencja pracy tymczasowej – jak pośrednictwo pracy może rozwiązać Twoje kłopoty?

W naszej firmie rekrutacyjnej otrzymasz dostęp do oferty pracowników z Ukrainy (a także innych państw jeśli masz takie życzenie) na najwyższym poziomie:

 • grafik pracy zależy od Ciebie – nasza agencja zatrudnienia znajdzie pracowników produkcyjnych, lekarzy z Ukrainy, pracowników fizycznych i pracowników do pracy sezonowej (a także przedstawicieli innych dowolnych branż) gotowych na wymagania sektora, w jakim działasz.
 • wygodna forma zatrudnienia – nasza agencja rekrutacyjna zapewnia oferty umowy o wysoce korzystnych warunkach, bez zbędnych formalności (np. leasing czy outsourcing pracowników).
 • brak niespodzianek – proponowane przez nas oferty pracowników dopasowane będą ściśle do Twoich oczekiwań, a w trakcie współpracy będziemy pozostawać stale do Twojej dyspozycji, dlatego nie musisz obawiać się o negatywne zaskoczenia.

Od zatrudnienia pracowników tymczasowych dzieli Cię tylko jeden telefon! Czy wiesz, że w naszej agencji rekrutacyjnej masz możliwość zatrudnienia obywateli Ukrainy już w kilka dni? Skontaktuj się z nami i sprawdź sam!

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

 • Dowolna ilość
  pracowników
 • Rekrutacja
  od kilku dni
 • Minimum
  formalności