Zastanawiasz się, jak znaleźć pracowników z Ukrainy w Błoniu lub martwi Cię prawna kwestia szkolenia pracowników produkcji? Interesuje Cię wniosek o dofinansowanie pobytu Ukraińca (Błonie), ponieważ chcesz rekrutować taniej? A może zależy Ci na wsparciu Ukrainy, łącząc atrakcyjnie wizerunkowo posunięcia z tymi wysoce pożytecznymi? Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my znajdziemy najlepsze rozwiązanie!

Pracownicy z Ukrainy Błonie – sprawna rekrutacja w trzech krokach

Czy wiesz, że zatrudnianie pracowników z Ukrainy może być znacznie prostsze niż Ci się wydaje? Z naszą pomocą możesz zatrudnić kandydatów, którzy spełnią Twoje oczekiwania, w zaledwie trzech krokach:

Krok pierwszy – opowiedz nam o tym, czego potrzebujesz i odpowiedz na nasze pytania

Krok drugi – poczekaj na finalizację procesu rekrutacji (w ramach oferty naszym pracownikom zapewniamy zakwaterowanie, niezbędne badania i szkolenia) – może to trwać nawet do kilku dni!

Krok trzeci – ciesz się nowo przyjętymi, doskonale przeszkolonymi pracownikami w swojej firmie na dokładnie taki okres, na jaki ich potrzebujesz!

Nasi kandydaci to doskonale wykwalifikowana kadra z rozmaitych sektorów rynkowych – zarówno pracownicy magazynowi, jak i kadra kierująca oraz lekarze, programiści i fachowcy budowlani. Dowiedz się więcej o pracownikach z Ukrainy naszej agencji pracy!

Pracownicy Ukrainy Błonie – czego możesz spodziewać się po kandydatach z naszej agencji pracy?

Zastanawiasz się, że czy zatrudnianie pracowników ze Wschodu to jedynie forma wsparcia Ukrainy? W Workin wierzymy, że pomoc dla Ukrainy (oraz wszelkie formy solidarności z Ukrainą) jest ważna, jednak nie ma to żadnego związku z zatrudnianiem obywateli Ukrainy – pracownicy, jakich proponujemy posiadają co najmniej równe kwalifikacje, co polscy fachowcy i pozostają otwarci na naukę (wykazują jednak przy tym większą motywację do pełnienia obowiązków niż Polacy).

Pracownicy z Ukrainy – obywatele Ukrainy na polskim rynku charakteryzują się następującymi cechami:

Zaangażowanie i profesjonalizm – ukraińscy pracownicy są znani z zaangażowania w swoją pracę. Są pilni, sumienni i chętni do nauki. Współpracując z naszą agencją, dostajesz gwarancję jakości i zaangażowania kandydatów.

Elastyczność – niezależnie od tego, czy potrzebujesz pracownika na stałe, czy tylko na okres sezonowy, możemy dostarczyć Ci odpowiednich kandydatów dopasowanych do Twoich potrzeb (badania wskazują, że pracownicy z Ukrainy pozostają znacznie bardziej skłonni do pracy po godzinach niż Polacy).

Szeroki zakres umiejętności– w naszej bazie danych mamy różnorodnych specjalistów, od pracowników magazynu, przez specjalistów IT, aż po kierowców, lekarzy i specjalistów z branży budowlanej. Ukraińcy to doskonali pracownicy, bez których polska gospodarka już lata temu stanęłaby na krawędzi kryzysu – nie ma to żadnego związku z okresową pomocą dla Ukrainy!

Nasza agencja pracy zapewnia kompleksowe szkolenie pracowników produkcji, magazynu oraz wielu innych branż, dzięki czemu proponowani przez nas specjaliści są doskonale przygotowani do pracy i spełniają wszystkie wymogi prawne ku temu. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Jakich pracowników z Ukrainy Błonie możesz pozyskać, czyli pracownik magazynu, fachowiec budowlany, sprzątanie biur i magazynu oraz wiele więcej!

W naszej firmie zapewniamy dostęp do szerokiej bazy pracowników, a wśród dostępnych kadr znajdują się między innymi:

 • pracownicy budowlani – sektor budowlany już od kilku lat zauważa braki wśród specjalistów – w naszej agencji pracy zapewniamy dostęp do fachowców w niemal nieograniczonych ilościach. Istotną zaletę w tej kwestii stanowi możliwość pracy pracowników w różnych godzinach (proponowana przez nas umowa nie stawia ram przedsiębiorcom).
 • pracownicy fizyczni – tam, gdzie tzw. lekka praca tymczasowa (np. technik jakości czy pracownicy produkcji lekkiej) musi ustąpić miejsca pracy cięższej potrzebni są wykwalifikowani pracownicy fizyczni, którzy nie tylko prawidłowo spełnią zlecony zakres obowiązków, ale i będą świadomi zagrożeń oraz zadbają o własne bezpieczeństwo i ochronę zakładu.
 • pracownicy sezonowi – pracownik magazynowy, technik produkcji, technik jakości czy operator linii montażowej to stanowiska pracy, na które w niektórych przedsiębiorstwach pobyt wzrasta jedynie w konkretnych porach roku, co oznacza, że nie można włączyć ich do pracy stałej. Wówczas konieczność pracy zmianowej, trudne warunki miejsca pracy i długi czas pracy często zniechęcają potencjalnych kandydatów do jej podejmowania.
 • pracownicy do gospodarstwa rolnego – zdarza się, że w niektórych gospodarstwach pracownik magazynowy nie wystarcza i potrzebna jest osoba profesjonalnie przygotowana do pomocy w sektorze rolnym. Na pomoc przychodzą nasi pracownicy sektora GR!
 • programiści z Ukrainy – specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w sektorze IT to niezbędny element współczesnego świata. Wiedząc, że nie można go pominąć, oferujemy dostęp do bazy profesjonalnych programistów, którzy gotowi są rozpocząć pracę od zaraz.
 • lekarze z Ukrainy – pomoc medyczna to podstawowy obszar naszego życia, dlatego oferujemy wyspecjalizowanych lekarzy i przedstawicieli opieki na elastycznych zasadach współpracy.
 • i więcej! Pracownicy z Ukrainy Błonie to nasza specjalność – opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, a znajdziemy fachowców, jakich potrzebuje Twoja firma nawet w kilka dni!

Nasi fachowcy to nie tylko pracownicy z Ukrainy, ale również pracownicy z Białorusi, specjaliści z Gruzji, pracownicy z Mołdawii oraz wielu innych państw. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić!

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

 • Dowolna ilość
  pracowników
 • Rekrutacja
  od kilku dni
 • Minimum
  formalności