Prowadzisz firmę w Białymstoku i zależy Ci na skutecznej rekrutacji pracownika? Zastanawiasz się, jaka forma zatrudnienia pracowników budowlanych będzie najlepsza dla Twojego biznesu? A może jesteś osobą szukającą pracy? Skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy rozwiązanie idealne dla Ciebie! Nasza agencja rekrutacyjna prowadzi swoją działalność już od wielu lat, a nasze biura znajdują się aż w 7 państwach na świecie! Skontaktuj się z nami lub dowiedz się więcej na naszej głównej stronie internetowej Workin, a tymczasem poznaj nas bliżej!

Pracownicy z Ukrainy Białystok – czego możesz się po nas spodziewać przy zatrudnieniu przez naszą agencję pracy tymczasowej?

Nasza agencja rekrutacyjna zapewnia dostęp do bazy pracowników, gotowych podjąć pracę od zaraz na podstawie wygodnej i przejrzystej formy zatrudnienia. Dostarczamy wykwalifikowanych specjalistów o doskonałej znajomości języka polskiego i (w razie potrzeby) języka angielskiego, zmotywowanych do pracy na sukces Twojej firmy. Nasza firma rekrutacyjna pomoże Ci ograniczyć koszty rekrutacji pracowników tymczasowych i weźmie pełną odpowiedzialność za sprawy administracyjne. Co to oznacza dla Ciebie?

 • Gwarantujemy legalność zatrudnienia obywateli Ukrainy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – niezbędne badania, nadawanie numeru pesel, wybór odpowiedniej formy zatrudnienia (w porozumieniu z Tobą), umowa zlecenie w języku ukraińskim i wszelkie inne prawne aspekty zatrudnienia bierzemy na siebie!
 • Dostarczymy do Ciebie dowolną ilość pracowników w Białymstoku, gotowych do podjęcia pracy w każdej chwili – nasza agencja rekrutacyjna pracuje z firmami różnych formatów, od tych najmniejszych (np. z jednym pracownikiem) po dużych rozmiarów korporacje, zatrudniające kilkadziesiąt specjalistów.
 • Otrzymasz od nas oferty pracowników, gotowych do pracy, niezależnie od branży, w jakiej działach – potrzebujesz programisty z Ukrainy? A może szukasz pracowników sezonowych, fizycznych lub przeszkolonych pracowników budowlanych? Dostarczymy do Ciebie dokładnie takich specjalistów, jakich potrzebujesz!
 • Zapewniamy wygodną formę zatrudnienia – współpraca z naszą agencją pracy tymczasowej gwarantuje bezpieczeństwo umowy oraz przejrzyste i korzystne warunki, nastawione na Twoją korzyść.
 • Oferujemy pełną elastyczność – wszelkie szczegóły oferty pracy (w tym miejsce pracy oraz grafik pracy) zależą wyłącznie od Ciebie.
 • Udzielamy wsparcia na każdym etapie pracy – nasza agencja pracy, działając w oparciu o nowoczesne, lecz sprawdzone metody, śledzi wahania rynku i na bieżąco doradza względem najlepszych rozwiązań dla Twojego sektora branżowego.
 • i więcej!

Zapewniamy zatrudnienie nie tylko obywatelom Ukrainy – rekrutujemy również pracowników z Białorusi, fachowców z Mołdawii, pracowników z Gruzji oraz innych państw. Szukasz pracowników tymczasowych? Zgłoś się do nas – pomożemy!

Jak znaleźć pracownika budowlanego? Pracownicy z Ukrainy Białystok odpowiedzią na rynkowe potrzeby!

Czy zatrudnienie pracownika musi być trudne? Nie musi! Niezależnie od tego, czy szukasz lekarza z Ukrainy, czy pracowników budowlanych lub pracowników polskiego radia Białystok, nasza agencja pośrednictwa pracy pomoże Ci w rekrutacji na każdym jej etapie. Działamy w wielu miejscach na świecie, a nasza firma rekrutacyjna korzystna z nowoczesnych rozwiązań i metod pracy – tak, aby osoby poszukujące pracy znajdowały wymarzonych pracodawców, a pracodawcy zmotywowanych, doskonale przeszkolonych i wykształconych specjalistów, odpowiadających wymaganiom miejsc pracy. Skontaktuj się z nami i zobacz, jak pozyskujemy pracowników z Ukrainy Białystok w Workin!

Jak znaleźć pracownika z Ukrainy Białystok krok po kroku?

 • Skontaktuj się z naszą firmą rekrutacyjną (jeśli chcesz wcześniej możesz zajrzeć na naszą główną stronę internetową).
 • Opowiedz nam o swoich wymaganiach (np. grafiku pracy, wymaganiom dot. wykształcenia przyszłej kadry czy konieczności znajomości przez pracowników języka angielskiego i języka polskiego) oraz o tym, na czym zależy Ci najbardziej.
 • Odpowiedz na nasze pytania związane z miejscem pracy i innymi szczegółami – dzięki temu nasza firma rekrutacyjna będzie mogła znaleźć dokładnie takich pracowników, jakich potrzebujesz.
 • Wybierz wygodną dla siebie formę zatrudnienia – jeśli nie jesteś pewien, chętnie podpowiemy i wyjaśnimy różnice dotyczące różnych form zatrudnienia.
 • Jeśli masz pytania, chętnie na nie odpowiemy, niezależnie od pory dnia! Tymczasem poczekaj na nasze propozycje pracowników – w niektórych przypadkach pełen proces rekrutacji zamykamy w przeciągu kilku dni.

Pomoc obywatelom Ukrainy – świadczenie pieniężne i pomoc prawna

Jesteś obywatelem Ukrainy i zastanawiasz się, czy przysługuje Ci świadczenie pieniężne? Szukasz pracy w miejscowości Białystok lub potrzebujesz pomocy prawnej w zakresie wymogów, dotyczących niezbędnych badań i szkoleń, potrzebnych do podjęcia pracy na terenie RP? Nasza firma rekrutacyjna zapewnia pracownikom pracę na podstawie przejrzystej formy zatrudnienia z licznymi dodatkami: możesz liczyć na pełne zakwaterowanie, jasny grafik pracy, niezbędne szkolenia oraz wiele więcej! Skontaktuj się z nami i sprawdź!

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

 • Dowolna ilość
  pracowników
 • Rekrutacja
  od kilku dni
 • Minimum
  formalności