Szukasz fachowców do pracy na linii produkcyjnej, na budowie, w szpitalu, magazynie lub biurze? Interesuje Cię kwestia dofinansowania pobytu Ukraińca w Twoim zakładzie lub dodatkowe świadczenia pracowników? Posiadasz wolne miejsce pracy w produkcji, ale nieregularny okres pracy pracownika odstrasza potencjalnych kandydatów, którzy oczekują pracy na pełen etat? Rozwiążemy Twoje kłopoty!

Nasza agencja pracy odciąży Twój dział HR i z przyjemnością przeprowadzi za Ciebie skomplikowany proces rekrutacji na podstawie ścisłych wymagań – od wielu lat działamy nie tylko w obrębie okolic Grójca, a nasze biura znajdują się w 7 krajach na świecie, dlatego jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej bezkompromisowych klientów!

Pracownicy Ukrainy Grójec – czy trudno jest znaleźć odpowiednich specjalistów?

Zakres konkurencji na rynku pracy stale się zmienia. Wiele firm stawia przed sobą wyzwanie odnalezienia odpowiednich specjalistów, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom własnych klientów – dzieje się tak również na obszarach takich jak gmina Grójec. Nasza agencja zatrudnienia jest tutaj, aby pomóc! Niezależnie od sytuacji, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykorzystaniu innowacyjnych, sprawdzonych metod rekrutacji, jesteśmy w stanie zapewnić Twojej firmie:

 • niemal dowolną ilość pracowników – pracujemy zarówno dla małych przedsiębiorstw, jak i dużych firm w całej Polsce.
 • wyspecjalizowaną kadrę gotową do pracy od zaraz – pracownicy Ukrainy z naszej agencji to świetnie wyszkolona kadra, która podejmie się pracy w Twojej firmie na elastycznych, komfortowych warunkach z minimum formalności.
 • pewne gwarancje dla pracowników – nie będziesz musiał martwić się badaniami, szkoleniami i zakwaterowaniem nowo przyjętej kadry. Zrobimy to za Ciebie!
 • elastyczny czas pracy – wsparcie pracownikami powinno być przede wszystkim wygodne dla pracodawcy. Z tego powodu stawiamy dużą wagę na przygotowanie pracowników do warunków, w jakich mają pracować (włączając w to godziny pracy). Nie ważne, czy pracownicy firmy naszego klienta mają pracować w ramach pracy zmianowej, na zasadach podobnych do umowy zlecenie czy jedynie pracy dodatkowej – znajdziemy korzystne rozwiązanie dla obu stron!

W naszej firmie znajdziesz nie tylko pracowników z Ukrainy, ale i także pracowników z Białorusi, pracowników z Mołdawii, fachowców z Gruzji, pracowników z Kazachstanu oraz specjalistów z wielu innych państw.

Jakie cechy powinien posiadać dobry pracownik produkcji i czego możesz spodziewać się po naszych kandydatach?

Doskonały pracownik produkcji to osoba sumienna, przeszkolona i skupiona na celu, którym jest rozwój własny i rozwój firmy, w jakiej pracuje. Kandydaci, których oferujemy to zmotywowane osoby z doświadczeniem w swojej branży, gotowe do podjęcia pracy niemal w dowolnej chwili. Chcesz mieć pewność, że pracownicy, którzy podejmują pracę w Twoim zakładzie posiadają wystarczające kompetencje? Zostaw to nam!

Przyjęcie pracownika do pracy to zawsze istotne wydarzenie – pomoc finansowa i świadczenia socjalne mogą być tutaj istotne, dlatego jeśli chcesz uzyskać informacje na temat inteligentnego i zrównoważonego zatrudniania pracowników z Ukrainy, skontaktuj się z nami!

Praca od zaraz, czyli jak znaleźć dobrego pracownika z Ukrainy Grójec w krótkim czasie?

Nie ma nic ważniejszego niż czas w biznesie, a poszukiwanie pracowników o odpowiednich kwalifikacjach może być dla Twojego przedsiębiorstwa prawdziwym wyzwaniem. Samodzielna rekrutacja okazuje się czasami wysoce problematyczna, dlatego w naszej agencji pracy proponujemy sprawny i skuteczny proces rekrutacji, który pozwoli Ci pozyskać brakującą kadrę nawet w kilka dni. Znajdziesz u nas przedstawicieli takich zawodów jak między innymi: lekarze z Ukrainy, pracownicy fizyczni, pracownicy sezonowi, fachowcy budowlani i programiści z Ukrainy oraz wiele więcej. Zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się więcej!

Praca Ukraina – jakie zalety niesie ze sobą zatrudnienie pracowników z Ukrainy Grójec i co warto o tym wiedzieć?

Zatrudnienie obywateli Ukrainy w Grójcu niesie ze sobą wiele korzyści. Są to pracownicy wyjątkowo sumienni, lojalni i gotowi do ciężkiej pracy. Wielu z nich posiada specjalistyczne umiejętności i doświadczenie, które mogą okazać się nieocenione dla Twojego przedsiębiorstwa.

Nocleg dla pracowników z Ukrainy w Grójcu – czy jako przedsiębiorca mam obowiązek zapewniać zakwaterowanie swoim pracownikom?

Zapewnienie zakwaterowania dla pracowników z Ukrainy Grójec nie jest wymogiem prawnym, ale może stanowić wartość dodaną dla pracowników i pomóc w budowaniu pozytywnych relacji z nimi. Nasza agencja odciąża Cię od tego zadania, oferując kompleksowe rozwiązania w zakresie zakwaterowania.

Jak przygotować miejsce pracy w produkcji dla pracowników z Ukrainy Grójec i co warto o tym wiedzieć?

Przygotowanie miejsca pracy dla pracowników z Ukrainy w gm Grójec nie różni się zasadniczo od przygotowania stanowiska dla innych pracowników. Ważne jest, aby zapewnić odpowiednie warunki pracy, zapoznać ich z kulturą firmy i oczekiwaniami. Oferujemy również wsparcie w zakresie integracji i adaptacji pracowników, co sprzyja budowaniu pozytywnych relacji i zapewnia wysoką wydajność pracy.

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

 • Dowolna ilość
  pracowników
 • Rekrutacja
  od kilku dni
 • Minimum
  formalności