Pracownicy z Ukrainy Gliwice od Workin – jak nasza agencja pośrednictwa pracy pomaga przedsiębiorcom z Polski znaleźć pracowników?

Interesuje Cię rekrutacja pracowników? Dobrze trafiłeś! Nasza agencja rekrutacyjna Gliwice to miejsce ciągłej rotacji pracowników delegowanych – działamy w ramach leasingu pracowniczego, outsourcingu oraz innych metod pośrednictwa pracy. Sprawdź, co wyróżnia nas na tle innych firm rekrutacyjnych!

 • Nasza agencja rekrutacyjna zapewnia pełne wyposażenie pracowników na czas realizacji umowy – dostarczamy pracowników, biorąc odpowiedzialność za ich przeszkolenie, badania i zakwaterowanie.
 • Jako agencja pracy służymy doradztwem w branży rekrutacji na każdej możliwej płaszczyźnie (nie tylko z zakresu leasingu pracowniczego!) i upraszamy procedurę delegowania pracowników do minimum. Chcemy, aby rozwiązanie, jakim są pracownicy z Ukrainy Gliwice we współpracy z naszą agencją zajęło ci najmniej czasu, jak to tylko możliwe!
 • Rekrutujemy pracowników mając na uwadze dobro naszych Klientów – wiemy, jak znaleźć dobrego pracownika, dlatego kierujemy do przedsiębiorców bezpośrednie oferty pracowników, które zostały przez nas sprawdzone (umowę realizują pracownicy wykonawcy, którzy przeszli wnikliwy proces selekcji pracowników).

Skorzystaj z pomocy pracowników delegowanych i zobacz jak nowy pracownik firmy będzie pracował na Wasz wspólny sukces z Workin!

Pracownicy z Ukrainy Gliwice – agencja zatrudnienia kluczem do rozwiązania Twoich kadrowych kłopotów!

Tysiące pracowników ze Wschodu zasilają polskie biznesy od wielu lat, a tendencja powierzania wykonywania pracy cudzoziemcowi w naszym kraju jest zdecydowanie rosnąca. Zatrudnienie obywatela Ukrainy wiąże się jednak z obowiązkami formalnymi, które pojawiają się już na etapie przygotowywania oferty pracy. Wiemy, że od publikacji oferty pracy do znalezienia zmotywowanych pracowników do pracy tymczasowej dzieli przedsiębiorców długa droga, a samodzielna rekrutacja cudzoziemców może być nie tylko pracochłonna, ale i długa.

Chcąc uniknąć błędów w procesie zatrudnienia pracowników tymczasowych (szczególnie w przypadku pracowników obcokrajowców) oraz przyjęcia do pracy osób przypadkowych, dobór najlepszych specjalistów warto powierzyć agencji pracy. Pośrednictwo pracy w rekrutacji pracowników to nie tylko szansa na ograniczenie kosztów zatrudnienia pracowników, ale i elastyczny czas trwania umowy współpracy, pewność względem legalności zatrudnienia pracownika oraz gwarancja pozyskiwania najlepszych pracowników. Dlaczego?

 • Nowoczesna agencja pracy tymczasowej pomoże Ci w skutecznej rekrutacji pracownika, wykorzystując sprawdzone metody – z upływem czasu firma, jaką prowadzimy, nauczyła się nie tylko doprowadzać do pozytywnej realizacji umowy, ale i rozumieć w tym procesie rolę i stronę pracowników, dopasowywać konkretne oferty pracy do odpowiednich osób oraz zarządzać bazą wykwalifikowanych pracowników na tyle dobrze, że w branży rekrutacji niemal nie mamy sobie równych. To dlatego rekrutacja pracowników z Ukrainy przebiega u nas szybko i skutecznie!
 • Agencja rekrutacyjna dostarcza pracowników w dowolnych ilościach (wraz z wyposażeniem pracowników) – z pomocą naszej agencji rekrutacyjnej wykwalifikowani pracownicy trafią do Ciebie niezależnie od skali projektu, jaki wdrażasz.
 • Jako licencjonowana firma rekrutacyjna proces rekrutacyjny pracownika rozpoczynamy od rozmowy z Tobą oraz identyfikacji realnych potrzeb Twojej działalności. Dostarczamy pracowników szytych na miarę!
 • W naszej agencji rekrutacyjnej gotowe oferty pracowników (po uprzedniej selekcji pracowników) zainteresowanych pracą otrzymasz nawet w przeciągu kilku dni. Umowa współpracy to już tylko formalność!
 • Usługi leasingu pracowniczego (oraz inne metody zatrudnienia) w naszej agencji rekrutacyjnej zapewniają elastyczną formę umowy współpracy i pozwalają Ci legalnie zatrudnić Ukraińca bez zmartwień o niedopełnienie formalności. Postaw na sprawdzone rozwiązania z zakresu rekrutacji!

Szukasz pracowników? Zastanawiasz się, jak znaleźć pracowników, którzy spełnią Twoje wymagania? Niezależnie, czy powodem do tego stała się dla Ciebie sytuacja na polskim rynku pracy, czy potrzebujesz sezonowych pracowników budowlanych na najbliższe kilka tygodni, dobór personelu ze Wschodnich rynków pracy będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Nasza licencjonowana firma rekrutacyjna pomoże Ci w doborze najlepszych specjalistów w oparciu o potrzeby i idee Twojej marki. Postaw na sprawdzoną agencję pośrednictwa pracy i skontaktuj się z nami!

Biuro pośrednictwa pracy pracowników z Ukrainy Gliwice – rekrutacja pracowników szybko i skutecznie

Nasza agencja pracy tymczasowej pomoże Ci zyskać pracowników nawet w kilka dni. Zatrudniamy do pracy pracowników z wielu państw (m. in. fachowcy ze Wschodu Gliwice, pracownicy z Białorusi Gliwice, czy pracownicy z Kazachstanu).

Ukraińscy pracownicy wykonawcy delegowani dostępni w naszej bazie to między innymi:

Czy warto zatrudnić pracownika spoza granic Polski? Czy przyjmowanie do pracy Ukraińców się opłaca? Tak! Ale tylko wtedy, gdy pracownicy na rzecz zlecającego realizują usługi w sposób właściwy – samo przeszukanie oferty pracowników nie wystarczy! W naszej agencji pośrednictwa pracy Gliwice możesz znaleźć zmotywowanych pracowników zupełnie bezproblemowo – wyręczymy cię na niemal każdym etapie działania. Zyskaj pewność, że Twoi pracownicy pracują legalnie oraz efektywnie i patrz, jak Twój biznes rośnie z Workin!

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

 • Dowolna ilość
  pracowników
 • Rekrutacja
  od kilku dni
 • Minimum
  formalności