Szukasz pracowników sezonowych w okolicach Częstochowy? Chcesz zatrudnić na stałe pracownika na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej? A może rozważasz czy warto zatrudnić pracownika z Ukrainy? Nasza agencja pracy tymczasowej pomoże Ci na każdym etapie rekrutacji pracowników: od przygotowania oferty pracy i selekcji pracowników do zapewnienia zakwaterowania i legalności zatrudnienia pracownika. Zaufaj naszej rozległej sieci rekrutacyjnej i ciesz się organizacją pracy na najwyższym poziomie!

Pracownicy z Ukrainy Częstochowa – rekrutacja pracowników na miarę XXI wieku!

Zatrudnianie obywateli Ukrainy z pomocą agencji pośrednictwa pracy tymczasowej pomoże firmom nie tylko w publikacji oferty pracy i wyręczy je w zatrudnieniu pracowników tymczasowych. Współpraca z naszą agencją rekrutacyjną to znacznie więcej! Jeśli chcesz legalnie zatrudnić Ukraińca, uzyskać prosty dostęp do bazy zainteresowanych pracą pracowników (zarówno obywateli Ukrainy uciekających przed konfliktem zbrojnym jak i zagranicznych specjalistów ze wschodnich rynków pracy) i dofinansowania pobytu Ukraińca w Polsce oraz nie martwić się o warunki zakwaterowania – nasza agencja pośrednictwa pracy tymczasowej to wszystko, czego potrzebujesz!

Uwaga: zatrudniając pracowników z Ukrainy musisz pamiętać, że nie ma ofert pracy kierowanych wprost i jedynie do Ukraińców. W konkretnej ofercie pracy możesz jedynie zaznaczyć, że jest ona kierowana również do obywateli Ukrainy (takie same zasady dotyczą zatrudniania obywatela spoza Europy).

Rekrutacja pracowników z Ukrainy Częstochowa – jakie obowiązki musisz spełnić, chcąc zatrudnić pracownika i dlaczego warto powierzyć je agencji rekrutacyjnej?

Powierzenie wykonywania pracy cudzoziemcowi wiąże się z pewnymi obowiązkami: postaranie się o właściwe warunki zakwaterowania, przeglądanie strony urzędu pracy (wizyta w częstochowskim urzędzie pracy) i upewnienie się o prawidłowej rejestracji pobytu Ukraińca to tylko niektóre z nich. Jeśli szukasz pracowników, sprawdź co możemy dla Ciebie w tej kwestii zrobić!

 • Agencja rekrutacyjna zapewnia legalność zatrudnienia i pobytu obywatela Ukrainy w Polsce – Twoja oferta zatrudnienia trafi wyłącznie do osób przyjętych do Polski legalnie.
 • Agencja pośrednictwa pracy może zatrudnić na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej dowolną ilość fachowców (zwłaszcza pracowników sezonowych) – to oznacza, że nasza agencja pomoże Państwa firmie rozwijać się na nieograniczoną skalę (rekrutujemy pracowników do każdego rodzaju projektów).
 • Agencja rekrutacyjna zapewnia pomoc w zakresie świadczeń przysługujących Ukraińcom i w razie potrzeby pomaga odpowiednio złożyć wniosek. Licencjonowana firma rekrutacyjna posiada ponadto komplet informacji na temat dofinansowania pobytu Ukraińców w Polsce i pozwala na zaoszczędzenie środków.
 • Licencjonowana firma rekrutacyjna, znajdująca się w rejestrze agencji zatrudnienia, zapewnia komplet badań i szkoleń obywatela Ukrainy przyjętego do pracy. Zapewni ona również Ukraińcowi wspomniane dokumenty w odpowiednich formach, odpowiadających państwowym wymaganiom.
 • Agencja pracy zapewnia pracowników szytych na miarę, dopasowanych do potrzeb i charakteru Twojej działalności – proces rekrutacyjny pracownika rozpoczynamy od rozmowy z Tobą!
 • Agencja rekrutacyjna doradzi Ci nie tylko w samej rekrutacji, ale i pomoże w kwestii ustalenia poziomu wynagrodzenia oraz strategii zarządzania zasobami ludzkimi. A także w każdej innej sprawie!

Szukasz pracy? Zastanawiasz się czy możesz zatrudnić małoletnie dziecko jako pracownika tymczasowego? Nie wiesz jak uzyskać pomoc finansową dla osób przyjętych z Ukrainy pod swój dach? Nasze biuro rekrutacyjne proponuje znacznie więcej niż tylko rekrutację – skontaktuj się z nami i sprawdź naszego bloga, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

PS: czy wiesz, że zatrudniamy nie tylko pracowników z Ukrainy? W naszych szeregach znajdują się także m. in. pracownicy z Kazachstanu, fachowcy z Mołdawii i pracownicy z Białorusi Częstochowa!

Pracownicy z Ukrainy Częstochowa – pracownicy z Ukrainy ratunkiem dla Polskich przedsiębiorców?

Mimo korzystnej sytuacji gospodarczej na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej można wyraźnie zaobserwować kryzys demograficzny. Jednocześnie panujące w Polsce wysokie PKB zrodziło popyt na pracowników, którego nie można zaspokoić na rynku krajowym. Procesowi selekcji pracowników pomagają jednak Ukraińcy. W naszej agencji rekrutacyjnej rekrutujemy pracowników bez względu na miejsce pobytu osób starających się o pracę- to dlatego, że nasze biuro rekrutacyjne proponuje zakwaterowanie dla osób przyjętych do pracy w cenie oferty, na cały czas trwania umowy!

Wbrew pozorom Ukraińcy na rynku pracy wypadają często lepiej w stosunku do wykwalifikowanych pracowników narodowości polskiej. Ze względu na trudną sytuację polityczną wiele osób przyjętych do pracy cechuje ponadto duża motywacja wobec wykonywanych obowiązków, co dodatkowo wzmaga ich efektywność – dotyczy to zarówno branżowych specjalistów (np. programistów i lekarzy z Ukrainy, a także pracowników budowlanych) oraz pracowników sezonowych (m. in. pracowników fizycznych i pracowników do gospodarstwa rolnego). Zatrudnienie Ukraińca wcale nie musi być trudne! Nie pozwól, aby wahania rynku pracy wpłynęły na Twoją firmę i skorzystaj z usług agencji rekrutacyjnej!

Uwaga: chcąc powierzyć pracę małoletniemu obywatelowi Ukrainy miej na uwadze, że dotyczą go takie same ograniczenia, jak w przypadku zatrudniania małoletnich narodowości polskiej. Współpraca z małoletnim obywatelem Ukrainy (wyłącznie w przypadku niektórych branż) jest jednak możliwa w przypadku uzyskania zgody jego rodziców.

Dofinansowanie pobytu Ukraińca, pomoc finansowa w zatrudnianiu pracowników Ukrainy Częstochowa i wszystko, co musisz o tym wiedzieć!

Zapewnienie w pracy w Polsce obywatelowi Ukrainy to często jedna z najlepszych biznesowych decyzji firm w sektorze HR. Ze względu na liczbę formalności w sprawie dofinansowania pobytu Ukraińca w Twoim domu warto jednak powierzyć działania w tej kwestii profesjonalistom. Nasza agencja pracy tymczasowej pomoże Ci na każdym etapie starań o świadczenia w zatrudnianiu obywateli Ukrainy szukających pracy – znajdziemy dla Ciebie pracowników, a Twoim zadaniem będzie jedynie złożenie we właściwym dla Twojego województwa urzędzie oświadczenia oraz kierowanie się zgodnie z naszymi instrukcjami. Sprawa dofinansowania pobytu Ukraińca po przyjęciu pod swój dach obywateli Ukrainy może zostać sfinalizowana najpóźniej po 30 dniach! Masz więcej pytań? Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej!

Sprawdź również, w jakich miastach jeszcze działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

 • Dowolna ilość
  pracowników
 • Rekrutacja
  od kilku dni
 • Minimum
  formalności