Prowadzisz firmę w województwie śląskim lub w samych Katowicach? Szukasz pracowników sezonowych lub długoterminowych? A może zastanawiasz się, czy leasing pracowników tymczasowych to dobre rozwiązanie dla Twojej firmy? Skorzystaj z pomocy specjalistów! Na rynku pracy działamy już od wielu lat (nie tylko na terenie Katowic), a pozyskiwanie pracowników tymczasowych to nasza specjalność! Nasza agencja pomoże Państwa firmie m. in. w poszukiwaniu osób zainteresowanych pracą tymczasową oraz rekrutacji odpowiednich pracowników, pomoże przygotować ofertę pracy i zapewni legalność zatrudnienia pracownika. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jakie to proste!

Agencja pracy tymczasowej Katowice – Twoja pierwsza pomoc w zatrudnieniu pracowników z Ukrainy Katowice

Nasze procesy rekrutacyjne pracowników obejmują działania oparte o dane rynkowe oraz sugestie samych przedsiębiorców, uwzględniając jednocześnie specyfikę i idee firm naszych Klientów – dzięki temu w poszukiwaniu pracowników nie mamy sobie równych, a do Twojej firmy trafi wyłącznie najlepsza kadra pracowników tymczasowych! Nasza agencja pracy tymczasowej pomoże Ci w zatrudnieniu pracowników różnego rodzaju – pracowników budowlanych, fizycznych i sezonowych oraz wykwalifikowanych specjalistów (np. lekarzy i programistów z Ukrainy). Uniezależnij swoją pracę i działanie firmy od urzędu pracy i ciesz się wyborem odpowiednich pracowników bez wysiłku!

Pracownicy z Ukrainy Katowice – poznaj korzyści współpracy z Workin!

Liczba formalności w zatrudnieniu pracowników tymczasowych może przyprawiać pracodawców o ból głowy. Z tego powodu w pozyskiwaniu wykwalifikowanych pracowników warto skorzystać z pomocy wyspecjalizowanej agencji pracy! Co możemy dla Ciebie zrobić?

 • Pomagamy w ograniczeniu kosztów zatrudnienia pracowników – agencja pracy tymczasowej sprawdzi się, gdy zależy Ci na obniżeniu kosztów zatrudniania (biuro agencji pracy tymczasowej pomoże Ci w usunięciu zbędnych kosztów i podpowie w zakresie znalezienia najbardziej ekonomicznych rozwiązań HR)
 • Zapewniamy przeszkolenie pracowników tymczasowych – niezależnie od tego czy prowadzisz firmę na terenie Katowic, czy w obrębie województwa śląskiego, w ramach naszej oferty oferujemy szkolenia BHP dla zatrudnionych specjalistów (zarówno w przypadku firm produkcyjnych, usługowych jak i handlowych). Dobry pracownik, to wykwalifikowany pracownik!
 • Jako wyspecjalizowana agencja pracy pozyskamy dla Ciebie fachowców w dowolnych ilościach, a dzięki zatrudnieniu pracowników na terenie Katowic w krótkim czasie, zrealizujesz swoje cele biznesowe na czas, niezależnie od sytuacji.
 • Rekrutujemy pracowników na terenie województwa śląskiego w możliwie najlepszych warunkach – rekrutacja na stanowiska pracowników tymczasowych (np. związana z leasingiem pracowników) pozwala na zatrudnienie do wykonywania pracy fachowców wyłącznie na ten okres, na jacy są oni potrzebni (np. na kilka tygodni, co często zdarza się to m. in. w przypadku firm produkcyjnych)

Powierzenie pracy pracownikowi z Ukrainy Katowice we współpracy ze sprawdzonym biurem agencji pośrednictwa pracy to gwarancja bezpiecznej, legalnej i skutecznej rekrutacji. Skontaktuj się z nami i zobacz, jak proste może być pozyskiwanie brakującej kadry!

PS: Czy wiesz, że nasza firma pracuje nie tylko na terenie województwa śląskiego, a nasze biura znajdują się już w 7 krajach na świecie?

Rekrutacja pracowników z Ukrainy Katowice – do firm produkcyjnych, budowlanych i nie tylko!

Usługi naszej agencji zatrudnienia obejmują nie tylko pomoc w powierzeniu pracy obywatelom Ukrainy, ale przede wszystkim zakładają zatrudnienie wartościowych pracowników. Wykwalifikowany pracownik produkcyjny powinien przecież nie tylko prawidłowo wykonywać swoją pracę, ale i wykazywać motywację do pełnionych obowiązków oraz identyfikować się z założeniami firmy. -Dotyczy to każdej grupy pracowników (w naszej bazie znajdziecie m. in. także pracowników budowlanych, programistów i lekarzy z Ukrainy oraz pracowników sezonowych). Z tego powodu przed zatrudnieniem obywateli Ukrainy każdorazowo upewniamy się, że dana osoba nie tylko wyraża zgodę na pracę, ale i wykazuje motywację do jej podjęcia. Dzięki tym zasadom zapewniamy naszym Klientom najlepszą kadrę pracowników na obszarze województwa śląskiego! Sprawdź nas!

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

 • Dowolna ilość
  pracowników
 • Rekrutacja
  od kilku dni
 • Minimum
  formalności