Prowadzisz firmę w okolicach miejscowości Rybnik i planujesz zatrudnić pracowników sezonowych lub wykwalifikowaną kadrę na stałe? Licencjonowana firma rekrutacyjna to wszystko, czego potrzebujesz! Rekrutujemy pracowników od wielu lat, kierując się nowoczesnymi metodami oraz kompleksową, wielopoziomową obsługą Klientów – sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Pracownicy z Ukrainy Rybnik – rekrutuj mądrze z Workin!

Jesteśmy organizacją świadczącą wszechstronne usługi rekrutacyjne – nasza agencja rekrutacji posiada zorganizowane bazy przeszkolonych do pracy fachowców (nasze szeregi to głównie pracownicy z Ukrainy-Rybnik, ale także pracownicy z Białorusi Rybnik, fachowcy z Moldawii Rybnik oraz dostępni zagraniczni fachowcy z Polski Rybnik).

Chcąc sprostać wszelkim wymaganiom Klientów w przeprowadzaniu wymagających rekrutacji na rynkach zagranicznych i na rynku polskim działamy w oparciu o starannie ułożone zasady, które stały się drogowskazem naszej działalności. Dzięki temu potrafimy zaproponować najlepsze rozwiązania:

 • pracujemy na rynku międzynarodowym od lat – posiadamy szerokie doświadczenie w selekcji personelu i stosujemy sprawdzone narzędzia oraz nowoczesne metody rekrutacji pracowników
 • stawiamy na “smart rozwiązania” – nasze biuro rekrutacyjne proponuje Państwu elastyczne warunki umowy oraz maksymalne ograniczenie zbędnych kosztów, czasu i formalności.
 • wiemy, że niewielu klientów dysponuje niezbędną wiedzą do płynnego poruszania się w branży rekrutacji – mając to na uwadze, nasza licencjonowana firma rekrutacyjna chętnie udziela porad i chętnie odpowiada na pytania.

Wraz z upływem czasu firma Workin stała się jednym z liderów na polskim rynku HR. Nasza agencja rekrutacji to firma podejmująca działania nie tylko rekrutacyjne, ale i doradcze oraz edukacyjne (m. in. za pośrednictwem bloga) – z tego powodu działając w charakterze biura prowadzącego rekrutację i udzielającą pomocy zarówno pracodawcom, jak i pracownikom oferujemy wsparcie w przygotowywaniu ofert pracy oraz dbamy, aby proponowani przez nas wykwalifikowani pracownicy posiadali niezbędną motywację do podejmowania się wykonywania prac i byli zapoznani z ideami firmy, do jakiej mają dołączyć.

Pracownicy z Ukrainy Rybnik – oferty pracy, agencje i wszystko, co musisz o tym wiedzieć!

Istnieje wiele metod zatrudniania i selekcji pracowników, takie jak na przykład: targi pracy (w 2023 roku w Rybniku zorganizowano jedne z największych targów pracy w okolicy) lub zatrudnienie pracowników przez portal pracy uchodźców. Każda z tych metod, szczególnie w przeprowadzaniu wymagających rekrutacji, bywa stosunkowo niepewna. W doborze najlepszych specjalistów nie powinniśmy kierować się przypadkiem – wykwalifikowani pracownicy, dostarczani przez naszą agencję pracy, to rekruci pracownicy o potwierdzonym doświadczeniu i kompetencjach. Skąd mamy pewność, że sprostają oni wszelkim wymaganiom Klientów?

 • Nasza agencja pracy proponuje Państwu selekcję personelu o realne potrzeby Państwa firm, biorąc pod uwagę Waszą opinie, sugestie i preferencje – to dlatego potrafimy zaproponować najlepsze rozwiązania.
 • Dopasowujemy proces rekrutacji do potrzeb firmy – np. fachowcy z Ukrainy to głównie pracownicy budowlani i fizyczni (najczęściej zatrudnia się ich do wykonywania prac fizycznych, a selekcja pracowników w tym sektorze ogranicza się do kilku czynników – sprawdzamy m. in. czy kandydat ma doświadczenie, motywację oraz czy spełnia wymagania formalne).

Wraz z upływem czasu firma, jaką prowadzimy, zdobyła uznanie na rynku międzynarodowym – nasi Klienci stawiani są zawsze na pierwszym miejscu, a w doborze najlepszych specjalistów kierujemy się wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi. Pozwala to ograniczyć koszty i przyspieszyć czas rekrutacji pracowników. W branży rekrutacji pracownicy są ponadto dla nas równie ważni, co nasi Klienci – z tego powodu, jako firma i organizacja świadcząca wszechstronne usługi z zakresu rekrutacji, od początku naszej działalności oferujemy pracę Ukraińcom na podstawie ich motywacji i preferencji. Dzięki temu zarówno przy zatrudnieniu lekarzy z Ukrainy, jak i osób na stanowisku pracownika magazynu lub firmy budowlanej, mamy pewność, że nie zawiedzie ona zaufania naszych Klientów.

Nasza agencja oferuje usługi rekrutacyjne wybiegające poza rekrutację pracowników: zapewniamy pełne wsparcie z zakresu rekrutacji pracowników (zarówno na rynku polskim, jak i rynkach zagranicznych) na każdej możliwej płaszczyźnie oraz pomagamy w przygotowywaniu ofert pracy uchodźców tak, aby były one w pełni zrozumiałe dla kandydatów. Ponadto rekrutujemy pracowników nie tylko z Ukrainy, ale i innych zakątków świata (m. in. pracowników z Kazachstanu, fachowców z Uzbekistanu, pracowników z Białorusi oraz innych państw).

Co to znaczy najlepsze z punktu widzenia klienta rozwiązania w Workin? Stawiaj na efektywną rekrutację pracowników!

Tylko doświadczone biuro rekrutacyjne proponuje najlepsze z punktu widzenia klienta rozwiązania – w znalezieniu najlepszych pracowników kierujemy się ograniczeniem kosztów, kompleksową obsługą rekrutacyjną oraz gotowością na wyzwania. Nie ma miejsca na błędy!

Czy obywatele Ukrainy znajdą zatrudnienie? I gdzie umieszczać oferty pracy?

Obywatele Ukrainy znajdą zatrudnienie w Polsce – nie ma co do tego wątpliwości. Gdzie jednak ich znaleźć i od czego zacząć współpracę z firmami pośrednictwa pracy? Wiedząc, że nie wszyscy Klienci dysponują niezbędną do tych celów wiedzą, jako firma podejmująca wysiłki w dostarczaniu najlepszych usług na rynku, chętnie dzielimy się zdobytym doświadczeniem. Nasza agencja ma doświadczony zespół specjalistów, który pozostaje w gotowości do pomocy o każdej porze – skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie!

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

How to contact us

address
Address: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Do you need employees or have questions?

Make a request and we will find good employees for you!

 • Any quantity
  employees
 • Recruitment
  for several days
 • Minimum
  formalities