Jaka umowa współpracy jest najlepsza w przypadku pracowników obcokrajowców? Czy agencja dostarcza pracowników dopasowanych do idei mojej działalności i czy współpraca z biurem pośrednictwa zapewnia wyposażenie pracowników? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziesz w Workin! Nasza agencja dostarcza pracowników, ograniczając koszty zlecającego dotyczące m. in. kwaterunku zatrudnionych i szkolenia BHP. To jednak nie wszystko! W skład naszych usług wchodzi profesjonalna rekrutacja pracowników, gwarancja legalizacji pobytu oraz zapewnienie odpowiedniego wyposażenia pracowników (szkolenia, badania i zakwaterowanie) na czas ich pracy. Uodpornij swoją firmę na wahania rynku i skontaktuj się z nami!

Agencja pośrednictwa pracy – rekrutacja pracowników z Ukrainy Pszczyna

Działamy na rynku pracy Ukrainy już od lat, a jakość naszych usług potwierdza szereg zadowolonych klientów. Sprawdź, z czym dokładnie wiąże się współpraca z nami!

 • W przypadku leasingu pracowniczego umowę realizują pracownicy wykonawcy delegowani – to oznacza, że wstępną rekrutację pracowników delegowanych z naszej agencji pośrednictwa pracy możesz potraktować jako np. ich okres próbny. Forma umowy współpracy nie obejmuje minimalnego okresu jej trwania!
 • Zatrudnienie pracowników z Ukrainy Pszczyna przez biuro pośrednictwa pracy to minimalny czas wdrożenia pracownicy lub pracownika oraz skrócony do minimum czas rekrutacji.
 • Agencja pracy zapewnia pracodawcy stabilne zatrudnienie – przyjmowanie osób do pracy na podstawie leasingu pracowniczego to gwarancja niezmienności kosztów (obowiązuje stała stawka) oraz pełnej legalizacji pobytu Ukraińca.
 • w czasie trwania umowy zapewniamy nie tylko nadzór prac wykonanych przez naszych kandydatów poprzez poświadczenie o ich skuteczności, ale i dbamy o ich zakwaterowanie. W ten sposób unikniesz zatrudnienia do pracy osób przypadkowych i obniżysz koszty rekrutacji!

Jacy są pracownicy z Ukrainy Pszczyna i jakie warunki współpracy obowiązują w ich zatrudnianiu?

Wiesz już, że w skład naszych usług nie tylko wchodzi profesjonalna rekrutacja, ale i pełne wsparcie na każdym etapie działań, niezależnie od kontynuacji umowy. W zależności od typu wykonywanych prac proponujemy Państwu jednak kilka możliwości realizacji umowy świadczenia usług. Bez względu na rodzaj współpracy realizujemy pełne doradztwo w zakresie rekrutacji i chętnie odpowiadamy na pytania!

Każdorazowo jednak wynajęci pracownicy na rzecz zlecającego realizują usługi określone w zapisach dotyczących realizacji umowy (masz na nią bezpośredni wpływ). To oznacza, że posiadasz pełną kontrolę nad pracą pracowników, a w przypadku kontynuacji umowy możesz zapytać o zniżki w ramach wykonanych usług!

A jak obywatele Ukrainy radzą sobie na polskim rynku pracy? Odpowiedź brzmi: zaskakująco dobrze! Jak się okazuje rekrutacja pracowników na podstawie umowy współpracy na zasadzie pośrednictwa pracy często przynosi firmom znacznie większe korzyści niż zatrudnianie na stałe pracowników narodowości polskiej. Dyrektor Urzędu w Pszczynie podsumowała ponadto pierwsze trzy miesiące pobytu Ukraińców w powiecie pszczyńskim, pozytywnie oceniając ich pracę – dotyczy to zarówno lekarzy z Ukrainy, pracowników fizycznych, pracowników sezonowych, jak i programistów z Ukrainy oraz fachowców budowlanych.

Zależy ci na rozwoju swojej firmy? Skorzystaj z pomocy pracowników delegowanych, zyskaj niezależność od urzędu pracy i pozyskuj najlepszych pracowników dzięki specjalistom w branży rekrutacji!

PS: Czy wiesz, że nasza agencja pozyskuje wykwalifikowanych fachowców nie tylko z Ukrainy? Znajdziesz u nas również pracowników z Białorusi, pracowników z Mołdawii, fachowców z Kazachstanu oraz innych państw!

Sytuacja finansowa na rynku pracy – jak profesjonalna rekrutacja pracowników z Ukrainy Pszczyna może poprawić sytuację Twojej firmy?

Na terenie RP w wielu branżach występują niedobory pracowników i mimo, że wobec tego pewne działania realizuje powiatowy urząd pracy, pomoc ta często jest niewystarczająca. Czy wiesz jednak, że jednocześnie mimo, iż w Polsce prawie milion obywateli Ukrainy znalazło zatrudnienie, to nadal wielu obywateli Ukrainy pozostaje bezrobotnych na jej obszarze (dane dotyczą okresu od rozpoczęcia wojny na Ukrainie do 2023 roku)? To oznacza, że w dalszym ciągu możesz pozyskać pracowników do swojej działalności, a z pomocą agencji pracy Pszczyna, uzyskasz dokładnie tylu fachowców, ilu potrzebujesz! Nawiążemy z Państwem umowę dwustronną, a ramach tej umowy wykonawca będzie świadczył usługi na rzecz Państwa działalności przez dokładnie taki okres, na jaki potrzebować go będzie Państwa firma. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jakie to proste!

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

 • Dowolna ilość
  pracowników
 • Rekrutacja
  od kilku dni
 • Minimum
  formalności