Prowadzisz firmę w miejscowości Sosnowiec i szukasz wykwalifikowanych pracowników? Doskonale trafiłeś! Nasze biuro rekrutacyjne proponuje Państwu kompleksową pomoc w doborze najlepszych specjalistów na rynku międzynarodowym. Zatrudniamy fachowców zarówno do wykonywania prac fizycznych, jak i m. in. lekarzy oraz programistów z Ukrainy. Nasi wykwalifikowani pracownicy nie tylko dysponują niezbędną wiedzą do sprostania wszelkim wymaganiom klientów – posiadamy szerokie doświadczenie i doskonałe zaplecze technologiczne, które pozwala nam proponować kontrahentom wyłącznie najlepsze warunki współpracy. Sprawdź nas!

Pracownicy z Ukrainy Sosnowiec – specjaliści w branży rekrutacji do Twojej dyspozycji

Nasza agencja rekrutacji rozwinęła swoją działalność już lata temu: jesteśmy organizacją świadczącą wszechstronne usługi i zapewniamy profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście, gwarantując jednocześnie wysoką skuteczność zatrudniania ludzi o z góry określonych kwalifikacjach. Jako licencjonowana firma rekrutacyjna działamy zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych , dlatego doskonale wiemy jak sprostać wszelkim wymaganiom klientów.

Potrafimy zaproponować najlepsze z punktu widzenia klienta rozwiązania z zakresu rekrutacji pracowników, zarówno w dużych projektach outsourcingowych, jak i jednorazowej selekcji pracowników. Poznaj nas bliżej!

 • Specjalizujemy się w selekcji personelu: wspieramy firmy w doborze najlepszych specjalistów w możliwie najkrótszym czasie, zarówno z zakresu przeprowadzania rekrutacji specjalistów (np. lekarzy z Ukrainy), jak i pracowników sezonowych.
 • Dysponujemy niezbędną wiedzą oraz zapleczem technologicznym i posiadamy szerokie doświadczenie w doborze specjalistów rozmaitych branż, dzięki czemu pracujemy szybko i możemy przeprowadzać wymagające rekrutacje pracowników na każdą skalę.
 • Fundamentem naszych działań są wykwalifikowani pracownicy oraz profesjonalna obsługa: wiemy, że pracodawca zatrudniający ludzi może mieć wiele pytań i sam najlepiej zna swoje potrzeby. Chcąc zaproponować możliwie najlepsze rozwiązania, każdorazowo przeprowadzamy wnikliwy wywiad z przedsiębiorcą i przygotowujemy spersonalizowaną ofertę współpracy.

Rynek polski w stosunku do rynków zagranicznych wyróżnia się kilkoma istotnymi różnicami – to jasne. Zgodnie jednak z licznymi badaniami selekcja personelu przez licencjonowaną firmę rekrutacyjną przynosi wielokrotny zwrot kosztów związany z rekrutacją wykwalifikowanych pracowników, co stanowi niezmienną stałą w tym obszarze. To oznacza, że biorący udział w rekrutacji pracownicy z Ukrainy Sosnowiec z naszych baz pracują na Twój sukces!

Agencja pracy Sosnowiec – jak z biura prowadzącego rekrutację staliśmy się doświadczoną firmą podejmującą działania rekrutacyjne w wielu zakątkach świata?

U nas w branży rekrutacji pracownicy stanowią równie ważny trzon, co sami przedsiębiorcy – dbamy o wzajemny komfort każdej ze stron. Nasza firma współpracuje z licznymi grupami zawodowymi z różnych państw, a w naszych szeregach znajdziecie Państwo między innymi:

 • Pracowników z Ukrainy Sosnowiec – pragniemy podkreślić, że nasi specjaliści to głównie pracownicy z Ukrainy Sosnowiec. W naszych szeregach nie brakuje jednak również innych pracowników!
 • Pracowników z Białorusi Sosnowiec – nasi fachowcy z Białorusi Sosnowiec to głównie pracownicy fizyczni, gotowi do podjęcia pracy od zaraz.
 • Pracowników z Moldawii Sosnowiec – specjaliści z Moldawii Sosnowiec dostępni w naszych szeregach to m. in. pracownicy sezonowi i pracownicy budowlani, w pełni zmotywowani do podejmowania obowiązków.
 • Pracowników z Polski Sosnowiec – gotowi do pracy, doskonale przeszkoleni pracownicy z Polski Sosnowiec dostępni w naszych bazach to osoby różnych narodowości. Jesteśmy jednak pewni, że pod warunkiem wnikliwej selekcji, jaką przeprowadzimy, spełnią oni wszystkie Twoje oczekiwania!

Pragniemy podkreślić, że pomagamy nie tylko w zakresie rekrutacji, ale i doradztwa personalnego. Odpowiednio dobrani pracownicy do pracodawców oraz odpowiednio dobrani pracodawcy do pracowników to nasz klucz do wzajemnego sukcesu!

Wysoka skuteczność w przeprowadzaniu wymagających rekrutacji pracowników z Ukrainy Sosnowiec – jak to robimy?

Jako organizacja świadcząca wszechstronne usługi i firma podejmująca chętnie wyzwania oferujemy Państwu:

 • rekrutację na rynku międzynarodowym – rekrutujemy pracowników zarówno do wykonywania prac sezonowych, jak i specjalistów (np. lekarzy z Ukrainy) z wielu państw na świecie.
 • profesjonalne doradztwo – tylko doświadczona firma w branży HR potrafi zaproponować najlepsze z punktu widzenia klienta rozwiązania z zakresu selekcji pracowników; jako wieloletnia agencja rekrutacji doskonale znamy rynkowe realia i oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie naszych działań (zarówno w kwestii projektów outsourcingowych, leasingu pracowniczego, jak i innych form zatrudnienia).

Niewielu klientów dysponuje niezbędną wiedzą, konieczną do przeprowadzenia skutecznej rekrutacji na zagranicznych rynkach. To już jednak nie jest kłopot! Z upływem czasu nasz zespół zdobył wiedzę i doświadczenie, które obecnie stawia nas w grupie liderów rekrutacyjnych na skalę krajową, dzięki czemu możemy pomagać firmom, świadcząc wysokiej jakości, wielotorowe usługi HR. Nasze biuro rekrutacyjne proponuje Państwu kompleksowe rozwiązania: rekrutujemy pracowników, kierując się indywidualnym podejściem w dostarczaniu najlepszych fachowców, maksymalnie ograniczając zarówno koszty, jak i formalności płynące ze współpracy. Mimo, że nasza firma rozwinęła swoją działalność już dawno, stale trzymamy rękę na pulsie zmian i chętnie wzmacniamy nasze kompetencje. Wszystko to, aby zapewnić Państwu najwyższej jakości usługi! Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam!

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

 • Dowolna ilość
  pracowników
 • Rekrutacja
  od kilku dni
 • Minimum
  formalności