Chcesz zatrudnić obywatela Ukrainy, ale nie jesteś pewien kwestii świadczeń opieki zdrowotnej? Zastanawiasz się, czy Ukrainiec ma obowiązek zgłosić fakt podjęcia pracy poprzez system X lub jakie mogą być kierowane instrumenty rynku pracy w stosunku do obywatela Ukrainy? Licencjonowana firma rekrutacyjna jest wszystkim, czego potrzebujesz! Nasza agencja rekrutacji w Tychach (i nie tylko!) rekrutuje pracowników (m. in. fachowców o specjalnych uprawnieniach) do wykonywania prac różnej maści. Mamy doświadczenie zarówno w przeprowadzaniu wymagających rekrutacji, jak i selekcji pracowników do jednorazowych projektów. Postaw na jakość w rekrutacji wykwalifikowanych pracowników i zobacz, jakie korzyści przyniesie Ci przygotowanie oferty pracy we współpracy z naszym zespołem!

Agencja rekrutacji – pracownicy z Ukrainy Tychy

Obywatele Ukrainy legalnie przebywający na terenie Polski chętnie podejmują się pracy w naszym kraju, a badania wskazują, że niejednokrotnie wypadają oni lepiej niż obywatele Polski. To dlatego nasza agencja specjalizuje się w nadawaniu specjalnych uprawnień do pracy właśnie obywatelom Ukrainy. Nasza działalność pozwala cudzoziemcom podjąć legalnie pracę, z kolei przedsiębiorcom umożliwia szybkie uzupełnienie braków kadrowych:

 • bez zbędnych kosztów i niepotrzebnych błędów
 • bez zmartwień o zakwaterowanie pracowników
 • bez niepotrzebnych formalności

Tychy pracownicy z biurem pośrednictwa pracy – rekrutujemy pracowników szybko i skutecznie!

W naszej licencjonowanej firmie rekrutacyjnej korzystamy z naszej własnej centralnej bazy ofert i dokonujemy selekcji pracowników, gotowych do podjęcia pracy od zaraz, kierując się realnymi potrzebami naszych Klientów. Ponadto zachęcamy pracodawców do kierowania ofert pracy do obywateli Ukrainy, mając na uwadze maksymalne uproszczenie rekrutacji oraz nastawienie na sukces firmy.

Nasze biuro rekrutacyjne proponuje Państwu najlepsze warunki umowy. Współpraca z nami to:

 • wykwalifikowani pracownicy w dowolnych ilościach
 • przeprowadzanie wymagających rekrutacji i nieskomplikowanych sezonowych projektów
 • zatrudnianie nie tylko osób zdolnych do pracy, ale i w pełni zmotywowanych do pełnienia obowiązków (zachęcamy pracodawców do krótkiego opowiedzenia o ideach i wartościach firmy, aby dopasowywać oferty pracy do pracowników znacznie lepiej niż urząd pracy)

Niezależnie od tego, czy Wasza firma poszukuje pracowników sezonowych, na potrzeby zastępstwa czy wykwalifikowanej kadry na stałe, znajdziecie u nas zarówno lekarzy i programistów z Ukrainy, pracowników gospodarstwa rolnego, pracowników fizycznych, jak i fachowców budowlanych oraz wielu innych przedstawicieli rozmaitych branż. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy Wam zaproponować!

Pracownicy z Ukrainy Tychy w Workin – dlaczego działamy szybciej niż urząd pracy?

Nasze biuro rekrutacyjne proponuje Państwu kompleksowe rozwiązania: złożona oferta pracy trafia wyłącznie do odpowiednich kandydatów, a pracodawca musi jedynie zapoznać się z naszymi propozycjami. Mimo, że nasze szeregi zasilają głównie pracownicy z Ukrainy to każdy nasz kandydat (niezależnie od narodowości: pracownicy z Moldawii Tychy, fachowcy z Białorusi Tychy, czy np. pracownicy z Kazachstanu Tychy) posiada odpowiednie kompetencje, motywację i doświadczenie w pracy, o jaką się stara. Język ukraiński nie stanowi u nas żadnych barier! Sprawdź nas!

Wykwalifikowani pracownicy z Ukrainy Tychy – samodzielna rekrutacja fachowców do Polski bezpośrednio z Ukrainy

Do samodzielnego składania ofert pracy zarówno Polakom, jak i obywatelom Ukrainy można podejść na dwa sposoby:

 • rekrutacja za pośrednictwem urzędu pracy – próba podjęcia pracy za pośrednictwem urzędu pracy okazuje się dla obywateli Ukrainy nieskuteczna.
 • zamieszczenie ogłoszenia w centralnej bazie ofert pracy – złożona oferta pracy trafia do obywatela Ukrainy korzystającego z danego portalu (najlepiej przygotować ją w języku ukraińskim). Osoba bezrobotna, będąca obywatelem Ukrainy musi zatem korzystać z wybranego polskiego medium, aby uzyskać dostęp do bazy ofert pracy (barierę w tej kwestii stanowi język ukraiński i różnice w rekrutacji w stosunku do Ukrainy – obywatele polski w Tychach mają przecież znacznie mniej trudności w składaniu ofert pracy i podejmowaniu pracy z pomocą portali).

Powierzenie wykonywania pracy cudzoziemcowi w drodze samodzielnej rekrutacji pracownicy lub pracownika w Tychach podlega licznym formalnościom, m. in. pracodawca ma obowiązek odbyć wizytę w powiatowym urzędzie pracy poprzez system (strona dostępna jest w internecie), gdzie powinien dowiedzieć się, czy ma możliwości składania wniosków o świadczenia i uregulować inne należności z zakresu rekrutacji cudzoziemców.

Rekrutacja pracowników z Ukrainy Tychy – o czym warto pamiętać?

Jeśli obywatel Ukrainy chce zmienić pracodawcę, nie potrzebuje do tego zezwolenia (jeśli tylko aktualnie przebywa legalnie w Polsce). Ukraińcy mogą zatem korzystać z praw pracowniczych tak samo, jak Polacy. Dotyczy do także kwestii prawnych z zakresu rekrutacji. Obywatelowi Ukrainy należy zapewnić nie tylko tłumaczenie oferty pracy, ale i badania, zakwaterowanie oraz niezbędne świadczenia, a także doszkalanie w celu zdobycia specjalnych uprawnień do niektórych obowiązków – wszystkim tym zajmiemy się za Ciebie! Skontaktuj się z nami i zobacz, jakie to proste!

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

 • Dowolna ilość
  pracowników
 • Rekrutacja
  od kilku dni
 • Minimum
  formalności