Chcesz zatrudnić do pracy Ukraińców? A może dopiero zastanawiasz się, czy składanie oferty pracy cudzoziemcowi to właściwe posunięcie lub szukasz pracy? W naszej agencji zatrudnienia specjalizujemy się w kompleksowym rozwiązywaniu problemów w zakresie rekrutacji pracowników i chętnie Ci pomożemy!

Pracownicy z Ukrainy Piaseczno – czy zatrudnienie obywatela Ukrainy to dobre rozwiązanie?

Na współczesnym rynku pracy nieustannie poszukuje się wydajnych i zaangażowanych pracowników. Piaseczno, jak wiele innych miast, dostrzega ogromny potencjał w zatrudnianiu obywateli Ukrainy. Dlaczego? Pracownicy z Ukrainy są znani z wysokiej motywacji do pracy, elastyczności oraz szybkiego przyswajania nowych umiejętności. Zatrudnienie ich może przynieść Twojemu przedsiębiorstwu nie tylko oszczędność czasu, ale także zwiększenie produktywności.

Praca pracownicy Ukrainy Piaseczno – jak agencja pracy tymczasowej może pomóc Ci w uzupełnieniu braków kadrowych?

Nasi specjaliści doskonale rozumieją, jak dynamiczne mogą być potrzeby kadrowe Twojego biznesu. Agencja pracy tymczasowej to nie tylko baza gotowych do pracy specjalistów, ale także wsparcie w całym procesie rekrutacji, w tym weryfikacji kwalifikacji, umiejętności oraz załatwianiu formalności związanych z zatrudnieniem. Oferujemy kompleksowe usługi – od pośrednictwa w zatrudnieniu po wsparcie administracyjne, dzięki czemu Ty możesz skupić się na tym, co robisz najlepiej – prowadzeniu swojego biznesu.

 • Martwisz się o zezwolenie na pracę sezonową dla swoich pracowników?
 • Nie jesteś pewien, jak obecnie wyglądają przepisy dotyczące wydania zezwolenia na wykonywanie pracy obywatelowi Ukrainy lub powiadomienia o podjęciu pracy, a nie masz czasu na wizytę w powiatowym urzędzie pracy?
 • Twoja firma poszukuje pracownika na wymagające stanowisko lub konieczny jest elastyczny czas pracy?
 • Nie masz czasu na przygotowanie opisu oferty pracy, ponieważ jest ich tak wiele?

Z przyjemnością rozwiążemy wszystkie te kłopoty! Jedyne, co musisz zrobić to opowiedzieć nam o swoich potrzebach i odpowiedzieć na kilka prostych pytań – resztą zajmiemy się my! Nasza agencja pracuje od lat, a nasze biura znajdują się już w 7 państwach na świecie. Zatrudniamy ponadto nie tylko pracowników z Ukrainy, ale i pracowników z Białorusi, fachowców z Mołdawii, pracowników z Gruzji, pracowników z Kazachstanu oraz innych krajów. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Pracownicy z Ukrainy Piaseczno – co daje oferowanie pracy cudzoziemcowi za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej?

Podwarszawskie Piaseczno to obszar o wymagającym rynku, jednak jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem stale trzymamy rękę na pulsie – świat rekrutacji pracowników nie ma przed nami żadnych tajemnic. Obszary prawne, takie jak „legalna praca w Polsce” czy „szkolenia BHP” mimo swojej dynamiczności stanowią nasz chleb powszedni, dlatego nie musisz martwić się o legalizację zatrudnienia i sprawy administracyjne. Nasza firma zatrudni pracowników minimalizując zbędne formalności na podstawie przejrzystej i wygodnej formy zatrudnienia. Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

 • zajmiemy się nadzorowaniem pracy pracowników
 • w razie potrzeby podpowiemy w zakresie dostosowania warunków pracy w ramach przygotowania do inspekcji pracy
 • nowe miejsce pracy to nowe wyzwania – w razie potrzeby doradzimy Ci w sprawie procesów aklimatyzacji

Nie ważne, czy poszukujesz osoby do organizacji pracy w Twojej firmie na zasadach pracy zmianowej, magazyniera, pracownika rolnego, asystenta pakowacza, pracownika do pracy na budowie, pracownika fizycznego czy programisty z Ukrainy do pracy na pół etatu – bez względu na rodzaj pracy znajdziemy dokładnie takich fachowców, jakich potrzebujesz.

Uwaga: W przypadku zatrudnienia uchodźcy z Ukrainy, niezależnie od stanowiska (dotyczy to zarówno lekarzy z Ukrainy, jak i magazynierów, pracowników budowlanych, sezonowych i asystentów pakowacza) konieczne jest m. in. złożenie tzw. powiadomienia o podjęciu pracy. Legalna praca w Polsce nie musi jednak sprawiać trudności – w naszej agencji zajmiemy się wszystkimi formalnościami!

Co, jeśli firma zatrudni pracowników z Ukrainy Piaseczno, którzy nagle ulegną chorobie w trakcie pracy?

Zdrowie i bezpieczeństwo pracowników to priorytet dla każdego pracodawcy. Ale co, jeśli nagle stoisz przed wyzwaniem, jakim jest nieoczekiwane zachorowanie jednego z Twoich pracowników? Niezależnie od tego, czy pracownik pełnił dotychczas pracę stałą czy pracę dorywczą, nasza agencja oferuje szybkie i efektywne rozwiązania w takich sytuacjach. Dzięki naszej szerokiej bazie pracowników tymczasowych jesteśmy w stanie błyskawicznie znaleźć zastępstwo dla Twojego pracownika, minimalizując przestoje w produkcji i zapewniając ciągłość działalności. Dbamy także o wszystkie formalności związane z zastępstwem, dając Ci spokój ducha i pewność, że wszystko zostanie załatwione profesjonalnie i sprawnie.

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

 • Dowolna ilość
  pracowników
 • Rekrutacja
  od kilku dni
 • Minimum
  formalności