W naszej agencji pracy tymczasowej w Żorach rekrutujemy pracowników tymczasowych od lat: u nas czas trwania umowy, forma umowy współpracy oraz warunki usług leasingu pracowniczego zależą tylko i wyłącznie od Ciebie, a liczba wymiernych korzyści płynących ze współpracy w zakresie pozyskiwania pracowników na pewno pozytywnie Cię zaskoczy. Postaw na profesjonalny dobór personelu oraz szybki czas realizacji zamówień w swojej firmie i skontaktuj się z nami!

Agencja pośrednictwa pracy Żory – wszystko, co musisz wiedzieć o skutecznej rekrutacji pracowników z Ukrainy Żory

Nasza agencja pośrednictwa pracy działa na rynku już od lat, a pozytywne rezultaty współpracy z nami potwierdza liczba zadowolonych klientów. W pozyskiwaniu najlepszych pracowników zdecydowanie nie mamy sobie równych! Nowoczesna agencja pracy, taka jak nasza, zajmuje się bowiem nie tylko wstępną rekrutacją pracowników. Praca z nami to:

 • możliwość przejęcia pracowników tymczasowych w niemal dowolnej ilości – nasza agencja zapewnia dostęp do bazy wykwalifikowanych pracowników z całej Polski.
 • możliwość pozyskiwania pracowników z Ukrainy Żory na dowolny okres – np. celem przyspieszenia czasu finalizacji zamówień w okresie szczytu (bez konieczności zatrudniania pracowników np. na rok)
 • minimum formalności – jako agencja pracy służymy wsparciem prawnym, zarówno z zakresu leasingu pracowniczego, jak i innych obszarów zatrudnienia pracowników sezonowych i tymczasowych (w przypadku pracowników obcokrajowców zainteresowanych pracą tymczasową w Polsce, przepisy dotyczące realizacji umowy często ulegają zmianom.
 • możliwość pozyskiwania pracowników dowolnych branż – nasza agencja zatrudnienia tymczasowego zapewnia dostęp do grona rozmaitych specjalistów: lekarzy z Ukrainy, fachowców budowlanych oraz wielu innych.

Elastyczność leasingu pracowniczego w naszej agencji zatrudnienia tymczasowego daje ponadto możliwość traktowania usługi leasingu jako okresu próbnego profesjonalnej rekrutacji pracowników na całe lata (umowę realizują pracownicy bez podpisania umowy na dłuższy okres – stąd też możliwość ich uprzedniego sprawdzenia). PS: czy wiesz, że sprawy formalne przy leasingu pracowniczym sprowadzają się w głównej mierze jedynie do zawarcia umowy? Ciesz się skutecznością pracy zrekrutowanych pracowników w ciągu kilku dni od nawiązania z nami kontaktu!

Agencja zatrudnienia – jak może pomóc w rekrutacji pracowników z Ukrainy Żory?

Nasi obecni klienci wskazują, że jednym z największych atutów nawiązania z nami umowy jest to, że zapewniamy pracodawcom niezwykłą elastyczność i ograniczamy liczbę ich obowiązków: bierzemy odpowiedzialność na zakwaterowanie pracowników, badania, szkolenie BHP oraz formalności na czas realizacji umowy współpracy.

Zarówno na początku, jak i w przypadku kontynuacji umowy współpracy z naszą firmą, umożliwiamy pracodawcy stabilne zatrudnienie przyszłych pracowników w oparciu o pełną pomoc w zakresie prawnej obsługi rekrutacji (do usług agencji należy m. in. organizacja pełnej dokumentacji w zakresie charakteru zatrudnienia), gwarantujemy obniżenie kosztów zatrudnienia (niskie koszty współpracy zapewniają nam nowoczesne narzędzia i doskonała znajomość przepisów) oraz właściwy dobór personelu.

Ponadto dajemy klientowi możliwość „wypożyczania” fachowców kilkunastu branż: potrafimy znaleźć dowolnych specjalistów, a procedura delegowania pracowników jest w naszym biurze pośrednictwa pracy uproszczona do minimum.

Bieżące oferty pracy i oferty pracowników w jednym miejscu oraz dostęp do nowoczesnych narzędzi i technik HR to nasz przepis na najlepsze usługi leasingu pracowniczego na rynku – potwierdza to ponad kilkudziesięciu zadowolonych klientów! Zatrudnienie pracowników tymczasowych w naszym zakładzie pośrednictwa pracy to prosty proces:

 • bez utrudniania życia
 • bez żmudnego przeglądania setek ofert pracy
 • brak kosztów rekrutacji w stosunku do liczny korzyści, jakie w perspektywie czasu zyskuje Klient po podpisaniu i kontynuacji umowy z naszą firmą

W naszej agencji pośrednictwa pracy Żory wiemy, czego oczekują pracodawcy. To dlatego dostarczamy pracowników z nastawieniem na niewielkie koszty rekrutacji i minimalizację formalności. Dajemy ponadto naszemu Klientowi możliwość przejęcia fachowców bez zmartwień o kwestię zakwaterowania pracowników, a dobór personelu przeprowadzamy na podstawie realnych potrzeb firmy. Zatrudnij zmotywowanych pracowników i ciesz się rozwojem swojej firmy bez zbędnych trudności – być może pracownicy z Ukrainy Żory to twój kolejny krok w drodze do biznesowego sukcesu?

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

 • Dowolna ilość
  pracowników
 • Rekrutacja
  od kilku dni
 • Minimum
  formalności