Pracownicy z Ukrainy Poznań – sposób na szybki rozwój firmy w trzech krokach

Nasza agencja zatrudnienia Ukraińców i innych pracowników tymczasowych z różnych zakątków świata działa w zakresie rekrutacji pracowników od lat. Zdążyliśmy na własnej skórze dotknąć realiów rynkowych oraz zmienności trendów nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie; w obszarze zatrudnienia pracowników staliśmy się prawdziwymi ekspertami! Nasza praca nie sprowadza się jednak tylko do rekrutacji osób poszukujących zatrudnienia. Stale badamy rekrutacyjne zależności rynkowe oraz prawne i trzymamy rękę na pulsie, aby móc dzielić się z naszymi Klientami sprawdzoną, źródłową wiedzą i móc mądrze ograniczać ich zbędne koszty.

Sprawdź, jak w trzech krokach pomagamy firmom w ich rozwoju!

Krok I – poznaj swoje możliwości, czyli o tym, jak agencja pracy tymczasowej może zmienić działanie Twojej firmy na lepsze z pracownikami z Ukrainy Poznań

Jak rekrutować pracowników? Przede wszystkim mądrze! Sprawdź, jak my prowadzimy rekrutację pracowników i dlaczego warto postawić na pośrednictwo pracy w obszarze zatrudnienia cudzoziemców!

Dlaczego nasza agencja pracy Poznań to dobry wybór?

Zatrudnienie wykwalifikowanych pracowników nie jest prostym zadaniem. Jako agencja pracy z wieloletnim doświadczeniem doskonale zdajemy sobie jednak sprawę ze stopnia zróżnicowania polskiego rynku pracy i mamy świadomość zagrożeń, jakie się z tym wiążą. Dzięki temu możemy oferować naszym Klientom wyłącznie optymalnie najlepsze warianty współpracy. Co wchodzi w zakres naszych usług agencji zatrudnienia? Wbrew pozorom wcale nie tylko zatrudnianie wykwalifikowanych pracowników!

 • Bierzemy osobistą odpowiedzialność za przeszkolenie BHP i badania lekarskie naszych kandydatów – nie musisz się o nie martwić!
 • Zapewniamy naszym pracowniom zakwaterowanie na cały okres wykonywania obowiązków! Miejsce pracy nie stanowi już ograniczeń!
 • Otrzymujesz wykwalifikowanych pracowników tymczasowych z ważną wizą i kompletem dokumentów w pakiecie! Czy legalne zatrudnienie pracownika może sprawiać mniej kłopotów?
 • Dokonujemy wnikliwej selekcji naszych kandydatów, aby proponować Ci wyłącznie najlepszych pracowników wybranej branży. Powiedz nam o swoich potrzebach, a my zaproponujemy Ci spełniających je specjalistów! Czy znalezienie najlepszych kandydatów może być prostsze?

Agencja pracy Poznań – dlaczego warto zatrudnić pracowników z Ukrainy Poznań?

Ukraińcy to wykształceni pracownicy wielu dziedzin! Wykwalifikowany pracownik ochrony, pracownik obsługi klienta i biura, pracownik budowlany, lekarz z Ukrainy, a także doświadczony mechanik – znajdziesz ich wszystkich wśród naszych kandydatów! Pracownicy z Ukrainy  pozostają przy tym bardzo rzetelni na tle polskich pracowników i posiadają porównywalne do nich wykształcenie (wykazują również wysoką motywację do nauki polskiego). Chętnie pracują ponadto dłużej niż Polacy i doskonale dogadują się z Polakami ze względu na niewielkie różnice kulturowe.

Krok II – poznaj nas bliżej, czyli o tym, jak leasing pracowników działa w naszej agencji

Potrzebujesz w Poznaniu pracownika? Dobrze się składa! Działamy na terenie całej Polski i od lat sprawnie dostarczamy ekspertów różnych dziedzin do wszystkich jej zakątków. Dlaczego możesz mieć pewność, że warto nam zaufać?

Agencja pracy Poznań – czym jest leasing w Workin?

Leasing pracowników w naszej agencji zatrudnienia to wynajem wykwalifikowanych ekspertów w swoich dziedzinach na dowolny czas, na jaki będziesz ich potrzebować: sprawnie, legalnie i z dobrą energią. Od pozyskania pracowników dzieli Cię już tylko kilka kroków!

Profesjonalna rekrutacja pracowników z Ukrainy Poznań – zaufaj agencji zatrudnienia, która zna się na rzeczy!

Potrzebujesz rzetelnego pracownika kompletacji, dowolnego pracownika sezonowego lub fizycznego? Twój programista wziął nagły urlop i potrzebujesz dla niego kompetentnego zastępstwa? A może chcesz poszerzyć horyzonty swojego biznesu i zatrudnić nowych pracowników budowlanych, magazynierów, mechaników lub innych specjalistów? Stanowisko i miejsce pracy nie ma znaczenia! Współpracujemy z szerokim gronem zróżnicowanych, gotowych do podjęcia stosunku pracy pracowników z Ukrainy Poznań – zostaną z Tobą tak długo, jak będziesz sobie życzył!

Krok III – skup się na rozwoju firmy, podczas gdy nasza agencja pośrednictwa pracy zajmie się resztą!

Nasza agencja pracy tymczasowej to zespół ludzi, którzy znają się na swojej pracy i zrobią wszystko, aby rekrutacja stała się dla Ciebie tak prosta i przyjemna, jak to tylko możliwe.

 • Zapomnij o formalnościach i pracach administracyjnych!
 • Nie zaprzątaj sobie głowy szukaniem zakwaterowania i organizacją szkoleń BHP!
 • Patrz, jak twój biznes rośnie!

Czy wiesz, że w gronie najlepszych kandydatów do pracy z terytorium Europy, zgodnie z licznymi badaniami, znajdują się właśnie Ukraińcy? Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o Twoich możliwościach rozwoju!

Sprawdź również, w jakich miastach jeszcze działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

 • Dowolna ilość
  pracowników
 • Rekrutacja
  od kilku dni
 • Minimum
  formalności