Szukasz sprawdzonej agencji zatrudnienia? A może dopiero zastanawiasz się, czy warto szukać pracowników spoza granic Polski? Jeszcze kilka lat temu kandydat musiał spełniać szereg warunków formalnych – zastanawiasz się, czy dalej tak jest? Jesteśmy tu, żeby pomóc! Nasza agencja pomoże Państwa firmie w znalezieniu odpowiednich kandydatów oraz w zatrudnieniu pracowników tymczasowych na możliwie najkorzystniejszych warunkach. Zapewnimy ponadto dopełnienie kwestii legalności zatrudnienia, zakwaterowania i badań pracowników. Potrzebujesz pracowników z Ukrainy Kraków? Pomożemy!

Rekrutacja pracowników z Ukrainy Kraków – to nie trudne!

Przed podjęciem decyzji o wyborze drogi procesu rekrutacyjnego powinieneś zadać sobie uprzednio pytanie: czy w ogóle warto zatrudnić pracownika z Ukrainy? Na rynku pracy znajduje się przecież wiele osób zainteresowanych pracą tymczasową: zarówno Polaków jak i obcokrajowców. Zgodnie ze zdaniem licznych ekspertów sektora wschodnich rynków pracy oraz biorąc pod uwagę wyniki licznych, ogólnodostępnych badań Ukraińcy wypadają często znacznie lepiej w stosunku do pracowników narodowości polskiej:

 • Zatrudnienie wykwalifikowanych pracowników narodowości ukraińskiej nie powinno sprawiać przedsiębiorcom problemu, ponieważ Ukraińcy pozostają bardzo dobrze wyszkoleni do pracy (większość przedsiębiorców zgłasza ponadto wyłącznie pozytywne rezultaty współpracy z obcokrajowcami ze Wschodu)
 • Wybierając spośród grona ukraińskich kandydatów, jako przedsiębiorca, nie będziesz miał kłopotu ze znalezieniem osoby zmotywowanej do pracy – Ukraińcy ujawniają nie tylko równe szerokie spektrum kwalifikacji co Polacy, ale i znacznie wyższy poziom motywacji do wykonywania obowiązków (Ukraińcy w Polsce mogą łatwo podnieść kwalifikacje i nie martwić się o zbyt małe wartości w karcie czasu pracy – znalezienie zmotywowanych pracowników nie będzie stanowiło kłopotu!).

Jeśli szukasz gotowych, zmotywowanych pracowników tymczasowych, jesteś na najlepszej drodze, aby pozyskać pracownika, którego potrzebujesz! Agencja pracy tymczasowej to miejsce, w którym znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania: pomożemy Ci w znalezieniu pracownika fizycznego i biurowego (oraz fachowców innych sektorów). Zajmiemy się rekrutacją osób o właściwych kwalifikacjach i dzięki znajomości oraz stałemu monitorowaniu przepisów, zapewnimy Twojej firmie pełną legalność zatrudnienia pracownika.

Jak legalnie zatrudnić Ukraińca, aby uniknąć zbędnych trudności? Postaw na sprawną rekrutację!

Wiesz już, że obywatelom krajów Wschodnich zdecydowanie warto zaproponować pracę. Rekrutacja osób m. in. z terytorium Ukrainy (zarówno w przypadku znalezienia pracownika technicznego, jak i zatrudnienia lekarzy z Ukrainy) zwyczajnie się opłaca!

Chcesz zatrudnić kolejne osoby, ale obawiasz się formalnych kwestii dotyczących czasu pracy pracowników? Zastanawiasz się, jak szybko znaleźć osobę gotową do wykonywania określonych z góry czynności? Chcesz mieć pewność, że po wydrukowaniu oświadczenia X nie zapomnisz przekazać oryginału pracownikowi? Zgłoś się do nas!

Jak szybko znaleźć osobę do pracy, czyli jak rekrutujemy pracowników z Ukrainy Kraków w Workin?

Jako jedna z nielicznych agencja pracy pośredniczymy pomiędzy pracownikami i pracodawcami, powierzającymi wykonywanie pracy cudzoziemcom, współpracując nie tylko z Ukraińcami, ale i przedstawicielami innych Państw w oparciu o nowoczesne metody HR. Poznaj najważniejsze elementy strategii Workin!

Proces rekrutacyjny pracownika rozpoczynamy od poszukiwania odpowiednich pracowników tymczasowych: dokładnie takich, jakich potrzebuje Twoja firma, biorąc pod uwagę przeprowadzony uprzednio wywiad i research branży. Nasza rozległa sieć rekrutacyjna pozwala nam dopasowywać specjalistów z różnych dziedzin (zarówno programistów z Ukrainy, jak i fachowców budowlanych) na podstawie ich kwalifikacji, kompetencji i realnych predyspozycji. Chciałbyś posiadać w swoich szeregach Ukraińców, obywateli innych państw Europy lub pracowników spoza jej granic (np. pracowników z Gruzji, fachowców z Białorusi lub innych państw)? Skontaktuj się z nami!

Co zapewnia agencja pracy? Zatrudnienie pracownika z Ukrainy Kraków wcale nie jest trudne!

Atmosfera gospodarcza w Polsce od lat pozwala nam zaobserwować kryzys demograficzny, a zmienna sytuacja wielkich międzynarodowych firm stale ulega niepokojącym wahaniom. Biorąc pod uwagę powyższe czynniki powierzenie wykonywania pracy obcokrajowcowi może mieć zbawienny wpływ na polskie przedsiębiorstwa i pozwoli im uniknąć utraty cennego czasu. Nie pozwól, aby wahania rynku pracy wpłynęły negatywnie na kondycję Twojej firmy i pracuj z profesjonalistami!

Doświadczone agencje pracy tymczasowej współpracują z ekspertami nie tylko wewnątrz swoich struktur: działamy na terenie całej Polski, wychodząc poza utarte, schematyczne standardy i zapewniamy pracę w oparciu o praktyczne dane, dzięki którym możemy proponować naszym Klientom najlepsze rozwiązania. Legalne zatrudnienie Ukraińca nigdy nie było prostsze!

Niegdyś kandydat musiał spełniać szereg problematycznych wymogów: obecnie a zatrudnianie do pracy kolejnych osób z Ukrainy (szczególnie w przypadku współpracy z agencją) wiąże się z mniejszą ilością trudności, co przekłada się na niemal brak kosztów rekrutacji lub ich niski poziom. Nasi obecni klienci wskazują ponadto, że jedną z najistotniejszych zalet podjęcia z nami współpracy jest jej przejrzystość oraz pełne wsparcie na każdym etapie działania.

Jakie korzyści przyniesie Ci leasing ukraińskich pracowników we współpracy z agencją?

W niektórych branżach pozyskuje się jedynie lub zwłaszcza pracowników sezonowych, co na pierwszy rzut oka może wiązać się z wysokimi kosztami zatrudnienia pracowników oraz licznymi formalnościami związanymi z zalegalizowaniem stosunku pracy. Trudnym zadaniem będzie również znalezienie kandydatów szybko na tyle, aby sprostać wymaganiom nagłego projektu oraz zapewnić im zakwaterowanie. Przedsiębiorcy nie zawsze mogą liczyć w tej sprawie na pomoc ze strony urzędu pracy. W znalezieniu pracowniczych ofert pracy tymczasowej pomoże Państwa firmie doświadczone biuro pośrednictwa! W Workinn maksymalnie uprościmy procedurę rekrutacji pracownika i weźmiemy na siebie wszystkie formalności.

Nasza biuro pracy tymczasowej pomoże Państwu kompleksowo na każdym etapie działania: skontaktuj się z nami i sprawdź sam!

Sprawdź, w jakich miastach jeszcze działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

 • Dowolna ilość
  pracowników
 • Rekrutacja
  od kilku dni
 • Minimum
  formalności