Prowadzisz firmę na terenie Kielc i chcesz znaleźć pracowników sezonowych lub fachowców na stałe? A może zastanawiasz się, czy zatrudnienie obywatela Ukrainy okaże się dla Ciebie opłacalne? Doskonale trafiłeś! W naszej firmie rekrutujemy pracowników od lat i jako agencja pracy tymczasowej specjalizujemy się w sektorze uzupełniania braków kadrowych na najlepszych możliwych warunkach. Możemy w ekspresowym tempie zaoferować Ci niemal dowolną ilość wykwalifikowanych pracowników z Europy Wschodniej, a także fachowców z innych państw (m. in. pracowników z Białorusi, pracowników z Mołdawii czy fachowców z Gruzji). Postaw na zaufaną agencję rekrutacyjną i pozwól sobie znaleźć pracowników szybciej, taniej i bezpieczniej!

Pracownicy z Ukrainy Kielce – zatrudnienie pracownika może być proste!

Trudno jest znaleźć dobrego pracownika: szukanie pracowników poprzez selekcję potencjalnych ofert pracy (ofert podjęcia pracy), bezpieczny transport pracowników zza granicy, a następnie ich przeszkolenie zajmuje działowi rekrutacji mnóstwo czasu. Pozytywnie zrekrutowani kandydaci zza granicy potrzebują ponadto zakwaterowania na czas wykonywania pracy, a także odpowiedniego wdrożenia: często dopiero po nabyciu określonych kompetencji mogą rozpocząć realizację obowiązków (nie wspominając o formalnościach). Czy wiesz, że znaczną większość tych trudności możesz przekazać agencji rekrutacyjnej?

 • Agencja pracy tymczasowej prowadzi rekrutację pracowników w oparciu o Twoje realne potrzeby – dzięki dostępowi do bazy gotowych ofert pracowników i nowoczesnym metodom selekcji pracowników, odciążysz swój dział rekrutacji i szybko uzupełnisz braki kadrowe o dokładnie tych specjalistów, jakich potrzebujesz!
 • Wykwalifikowani pracownicy to fundament udanej współpracy, ale nie tylko on ma wpływ na jej jakość – ukraińska agencja rekrutacyjna pomoże Ci znaleźć pracowników z Europy Wschodniej i zapewni Ci wsparcie na każdym etapie swojego działania, co pozwoli Ci uniknąć kosztownych błędów w tym procesie.
 • Agencja rekrutacyjna weźmie odpowiedzialność za selekcję pracowników i legalizację działań z zakresu rekrutacji – zajmiemy się skutecznym pozyskiwaniem pracowników spełniających formalne wymagania do podjęcia pracy w rejonach Polski oraz przygotowaniem stosownej umowy. Masz pewność względem legalności zatrudnienia pracowników!

Zatrudnienie w formie pracy tymczasowej niesie ze sobą pewne zobowiązania zarówno dla pracodawców, jak i po stronie pracowników (działania z zakresu rekrutacji bywają dla pracowników z Ukrainy niezwykle frustrujące). Przeszukanie oferty pracowników to dla licencjonowanej firmy rekrutacyjnej codzienność!

Nasza kielecka agencja zatrudnienia bierze odpowiedzialność za każdy etap rekrutacji pracownika:

 1. Dostarczymy Twoje oferty pracy do naszych baz pracowników, gotowych pracować w okolicach Kielc – nasza agencja rekrutacyjna posiada zorganizowane bazy kadrowe rozmaitych specjalizacji! Znajdziesz u nas zarówno lekarzy z Ukrainy, pracowników fizycznych, jak i programistów z Ukrainy (a także wiele innych specjalizacji!).
 2. Przeprowadzimy rekrutację tak, aby wykwalifikowani pracownicy nie zawiedli Twoich oczekiwań, odciążając Twój dział rekrutacji.
 3. Dostarczymy bezpośrednie oferty pracowników zza granicy wprost do Twojej firmy znacznie szybciej niż portal pracy

Z licencjonowaną firmą rekrutacyjną szukanie pracowników nie musi być trudne!

Dlaczego warto polegać na zmotywowanych pracownikach? Oferty pracy szyjemy na miarę!

Dlaczego zatrudnianie pracowników posiadających odpowiednie kwalifikacje samo w sobie nie jest kluczem do sukcesu? Dobry pracownik nie tylko zapełnia zapotrzebowanie kadrowe – to osoba dokładająca wszelkich starań, aby Twoja firma mogła się rozwijać i przynosić jeszcze większe zyski. Z tego powodu w naszej agencji rekrutacyjnej stawiamy na pełną personalizację naszych usług. Wbrew pozorom obywatele Ukrainy chcą jeździć do Polski i wykonywać pracę w jej obszarze, a właściwa selekcja kadry z agencją zatrudnienia to najprostsza droga do realizacji biznesowych celów!

Agencja pracy Kielce – jak rozumiemy skuteczną rekrutację pracowników z Ukrainy?

Niegdyś właściciel firmy musiał zadbać nie tylko o obsługę procesu zatrudnienia pracowników, ale i kwestię ich zakwaterowania, przeszkolenia oraz badań. To już przeszłość! W Workin bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za szkolenie BHP, zestaw badań oraz kwaterunek pracowników na czas pracy tymczasowej. Zastanawiasz się nad rekrutacją pracownika? Zostaw to nam!

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

How to contact us

address
Address: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Do you need employees or have questions?

Make a request and we will find good employees for you!

 • Any quantity
  employees
 • Recruitment
  for several days
 • Minimum
  formalities