Prowadzisz firmę we Wrocławiu i chcesz zatrudnić pracowników? Doskonale trafiłeś! Nasza agencja pośrednictwa pracy pomaga klientom na każdym etapie rekrutacji: z nami pozyskasz cennych pracowników na dokładnie taki okres, na jaki ich potrzebujesz. Posiadamy szeroką, wysoce zmotywowaną i dobrze wyszkoloną kadrę pracowników: dostarczymy do Twojej firmy najlepszych kandydatów i zapewnimy Ci potrzebną liczbę pracowników najszybciej, jak to tylko możliwe.

Agencja pracy tymczasowej – czy zatrudnianie pracowników z Ukrainy Wrocław może być jednocześnie tanie i efektywne?

Jak szukać odpowiednich pracowników bez utraty dużej ilości czasu? Z pomocą przychodzi agencja pracy! Jeśli zależy Ci na rozwoju swojej firmy i zastąpieniu braków kadrowych pracownikami o pewnych kwalifikacjach, odpowiednie podejście agencji może okazać się dla Ciebie na wagę złota.

Doświadczona, od lat działająca agencja pracy, taka jak nasza, oferuje realne wsparcie i ograniczenie kosztów rekrutacji: to miejsce, w którym znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, odciążysz swojego kierownika działu rekrutacji krajowej i unikniesz ryzyka zatrudnienia do pracy osób niesprawdzonych.

Zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy wiąże się z licznymi udogodnieniami:

 • Agencja pracy oferuje wsparcie i gotową bazę pracowników – jeśli chcesz zatrudnić w swojej firmie pracowników o konkretnych kwalifikacjach, najszybciej dokonasz tego z pomocą agencji pośrednictwa pracy (błyskawiczna usługa może pomóc Ci szczególnie wtedy, kiedy masz nagłe zlecenie o krótkim terminie realizacji)
 • Agencja umożliwia znalezienie pracowników o sprecyzowanych kwalifikacjach – nowoczesne metody rekrutacji agencji pracy tymczasowej pozwalają na zatrudnienie obywateli Ukrainy o dokładnie takich kwalifikacjach, jakich potrzebuje Twoja firma (nasza agencja odszuka odpowiadających profilowi idealnego pracownika kandydatów i dostarczy ich wprost do Twojej firmy)
 • Biuro pośrednictwa pracy dobiera pracowników i pozwala na ich zatrudnienie w dowolnej ilości – niezwykle duże zapotrzebowanie wcale nie stanowi problemu dla agencji; w naszej agencji zatrudnienia do pracy poszukujemy pracowników zarówno na ogromne skale, jak i na potrzeby niewielkich, jednorazowych projektów.
 • Biuro pracy oferuje szeroki zakres wsparcia, które ma miejsce zarówno po stronie pracownika, jak i pracodawcy. Masz pewność względem dopełnienia formalności związanych z rekrutacją, dzięki czemu jako przedsiębiorca możesz zająć się istotniejszymi kwestiami. Pracownicy z Ukrainy Wrocław to po prostu dobre rozwiązanie!

Czy warto zatrudniać pracowników z Ukrainy? Polski rynek pracy zna odpowiedź na to pytanie już od wielu lat. Niezależnie od tego, czy chcesz zatrudnić wykwalifikowaną kadrę pracowników sezonowych, lekarzy z Ukrainy na okres zastępstwa lub pracowników fizycznych na czas wakacji, czy interesuje Cię kompleksowa rekrutacja pracowników na stałe, zatrudnienie Ukraińskiego pracownika będzie dobrym rozwiązaniem. Od zainteresowania zatrudnieniem pracowników do faktycznego znalezienia odpowiednich pracowników na własną rękę dzieli pracodawców długa droga. Ponadto coraz większa liczba polskich firm zgłasza problem rekrutacji pracowników (Wrocław) – czy w Polsce można zatrudnić szeroką grupę pracowników bez poświęcania na to dużej ilości czasu? Tak! W naszych bazach pracowników mamy potężne pokłady wykwalifikowanych, gotowych do pracy osób od zaraz. Nawet jeśli chcesz zatrudnić wyłącznie na okres letni odpowiednią kadrę (potrzebujesz tylko na kilka tygodni pracowników) – skontaktuj się z nami! W celu zatrudnienia pracownika zadzwoń i opowiedz nam o swoich potrzebach. Sprawdź, jakie to proste!

Pełnia komfortu absolutnie w każdym miejscu w Polsce – warto zatrudniać pracowników z Ukrainy Wrocław!

Współpraca z agencją umożliwia kandydatom szybkie podjęcie pracy, a pracodawcom pozwala na bezproblemowe przyjmowanie do pracy cudzoziemców, co gwarantuje pełne zadowolenie obydwu stron. Biuro pośrednictwa pracy zajmuje się wszystkimi kwestiami zatrudnienia grupy pracowników. Odciąż swój dział rekrutacji i patrz, jak legalnie działająca agencja pracuje na sukces Twojej działalności!

Uwaga: jako jedna z nielicznych agencji pracy proponujemy ponadto pomoc w zakresie rekrutacji pracowników nie tylko z terytorium Europy, ale i spoza jej granic (m.in pracowników z Kazachstanu i fachowców z Uzbekistanu)!

Pracownicy z Ukrainy Wrocław – jak szybko zatrudnić pracownika?

Jako agencja pracy wiemy, z jakimi dylematami spotykają się pracodawcy zatrudniający pracowników spoza granic Polski. W pierwszej kolejności należy znaleźć odpowiednią kadrę pracowników, następnie zapewnić im szkolenie oraz odpowiednie warunki zatrudnienia, a na koniec dopełnić formalności związanych z legalnym zatrudnieniem osób z Ukrainy. Na szczęście z pomocą w zatrudnieniu pracowników z Ukrainy przychodzi agencja zatrudnienia! Zatrudnianie do pracy cudzoziemca nigdy nie było prostsze!

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

 • Dowolna ilość
  pracowników
 • Rekrutacja
  od kilku dni
 • Minimum
  formalności