Wiemy, że w niektórych branżach bardzo ważne jest posiadanie dodatkowego zestawu rąk do pracy w określonych porach roku. Jeśli Twój biznes należy do takowych, to z pewnością zainteresują Cię pracownicy sezonowi z Mołdawii. Są dyspozycyjni, elastyczni i gotowi podjąć się wysokich wyzwań, związanych z pracą w sezonie.

Pracownicy sezonowi z Mołdawii: do jakich prac

Mołdawia jest pełna pracowitych rąk, wyhodowanych przez jej żyzną glebę. Polskie firmy z różnych branż mogą znaleźć wśród mołdawskich migrantów robotników, którzy będą pracować niestrudzenie i odpowiedzialnie zarówno w okresie zimowym, jak i letnim.

Pracownik sezonowy z Mołdawii potrafi nie tylko zbierać owoce i warzywa, ale podejmie się także innych zadań, w tym odśnieżania, dostawy towarów, obsługi obiektów rozrywkowych na kurorcie, prac budowlanych itd. Tak naprawdę ograniczeń prawie nie ma, powiedz nam, czego potrzebujesz, a zaopatrzymy Cię w niezbędną kadrę w potrzebnym terminie.

Pracownicy sezonowi z Mołdawii: dlaczego warto

Brak pracowników z Polski to poważny problem dla wielu firm, ale to nie koniec. Na szczęście istnieją pracownicy sezonowi z Mołdawii, którzy mogą wkroczyć i uratować Cię zanim sprawy wymkną się spod kontroli!

Ci ludzie pracowali na polskiej ziemi krócej niż niektóre inne narodowości, więc są tańsi w porównaniu na przykład z Ukraińcami. A przy tym są gotowi do pracy nawet w dość wymagających warunkach, niezależnie od pory roku.

Dzięki współpracy na poziomie władz państwowych pracownicy sezonowi z Mołdawii mogą teraz podjąć legalną pracę w Polsce w ramach uproszczonego procesu. A jeśli chcesz mieć pracowników na miejscu nawet bez tych pozostałych formalności, wystarczy, że zadzwonisz pod nasz numer, podany w prawym górnym rogu strony. Albo zamów rozmowę, a sami skontaktujemy się z Tobą w dogodnym terminie.