Agencja zatrudnienia fachowców z Ukrainy Bydgoszcz – czego możesz się po nas spodziewać?

Chcesz zatrudnić pracowników z Ukrainy w Bydgoszczy? Nic dziwnego!

Wahania rynku pracy i dynamiczny rozwój polskiej gospodarki na przestrzeni ostatnich lat dał nam wszystkim sygnał do nieuchronnych zmian: duża rotacja pracowników, napływ cudzoziemców zainteresowanych pracą tymczasową w Polsce, zmiany wynagrodzeniowe i wzrost popularności wobec obszaru, jakim jest zatrudnienie obcokrajowców to tylko niektóre z jej skutków. Już od dawna stało się jasne, że polskie firmy mają potrzeby zatrudniać pracowników ze wschodnich rynków pracy.

Wiedząc o tym, zdecydowaliśmy się uprościć proces rekrutacyjny pracownika w naszej firmie do minimum i zadbać o najwyższą jakość procesów kwalifikacji pracowników. Dzięki temu mamy pewność, że po latach starań możemy zapewniać naszym Klientom wyłącznie najlepszych pracowników, jak to tylko możliwe.

Nasza agencja pracy tymczasowej pomoże Państwu nie tylko w rekrutacji pracowników, ale i dopełnieniu niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem na każdej możliwej płaszczyźnie tej dziedziny. Zajmiemy się poszukiwaniem odpowiednich kandydatów poszukujących pracy, weźmiemy odpowiedzialność za ich zakwaterowanie oraz badania, a także zapewnimy Państwu pełne wsparcie i pomoc dedykowanego opiekuna ds. rekrutacji pracowników. Skontaktuj się z nami i sprawdź sam!

Oferujesz zatrudnienie tymczasowe? Doskonale! Resztę zostaw nam! Jako jedna z nielicznych agencji pracy w Bydgoszczy oferujemy kompleksowe usługi rekrutacyjne w oparciu o nowoczesne metody:

 • znajdziemy idealnych pracowników – pomożemy w wyselekcjonowaniu najlepszych kandydatów i przeprowadzimy rekrutację pracowników w oparciu o Twoje ściśle określone oczekiwania
 • zapewnimy legalność zatrudnienia pracownika – przecież znalezienie odpowiedniego pracownika to nie wszystko!
 • odciążymy pracowników przedsiębiorstwa – nasze kompleksowe usługi rekrutacyjne pozwalają na prowadzenie działań w zakresie pośrednictwa pracy bez konieczności angażowania do tego Twoich pracowników!

Pracownicy z Ukrainy Bydgoszcz – dlaczego warto rekrutować pracowników we współpracy z agencją zatrudnienia?

Nasza agencja pośrednictwa pracy działa w obszarze zatrudnienia pracowników tymczasowych zarówno na terenie Bydgoszczy, jak i innych miast Polski. Zastanawiasz się, czy warto zatrudnić pracowników z Ukrainy do swojej firmy? Zdecydowanie tak!

 • Mamy bazy pracowników o ogromnych możliwościach – dzięki temu nasze biuro pracy zatrudnia pracowników w dowolnych ilościach
 • Nasze kompleksowe usługi rekrutacyjne obejmują korzystanie z nowoczesnych narzędzi (konkretna oferta pracy przeznaczona dla określonych typów pracowników tymczasowych kierowana jest dokładnie do tych osób, do których powinna)
 • Agencja pracy zatrudnia zarówno pracowników krajowych, jak i zagranicznych, których w Bydgoszczy zatrudnia się w ostatnich latach coraz więcej.
 • W Polsce brakuje pracowników wielu branż – dzięki dostępowi do jednej z najokazalszych baz pracowników spośród agencji pracy pomożemy Ci znaleźć wyspecjalizowanych fachowców (np. lekarzy i programistów z Ukrainy), jak i pracowników sezonowych oraz fizycznych.
 • Wszystkie formalności związane z udostępnieniem oferty pracy, zatrudnieniem osób poszukujących pracy i rozliczeniem niezbędnych świadczeń bierzemy na siebie!

Samodzielne wyszukiwanie najlepszych osób poszukujących pracy tymczasowej może stanowić nie lada wyzwanie: poszukiwania pracowników spełniających określone z góry oczekiwania zajmują wiele czasu i nie zawsze okazują się skuteczne. W Workin dysponujemy jedną z największych spośród agencji w Bydgoszczy bazą wykwalifikowanych pracowników gotowych do podjęcia zatrudnienia od zaraz. Dzięki nowoczesnym metodom selekcji ofert pracy znalezienie odpowiednich kandydatów to nic trudnego!

W swojej pracy staramy się dążyć do obniżenia kosztów zatrudnienia pracowników – współpraca z nami to nie tylko minimum formalności, ale i niemal brak kosztów rekrutacji w stosunku do zalet, jakich doświadcza Twoja firma.

Agencja pracy tymczasowej Workin – postaw na sprawdzony zespół!

Pozyskiwaniu pracowników zarówno z obszarów Polski, jak i innych państw do pracy w Twojej firmie powinna towarzyszyć nie tylko chłodna kalkulacja. W Workin dostarczamy najlepszych kandydatów w oparciu o jej charakter, realne potrzeby, dane rynkowe oraz pasję, która pozwala nam stale poszerzać naszą wiedzę w zakresie pośrednictwa pracy. Wiedzę, którą chętnie dzielimy się następnie z Wami! Dobierzemy odpowiednich pracowników do Twojego biznesu tak szybko, jak to tylko możliwe, bez uszczerbku na jakości naszych usług. Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach i pozwól nam zająć się resztą! Uzyskaj dostęp do największych baz pracowników i patrz, jak Twój biznes rośnie w siłę!

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

How to contact us

address
Address: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Do you need employees or have questions?

Make a request and we will find good employees for you!

 • Any quantity
  employees
 • Recruitment
  for several days
 • Minimum
  formalities