Zielona Góra, jako jedno z dynamicznie rozwijających się miast w Polsce, przyciąga wielu pracowników z Ukrainy. Dzięki temu przedsiębiorcy mają możliwość zyskać w swojej firmie wykwalifikowany zespół. A pracownicy ze wschodu mogą znaleźć stabilne zatrudnienie na dobrych warunkach. We wszystkich formalnościach pomaga nasza agencja zatrudnienia, oferująca profesjonalne usługi pracy, outsourcing i leasing pracowniczy.

Szukasz pracownicy Ukrainy Zielona Góra?

Czy zatrudnienie pracownika z Ukrainy to dobry pomysł? Absolutnie tak! Wielu przedsiębiorców już dostrzegło korzyści płynące ze współpracy pomiędzy Polską a wschodem. Agencja pracy Zielona Góra oferuje kompleksowe usługi pracy od zaraz. Obejmują cały proces rekrutacji pracowników od publikacji bazy ofert pracy Zielona Góra, przez legalność pobytu, po finalizację zatrudnienia i podpisanie umowy o pracę.

Szeroka baza ofert pracy gwarantuje znalezienie obywateli Ukrainy do różnych branż. Sprawdź, na jakich stanowiskach dostarcza pracowników nasza agencja pracy tymczasowej i stałej:

 • Pracownik produkcji;
 • Pracownik budowlany;
 • Sprzątanie hal i pokoi hotelowych;
 • Opiekun;
 • Kierowca;
 • Pracownik fizyczny;
 • Inni pracownicy z Ukrainy.

Doświadczeni pracownicy z Ukrainy do Twojej firmy

Współpraca z działem rekrutacji Workin daje Ci gwarancję najlepszych i najbardziej doświadczonych ekip. Nasza agencja pośrednictwa pracy dba o to, by pracownicy Ukrainy Zielona Góra byli odpowiednio przeszkoleni. Każdy jest przygotowany do rozpoczęcia zatrudnienia, nawet gdy czeka na niego praca od zaraz. Niezależnie, czy szukasz pracownika produkcji, specjalisty w danej dziedzinie, czy kogoś do fizycznej pracy cudzoziemców, masz go od nas! Przeprowadzamy cały proces rekrutacji pracowników. Współpraca z agencją sprawia, że Ty nie musisz martwić się o żadne formalności.

Chcesz zatrudnić wykwalifikowanych pracowników z Ukrainy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc! Skorzystaj z naszej szerokiej bazy kandydatów i doświadczenia w branży!

Współpraca z agencją daje Ci pewność, że zatrudnienie w Zielonej Górze zostanie odpowiednio przeprowadzone i będzie w pełni legalne. Od formy zatrudnienia po miejsce pracy. Dbamy o to, by zarówno pracodawca, jak i pracownik byli zadowoleni z naszych usług.

Praca dla Ukrainców w Zielonej Górze

Dla Ukraińców Zielona Góra staje się atrakcyjnym miejscem do życia. Nasza agencja pracy cudzoziemców oferuje wiele ofert na pełen etat (umowa o pracę) i możliwość pracy dorywczej (umowa zlecenie). Wszystkie formalności typu legalizacja pobytu są przez nas załatwiane. Proces zatrudnienia jest prosty i przejrzysty. Nie musisz martwić się o żadne dokumenty i procedury. Pomożemy Ci we wszystkim, a praca od zaraz jest dostępna dla niemal wszystkich pracowników Ukrainy Zielona Góra. Najlepszych stanowisk nie zapewni ci urząd pracy. Tylko dzięki naszym pośrednikom znajdziesz najlepsze warunki i szybkie zatrudnienie obcokrajowców na umowę o pracę.

Jesteś obywatelem Ukrainy i interesuje Cię zatrudnienie w Zielonej Górze? Skontaktuj się z nami! Oferujemy atrakcyjne warunki, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności oraz wsparcie na każdym etapie współpracy z agencją. U nas czeka na Ciebie praca stała, umowa o pracę lub umowa zlecenie na korzystnych warunkach.

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

 • Dowolna ilość
  pracowników
 • Rekrutacja
  od kilku dni
 • Minimum
  formalności