Jesteśmy agencją pracy, która specjalizuje się w leasingu i outsourcingu pracowników z Ukrainy, dostarczając specjalistów na różne stanowiska. Nasza oferta jest idealna dla osób poszukujących pracy dla obywateli Ukrainy, które chcą zdobyć doświadczenie w Polsce. Ale też dla przedsiębiorców, którzy chcą zatrudnić wykwalifikowany zespół do pracy fizycznej, na budowie, magazynie czy jako sprzątacze. Ale to nie wszystko! Z nami znajdziesz specjalistów z różnych dziedzin na rozmaite stanowiska. A to dostępne niemal od ręki dzięki naszej bazie ofert pracy i pomocy w poszukiwaniu pracowników w zachodniopomorskim.

Pracownicy Ukrainy Szczecin — rekrutacja pracowników ze wschodu

Dostarczeni przez nas pracownicy Ukrainy Szczecin to gwarancja profesjonalizmu i zaangażowania. Oferujemy leasing pracowników, którzy są dokładnie tymi specjalistami, których potrzebujesz, dostosowując się do oferowanego stanowiska.

Planujesz zatrudnić pracowników z Ukrainy w Szczecinie? W dzisiejszych czasach to strzał w 10! Wiele firm chwali sobie pracowitość, ambicję i gotowość do podjęcia pracy od zaraz. Nasza agencja pracy tymczasowej działa na rynku od kilku lat, posiadamy biura w 7 krajach i oferujemy bogatą bazę ofert pracy, w której czeka praca dla Ukraińców Szczecin.

Outsourcing lub pracownicy tymczasowi to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą szukać pracowników z Ukrainy bez zbędnych formalności.

Czy zatrudnienie Ukraińca jest legalne i bezpieczne? Nasza agencja zatrudnienia Ukraińców zapewnia transport i zakwaterowanie dla całych zespołów. Dopełniamy też wszelkich formalności związanych z zatrudnianiem pracowników. Nie musisz już rekrutować pracowników z Ukrainy. Dzięki temu ani pracownicy z Ukrainy, ani pracodawca, nie muszą martwić się o sprawy urzędowe. Po naszej stronie jest rekrutacja pracowników Ukraina, czym zajmuje się koordynator pracowników tymczasowych Szczecin.

Chcesz zatrudnić pracownika z Ukrainy?

Jeśli chcesz zatrudnić pracowników z Ukrainy w Szczecinie, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Posiadamy różnych specjalistów, od budowlańców po programistów, gotowych do podjęcia pracy od zaraz. Lekarze, informatycy, programiści, a może interesuje Cię pracownik na stanowisku cukiernik, kierowca, logistyk, kosmetyczka fryzjerka czy inni pracownicy z Ukrainy? Wszystkich znajdziesz u nas bez zbędnych formalności i długiego czekania na dostarczenie zespołu gotowego do pracy w Szczecinie. Jeszcze nigdy poszukiwanie pracowników nie było tak łatwe.

Są Ci potrzebni wykwalifikowani pracownicy? Skontaktuj się z nami, jeśli interesuje Cię outsourcing lub pracownicy tymczasowi w zachodniopomorskim.

Agencja pracy tymczasowej Szczecin

Nasza agencja zatrudnienia Ukraińców oferuje pracę dla Ukrainców w Szczecinie, zapewniając legalne zatrudnienie Ukraińca i wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacji. Rekrutacja pracowników Ukraina to nasza specjalność, którą zajmujemy się od wielu lat. Skorzystaj z bazy, w której znajdziesz oferty pracy tymczasowej, aby zając idealne stanowisko w zachodniopomorskim.

Stała praca dla Ukraińców Szczecin

Poszukujesz stałej pracy dla Ukraińców? Oferujemy w pełni legalne zatrudnienie i wsparcie w Zachodniopomorskiem, pomagając w poszukiwaniu pracy i dopełnieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem. Z nami załatwisz zaświadczenia dotyczące pobytu i zgody na podjęcie zatrudnienia w Szczecinie.

Jesteś gotów na nowe wyzwania? Skontaktuj się z nami i znajdź idealną pracę w Zachodniopomorskim!

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

  • Dowolna ilość
    pracowników
  • Rekrutacja
    od kilku dni
  • Minimum
    formalności