Agencja WORK in specjalizuje się w leasingu i outsourcingu pracowników. Jeśli szukasz wykwalifikowanych pracowników z Ukrainy w Świdnicy i okolicach, lub jesteś przedsiębiorcą, który potrzebuje wsparcia w zatrudnianiu obcokrajowców, to jesteś we właściwym miejscu! Dla naszych klientów zapewniamy dostęp do wykwalifikowanej kadry z różnych dziedzin, a główny trzon naszych pracowników stanowią obywatele Ukrainy.

Leasing Pracowniczy – pracownik produkcji

Leasing pracowniczy to forma współpracy polegająca na wynajmowaniu pracowników innej firmie na określony czas lub do realizacji konkretnego zadania. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci zorganizować zatrudnienie pracowników zza granicy. Dzięki nam oszczędzasz swój czas i znacznie obniżasz koszty zatrudnienia pracowników, ponieważ wszelkie zobowiązania prawne i formalności kadrowe są po naszej stronie. Odpowiadamy na pytanie, jak znaleźć pracowników z Ukrainy w Świdnicy. Zapewniając doskonały outsourcing pracowników z Ukrainy, kompleksowo zajmujemy się rolą pośrednictwa pracy.

Pracownik produkcji magazynier – dlaczego warto współpracować z Work In?

Jako agencja zatrudnienia gwarantujemy najlepszy proces rekrutacji pracowników wśród przybyszów spoza granic naszego kraju. Profesjonalnie zajmujemy się zatrudnieniem cudzoziemców, doskonale przy tym rozumiejąc, jak wielkie są zalety zatrudniania pracowników z Ukrainy. Zatrudnienie obcokrajowców stawiając przy tym na nasz profesjonalny outsourcing pracowniczy, sprawi, że w swoim przedsiębiorstwie będziesz miał zatrudnionych specjalistów na każdym stanowisku. Realizujemy różnorodne oferty pracy. Jeśli jest potrzebny ci np. pracownik magazynowy czy też pracownik utrzymania ruchu, wszystkie tego typu stanowiska pracy. Co więcej, oferując wsparcie dla pracowników z Ukrainy w Świdnicy, gwarantujemy, że jest to tylko i wyłącznie legalna praca.

Agencja Work in dla pracowników z Ukrainy Świdnica

Rekrutacja pracowników z Ukrainy uwzględnia to, że zatrudnienie obcokrajowców może wymagać formy smart work. Dlatego też oferowana jest przez nas różnorodna forma zatrudnienia. Zarówno jako praca stała, jak i praca zmianowa. Zatrudniani przez nas pracownicy z Ukrainy w Polskich firmach są wysyłani do stanowisk spełniających podstawy rekomendacji pracowników według ich umiejętności. Może to być:

 • Praca fizyczna;
 • Operator procesu produkcji;
 • Praca budownictwo;
 • Pracownik produkcji automotive.

A także dowolna inna. Praca Ukraińca zatrudnionego z naszym pośrednictwem będzie najwyższej jakości.

Potrzebujesz Pracowników? Szukasz Pracy? Zgłoś Się Do Nas!

Czy jesteś pracownikiem z Ukrainy szukającym pracy w Świdnicy lub okolicach, czy też przedsiębiorcą potrzebującym pracowników? Skontaktuj się z nami już dziś! Oferujemy atrakcyjne możliwości zatrudnienia oraz pomoc w załatwianiu wszelkich formalności. Nie czekaj, dołącz do naszej zadowolonej grupy klientów i pracowników!

Znajdź Idealne Rozwiązanie Z Work In – Zgłoś Się Teraz!

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

 • Dowolna ilość
  pracowników
 • Rekrutacja
  od kilku dni
 • Minimum
  formalności