Szukasz pracownika produkcji na terenie gminy Sochaczew? Zastanawiasz się, jaka umowa o pracę będzie najkorzystniejsza dla Twojej firmy? A może już z niecierpliwością sprawdzasz godziny otwarcia urzędu pracy Sochaczewa, aby dopełnić zawiłych formalności, związanych z zatrudnieniem? W naszej agencji pracy bierzemy pełną odpowiedzialność za legalizację zatrudnienia, znalezienie odpowiednich specjalistów oraz rzetelność proponowanych przez nas pracowników. Dowiedz się więcej!

Pracownicy Ukrainy Sochaczew – wszystko, co musisz wiedzieć o rekrutacji pracowników z Workin

Pracownicy z Ukrainy w Sochaczewie stali się nieodłącznym elementem polskiej gospodarki

Zatrudnianie pracowników z Ukrainy stało się coraz bardziej popularne wśród polskich pracodawców. Miasto Sochaczew nie jest tutaj wyjątkiem. Jeśli rozważasz zatrudnienie Ukraińców, ten przewodnik pomoże Ci zrozumieć kluczowe aspekty tego procesu, a także korzyści płynące z współpracy z agencją rekrutacyjną.

Jakie elementy zależą od Ciebie w procesie rekrutacji pracowników z Ukrainy Sochaczew do pracy tymczasowej z Workin?

 • Czas pracy – szukasz pracowników do pracy zmianowej? A może potrzebujesz specjalistów, którzy preferują elastyczny czas pracy, uzależniony od czasu realizacji obowiązków? Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku jesteśmy w stanie spełnić praktyczne oczekiwania każdej ofert pracy, proponując pracodawcom wykwalifikowanych fachowców, chętnych do nauki i pracy w zespole.
 • Rodzaj i miejsce pracy – nasza agencja rekrutacji pracowników zapewnia dostęp do bazy pracowników, gotowych zarówno do pracy sezonowej (np. pracy fizycznej czy pracy na fabryce), jak i takiej o charakterze bardziej długoterminowym (rekrutujemy również m. in. doskonale wykwalifikowanych pracowników budowlanych i lekarzy z Ukrainy).
 • Umowa o pracę – wybór formy zatrudnienia, na jaką się zdecydujesz należy wyłącznie do Ciebie. Możesz być jednak pewien, że gramy do jednej bramki!
 • Oraz niemal wszystkie inne szczegóły!

W Workin wierzymy, że kluczem do owocnej współpracy jest zrozumienie obu stron, stały kontakt oraz przejrzyste warunki umowy. Z tego powodu pracownicy z Ukrainy Sochaczew, zatrudniani przez naszą agencję pracy, zatrudniani są nie tylko na podstawie swoich kwalifikacji i kompetencji, ale i także motywacji do pracy na wybranym stanowisku u konkretnego Klienta. Dzięki temu pracownicy z Ukrainy trafiają do pracy dokładnie tam, gdzie powinni, a pracodawcy uzyskują sumiennych, zmotywowanych i doskonale wykwalifikowanych fachowców.

Pracownicy z Ukrainy Sochaczew od Workin – jakich pracowników znajdziesz między innymi w naszych szeregach?

Kwatery pracownicze Sochaczew – czy to konieczność w zatrudnianiu obywateli Ukrainy?

Zapewnienie kwatery pracowniczej dla pracowników z zagranicy jest jednym z najważniejszych aspektów procesu zatrudnienia. Proces ten bywa jednak niejednokrotnie bardziej problematyczny niż przygotowanie oferty pracy oraz sama rekrutacja pracowników. Chcąc zapobiec trudnościom, związanym z poszukiwaniem zakwaterowania pracowniczego, w ramach umowy oferujemy pełne zakwaterowanie dla oferowanych przez nas pracowników. Współpraca z nami to:

 • brak zmartwień o zakwaterowanie, badania lekarskie i szkolenia pracownicze – zajmiemy się tym!
 • umowa o pracę na przejrzystych, komfortowych warunkach – współpracujemy na podstawie umowy leasingu lub outsourcingu pracowniczego (najbardziej komfortowych dla pracodawców form zatrudnienia w Polsce).
 • minimum formalności – większość elementów związanych z legalizacją procesu zatrudnienia bierzemy na siebie.
 • krótki czas rekrutacji – nowi pracownicy z Ukrainy mogą znaleźć się w Twojej firmie już po kilku dniach od naszej pierwszej rozmowy telefonicznej!
 • i wiele, wiele więcej!

Uwaga: Czy wiesz, że w naszej agencji zatrudniamy nie tylko obywateli Ukrainy, ale i także m. in. pracowników z Białorusi, fachowców z Mołdawii, pracowników z Gruzji i branżowych specjalistów z Kazachstanu?

Dofinansowanie pobytu Ukraińca Sochaczew – jaka pomoc finansowa przysługuje Ukraińcom w Polsce?

Przy zatrudnianiu pracowników z Ukrainy warto również zwrócić uwagę na dostępne formy wsparcia finansowego. W Polsce istnieją różne programy dofinansowania dla pracodawców zatrudniających cudzoziemców. Mogą to być dotacje na szkolenia, dopłaty do wynagrodzeń czy wsparcie w zakresie zakwaterowania. W gminie Sochaczew, podobnie jak w innych miejscowościach, pracodawcy mogą skorzystać z lokalnych programów wsparcia oraz doradztwa w zakresie możliwości dofinansowania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat aktualnych możliwości, skontaktuj się z nami!

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

 • Dowolna ilość
  pracowników
 • Rekrutacja
  od kilku dni
 • Minimum
  formalności