Oleśnica potrzebuje zatrudniać obywateli Ukrainy, aby jeszcze lepiej się rozwijać. Agencja Work In doskonale to rozumie i dlatego też gwarantuje najwyższej jakości zatrudnianie cudzoziemców. W szczególności rekrutacja pracowników z Ukrainy sprawia, że jako agencja pośrednictwa pracy Oleśnica idealnie odpowiadamy na potrzeby przedsiębiorców. Dlatego też nie czekaj. Zatrudnij Ukraińskich Specjalistów!

Zatrudnianie pracowników z Ukrainy

Współpraca z Ukraińcami jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli interesuje Ciebie zatrudnienie pracowników z Ukrainy – wykwalifikowanych, sumiennych i pracowitych. Mają oni bardzo duży potencjał i są zaangażowani w wykonywanie swoich zadań. Dlatego też zatrudnianie pracowników z Ukrainy ma tak duży potencjał. Są to wykwalifikowani kandydaci, którzy doskonale zajmą wolne miejsca pracy, wypełniając rynek pracy tymi umiejętnościami, które są szczególnie potrzebne.

Nawet jako sezonowi pracownicy budowlani sprawdzą się oni doskonale, dając gwarancję świadczenia pracy na najwyższym poziomie. Podobnie i wtedy, gdy będzie do obsadzenia praca stała, jako agencja pracy wdrożymy nasz program rekomendacji pracowników doskonale nadających się na dane stanowisko.

WORK IN – agencja pośrednictwa pracy Oleśnica

Rekrutacja pracowników z Ukrainy z naszym udziałem opiera się na postawieniu na profesjonalistów. Realizując zatrudnienie pracowników, dbamy również o to, aby zrealizować dofinansowanie pobytu obywatela Ukrainy w Polsce. Nasza doskonała znajomość zasad zatrudniania pracowników z Ukrainy pozwala na sprawne i szybkie znalezienie potrzebnych rąk do pracy. Analizując rynek pracy, jakim jest Oleśnica, jesteśmy w stanie zapewnić, że współpraca z Ukraińcami zatrudnionymi za naszym pośrednictwem będzie przebiegać znakomicie.

Jest przez nas oferowana umowa o pracę, dofinansowanie pobytu Ukraińca, a także zapewnienie, że czas pracy w przedsiębiorstwie będzie odpowiadał oczekiwaniom pracodawcy, a także pracownika.

Twoja Praca, Nasza Pasja!

Nasi pracownicy to osoby, które łączą wiedzę z praktyką i na bieżąco śledzą zmieniające się trendy. Działamy, by minimalizować koszty, eliminować zbędne formalności i dostarczać Ci pracowników dokładnie wtedy, gdy ich potrzebujesz.

Oferujemy leasing i outsourcing pracowników z różnych zakątków świata, a zatrudnianie pracowników z Ukrainy daje gwarancję zyskania najlepszych specjalistów.

Gwarancja najlepszego pośrednictwa pracy

Jeśli jesteś pracownikiem z Ukrainy i szukasz pracy w Polsce lub przedsiębiorcą potrzebującym wsparcia w znalezieniu odpowiednich pracowników, skontaktuj się z nami już teraz!

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

Pracownicy z Ukrainy Świdnica

Pracownicy z Ukrainy Brodnica

Pracownicy z Ukrainy Toruń

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

  • Dowolna ilość
    pracowników
  • Rekrutacja
    od kilku dni
  • Minimum
    formalności