W agencji pracy WORK IN zajmujemy się pośredniczeniem w możliwości uzyskania pracy przez znakomitych pracowników pochodzących z Ukrainy. Dzięki nam możliwa jest do znalezienia każda praca dla Ukraińców w Legnicy i to niezależnie od tego, czy przedsiębiorca potrzebuje specjalisty, czy też wystarczy mu osoba bez doświadczenia. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Dlaczego Pracownicy Ukrainy Legnica?

W ramach pomocy obywatelom Ukrainy można zaproponować im dobrą pracę za godziwą płacę. I jest to doskonałe rozwiązanie, ponieważ Ukraińcy to pracownicy pełni zapału i zaangażowania. Co więcej, są otwarci na pracę na różnych stanowiskach i w różnych wymiarach czasowych. Gwarantujemy możliwość pracy na pełen etat, a także takiego zatrudnienia, w którym dostępna jest dorywcza praca w Legnicy dla Ukraińców, praca zmianowa i elastyczny czas pracy. Gromadzone przez nas oferty pracy Legnica uwzględniają rozmaite umiejętności i predyspozycje, które sprawdza rekruter pracowników. Dlatego też dostępna jest m.in.:

 • praca na magazynie;
 • praca fizyczna;
 • praca w fabryce;
 • praca jako operator produkcji.

Ukraińcy w Legnicy poszukujący pracy znajdą u nas aktualne oferty pracy. Czy pracodawcy z naszą pomocą będą mogli skorzystać z rozwiązania, jakim jest dofinansowanie pobytu Ukraińca w Polsce i danie mu pracy? Dzięki nam wypromowana będzie praca dla Ukraińców w Legnicy w różnych branżach. Ukraińcy w Legnicy będą zadowoleni z tego, jakie zatrudnienie zyska pracownik z Ukrainy.

Dlaczego Warto Wybrać Work In?

Działamy na rynku od 3 lat, pomagając wielu firmom znaleźć idealnych pracowników. Prowadzona przez nas rekrutacja pracowników opiera się o potrzeby zatrudnienia pracowników na konkretnych stanowiskach. M.in. jako agencja pracy dla Ukraińców dbamy o załatwienie wszelkich formalności, w tym o dofinansowanie pobytu Ukraińca. Dzięki bogatemu doświadczeniu gwarantujemy legalność zatrudnienia pracowników. Jednocześnie koordynator ds. pracowników ddba o to, aby umowa o pracę Legnica była korzystna dla obu stron. Z nami koordynacja pracowników i praca dla Ukraińców w Polsce stają się przyjemnością.

Twój Cel, Nasza Misja – Najlepsza Polska praca dla Ukraińców

Nasi pracownicy łączą wiedzę z praktyką, minimalizując niepotrzebne koszty i formalności. Dzięki nam dostajesz wyłącznie najlepsze efekty, w tym również załatwienie formalności, np. dofinansowanie do pobytu obywatela Ukrainy. Co więcej, wspierana przez nas praca dla obywateli Ukrainy opiera się o długoterminowe wizy. Dzięki temu oferta pracy dla Obywateli Ukrainy może być nie tylko tymczasowa. Z powodzeniem może to być praca stała, co również zapewnia nasza agencja pracy w Legnicy i rekruter pracowników.

Potrzebujesz profesjonalnych pracowników? Zatrudnij Ukraińskich Specjalistów!

Jeśli jesteś pracownikiem z Ukrainy i marzysz o pracy w Polsce lub przedsiębiorcą szukającym wykwalifikowanych pracowników zza granicy, skontaktuj się z nami już teraz! Dzięki nam praca w Polsce dla Ukraińców jest dostępna praktycznie od zaraz Zatrudnienie ą umowę o pracę lub przy innej formie zatrudnienia: elastyczny czas pracy, różne godziny pracy, dorywcza, zmianowa, sezonowa, praca na pełen etat, praca w Legnicy dla Ukrainców na bezpiecznych i pewnych zasadach.

Zdobądź Wyjątkowych Pracowników z Ukrainy – Work In!

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

 • Dowolna ilość
  pracowników
 • Rekrutacja
  od kilku dni
 • Minimum
  formalności