Witaj w świecie możliwości, gdzie pracownicy z Ukrainy Jelenia Góra odnajdują swoje miejsce na polskim rynku pracy! Jesteśmy agencją pracy, która nie tylko pomaga Ukraińcom w znalezieniu stanowiska adekwatnego do doświadczenia, ale także otwiera drzwi dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z pracą w Polsce. Nasza oferta jest również skierowana do przedsiębiorców, którzy poszukują zaangażowanego zespołu do pracy fizycznej, na budowie, magazynie, produkcji czy w roli sprzątaczy. A może szukasz pracowników z Ukrainy z kwalifikacjami? Znajdziesz u nas całe zespoły specjalistów z różnych dziedzin, których interesuje od zaraz praca w Jeleniej Górze.

Praca dla obywateli Ukrainy

Interesuje Cię praca dla obywateli Ukrainy na dobrych warunkach? Dobrze trafiłeś! Oferujemy stabilne miejsce pracy, elastyczny grafik pracy i konkurencyjne warunki.Praca stała na pełen etat lub umowa zlecenie czeka na Ciebie! Mamy oferty dla mężczyzn i kobiet na różnych stanowiskach np. praca przy rozbiorze mięsa lub praca w fabryce mięsa. Zgłoś się do nas, jeśli masz kwalifikacje lub szukasz zatrudnienia bez doświadczenia. Znajdziemy idealne miejsce pracy, w którym czeka na Ciebie atrakcyjna praca w Jeleniej Górze z dobrymi zarobkami. Pomagamy w załatwieniu całej dokumentacji typu pozwolenie na wykonywanie pracy zaświadczenie i dopełniamy wszelkich formalności.

Skontaktuj się z nami i podaj swoje doświadczenie, a nasza agencja pracy znajdzie dla Ciebie idealne stanowisko!

Pracownicy z Ukrainy Jelenia Góra — leasing pracowników

Dla przedsiębiorców oferujemy leasing pracowników w Jeleniej Górze. Z nami oszczędzasz swój czas i obniżasz koszty zatrudnienia, a wszelkie formalności kadrowe i płacowe są po naszej stronie. Zatrudnienie Ukrainców nigdy nie było prostsze! Zgłoś się do nas, jeśli szukasz specjalistów z różnych dziedzin. Interesuje Cię zatrudnienie Ukraińców na budowie? A może chcesz cały zespół pracowników fizycznych, interesują Cię pracownicy magazynowi, pracownik produkcji, czy też masz wakat na stanowisku pomocnik piekarza/ cukiernik? Nie jest potrzebny urząd pracy! W naszej agencji pracy znajdziesz idealny zespół!

Czy Twoja firma otrzyma dofinansowanie do pobytu obywatela Ukrainy? Z nami uzyskasz wszelkie niezbędne informacje i wsparcie w załatwieniu formalności związanych z dofinansowaniem pobytu Ukraińca.

Pracownik produkcji i pracownicy fizyczni Jelenia Góra

Poszukujesz pracownika produkcji lub pracowników fizycznych w Jeleniej Górze? Oferujemy specjalistów gotowych do pracy od zaraz, z doświadczeniem i pełnym zaangażowaniem. Chętnie podejmą pracę od zaraz na pełen etat, elastyczny czas pracy czy zmienny grafik. Dopełniamy wszelkich formalności niezbędnych do legalnego zatrudnienia.

Pracownicy specjaliści Jelenia Góra

Nasza agencja pracy dla obywateli Ukrainy dostarcza również pracowników specjalistów. Od programistów, przez cukierników, piekarzy, fryzjerek, informatyków, aż po lekarzy czy prawników. Nasi pracownicy z Ukrainy są wykwalifikowani i gotowi do podjęcia nowych wyzwań. Mają wieloletnie doświadczenie w pracy na rozmaitych stanowiskach. Posiadają odpowiednie dokumenty i pozwolenia dotyczące legalnego pobytu oraz podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Zwiększ efektywność swojej firmy z naszymi wykwalifikowanymi pracownikami! Skontaktuj się z nami już dziś!

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

  • Dowolna ilość
    pracowników
  • Rekrutacja
    od kilku dni
  • Minimum
    formalności