Czy warto zatrudniać pracowników z pomocą agencji pracy? Jaka forma zatrudnienia będzie najlepsza dla uchodźców w ramach pomocy obywatelom Ukrainy i jak agencja rekrutacyjna może pomóc Twojej firmie w rozwoju? Skontaktuj się z nami i sprawdź sam, a tymczasem poznaj Nas bliżej!

Pracownicy z Ukrainy Bielsko Biała – rekrutuj z agencją pośrednictwa pracy!

Ciągła próby, mające na celu zmniejszyć rotację pracowników, dopasowywanie czasu pracy do oczekiwań pracowników, znalezienie optymalnej formy zatrudnienia i składanie ofert pracy na popularnych portalach to nie tylko czasochłonne, ale i frustrujące zajęcie. W naszej firmie rekrutacyjnej odciążamy pracodawców z niewygodnych obowiązków, takich jak rekrutacja, zapewnienie zakwaterowania pracownikom czy legalizacja zatrudnienia. Nasza firma rekrutacyjna sprowadzi do Państwa firmy wykwalifikowanych specjalistów, przygotowanych do wykonywania pracy na najwyższym poziomie. Pozyskujemy zarówno pracowników z terytorium Ukrainy, jak i innych państw, wyszkolonych do pełnienia rozmaitych funkcji. W szeregach naszej agencji rekrutacyjnej znajdziecie Państwo zarówno pracowników budowlanych, sezonowych i fizycznych, jak i programistów oraz lekarzy z Ukrainy.

Rekrutacja pracowników w naszej agencji rekrutacyjnej w uproszczeniu przebiega trzy-etapowo:

 1. Przeprowadzamy wywiad z kontrahentem – ustalamy precyzyjne potrzeby klienta dotyczące m. in. czasu pracy przyszłych pracowników (grafik pracy), dokładnego miejsca pracy pracowników, ich oczekiwanego wykształcenia, doświadczenia i umiejętności. Dzięki zawarciu umowy zawierającej potrzeby klienta mamy pewność, że spełnimy jego oczekiwania.
 2. Przeprowadzamy research najlepszych kandydatów – umowę realizują pracownicy, którzy nie tylko spełniają określone w umowie oczekiwania, ale i zgadzają się z ideami firmy, do jakiej przystępują. W naszej agencji rekrutacyjnej zdajemy sobie sprawę, że najlepsi specjaliści, to pracownicy, którzy pracują na wspólny sukces przedsiębiorstwa!
 3. Dostarczamy pracowników do Twojej firmy – nasza agencja rekrutacyjna może pozyskać dla Państwa firmy zmotywowanych do pracy pracowników nawet w kilka dni na różnorodne stanowiska. Koniec z niekończącą się rekrutacją – zyskaj czas na rozwój!

Jako doświadczona i nowoczesna agencja pracy działamy nie tylko na terenie Rzeczypospolitej Polskiej – nasze biura znajdują się w 7 krajach na świecie. Potrzebujesz pracowników ośrodka pomocy społecznej? Szukasz specjalistów budowlanych lub programistów z Ukrainy? Skontaktuj się z nami, pomożemy!

Proponowanie pracy pracowników Ukrainy Bielsko Biała – zalety i wady

Jaki jest portret obywateli Ukrainy na polskim rynku pracy? Poznaj zalety i wady rekrutacji pracowników z Ukrainy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej!

Umowa współpracy z firmą rekrutacyjną w zatrudnieniu pracowników z Ukrainy Bielsko Biała – zalety

 • Zatrudnienie obywatela Ukrainy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej to nie tylko szansa na zmniejszenie rotacji pracowników i redukcję braków kadrowych, ale także możliwość skupienia się na rozwoju firmy, podczas gdy kwestią rekrutacji pracowników zajmuje się nowoczesna agencja pracy.
 • Agencja rekrutacyjna pomoże Twojej firmie zaoszczędzić zbędne koszty – pracujemy dla Ciebie, dlatego naszym celem jest uzyskanie dla Twojej firmy jak najlepszych rezultatów. Korzystając z doświadczenia i ponad wszystko sprawnych, zaufanych metod pracy mamy możliwość redukcji kosztów rekrutacyjnych i wybierania najbardziej zoptymalizowanych rozwiązań. Jednocześnie cena naszej oferty obejmuje wszelkie szkolenia, pozwolenia na pracę, proces legalizacji zatrudnienia i zakwaterowanie pracowników.
 • Zatrudnianie obywateli Ukrainy we współpracy z nami to gwarancja wygodnej i przejrzystej formy zatrudnienia pracowników, pewny grafik pracy oraz stały kontakt z nami, niezależnie od pory dnia.

Umowa współpracy z firmą rekrutacyjną w zatrudnieniu pracowników Ukrainy Bielsko Biała – wady

 • Zatrudnianie pracowników z Ukrainy na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej może być powodem drobnych nieporozumień pomiędzy pracownikami, spowodowanych różnicami kulturowymi – badania wskazują jednak, że większość Ukraińców chętnych do pracy w Polsce dobrze posługuje się językiem polskim i wykazuje pozytywne nastawienie do swoich obowiązków oraz kontaktów ze współpracownikami.

Pracownicy z Ukrainy w Bielsku Białej, a pracownicy Polski

Oto zaskakujące różnice, które zgodnie z licznymi, popularnie dostępnymi raportami, charakteryzują Polaków i Ukraińców na rynku pracy:

Pracownicy z Ukrainy – Bielsko Biała

 • Ukraińcy chętniej niż Polacy udzielają się w pracy po godzinach
 • Pracownicy z Ukrainy ujawniają bardzo wysoki poziom motywacji do pracy w Polsce i nauki języka polskiego – wyższy niż obywatele RP.
 • Ukraińcy wykazują się wykształceniem o równym poziomie, co pracownicy w Polsce.

Pracownicy z Polski

 • Polacy ujawniają pozytywne nastawienie do współpracy z przedstawicielami różnych państw.
 • Niewielkie różnice kulturowe pomiędzy pracownikami z Polski, a pracownikami z Ukrainy sprawiają, że przedstawicielom obu państw łatwo jest znaleźć porozumienie w trakcie wykonywania czynności zawodowych oraz w kontekście prywatnym.

Jak znaleźć pracę na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej – powiatowy urząd pracy czy firma rekrutacyjna w Bielsku Białej?

Jesteś obywatelem Ukrainy i szukasz stabilnego zatrudnienia? Nasza agencja rekrutacyjna, specjalizująca się w pośrednictwie pracy, pomoże Ci w znalezieniu pracy, jakiej szukasz! Pracujemy zgodnie z wieloletnimi, sprawdzonymi strategiami, oferując pracownikom stałe zatrudnienie oraz miejsca pracy w oparciu o umowę pracy tymczasowej. Przyjmujemy obywateli Ukrainy rozmaitych specjalizacji – to znacznie lepsze rozwiązanie niż współpraca z miejskim ośrodkiem pomocy społecznej!

 • Zapewnienie zakwaterowania – nie tylko zwalniamy Cię z obowiązku poszukiwania oferty pracy, ale i bierzemy odpowiedzialność za wszystkie detale, związane z zatrudnieniem (dotyczy to zarówno realizacji umowy współpracy przez pracowników z terytorium Ukrainy, z Polski, jak i obywateli innych państw).
 • Umowa zlecenie na zasadzie leasingu lub innych wygodnych form zatrudnienia pracowników (formę zatrudnienia w ramach rekrutacji pracowników omawiamy z pracodawcą i pracownikiem).
 • oraz więcej!

Czy wiesz, że w naszej agencji rekrutacyjnej zatrudniamy nie tylko obywateli Ukrainy, ale i także m. in. pracowników z Białorusi, specjalistów z Gruzji, pracowników z Mołdawii i wykonawców z Kazachstanu? Skontaktuj się z nami i sprawdź sam!

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

 • Dowolna ilość
  pracowników
 • Rekrutacja
  od kilku dni
 • Minimum
  formalności