Lubisz rozwiązania, korzystne dla wszystkich zainteresowanych stron? W takim przypadku przeczytaj, jak znaleźć pracownika z Białorusi, który z chęcią podejmie się pracy u Ciebie i wykona ją odpowiedzialnie.

Sposób № 1, jak znaleźć pracownika z Białorusi: polecenia znajomych

Opowiadaj o swojej chęci zatrudnić Białorusinów wszystkim znajomym – zarówno przy spotkaniach na żywo, jak i na portalach społecznościowych. Od kryzysu politycznego w ich kraju (koniec lata 2020) co raz więcej jest ich u nas. Więc prawdopodobnie ktoś z Twoich znajomych może znać parę osób z Białorusi, poszukujących pracy.

Sposób № 2, jak znaleźć pracownika z Białorusi: portale z ogłoszeniami

Nie tylko OLX czy Gumtree. Możesz znaleźć takie, które specjalizują się na współpracy z cudzoziemcami. Wyróżnia je to, że w profilu pracownika można od razu zobaczyć dane, dotyczące jego statusu pobytowego (wiza, karta pobytu), aktualnej lokalizacji (już w Polsce czy jeszcze w swoim kraju) itp.

Sposób № 3, jak znaleźć pracownika z Białorusi: agencja zatrudnienia

Tu masz pracowników, absolutnie gotowych do rozpoczęcia pracy (czy to pracowników budowlanych, fizycznych, rolnych albo sezonowych). Agencje standardowo ogarniają legalizację ich pobytu i zezwolenia na pracę w Polsce. Poprzednio przeprowadzają rekrutację. Sortując pracowników w swoich bazach według kwalifikacji, kompetencji i doświadczenia zawodowego.

Jak pewnie się domyślasz, jesteśmy właśnie taką agencją. Ponad standardowe na rynku usługi zapewniamy także badania lekarskie i szkolenie BHP dla naszych kandydatów, które mogą stać się Twoimi pracownikami. W razie potrzeby dodatkowo pomagamy zorganizować dla nich zakwaterowanie i wyżywienie.

A więc jeśli najbardziej zainteresuje Cię sposób, jak znaleźć pracownika z Białorusi szybko i pewnikiem, zadzwoń do nas albo zamów rozmowę (w górnym prawym rogu witryny).

Jeśli poszukujesz pracownika z Ukrainy, sprawdź naszą ofertę leasingu.