Pracownicy sezonowi z Białorusi mogą okazać się właśnie tym „piątym elementem”, który pozwoli rozkwitnąć Twojej firmie. A ich zatrudnienie może być wcale nie tak trudne, jak w przypadku innych cudzoziemców.

Pracownicy sezonowi z Białorusi – do jakich prac

Jeśli powiemy, że do jakichkolwiek, to nie będzie przesada. Oprócz tego, że w naszej bazie są fachowcy z różnych branż, to generalnie pracownik sezonowy z Białorusi jest osobą wysoce zmotywowaną. A więc poradzi sobie niemal z każdym tematem.

Możesz śmiało zatrudniać Białorusinów w sezonowych pracach:

  • rolnych,
  • hotelarskich,
  • gastronomicznych,
  • handlowych,
  • logistycznych,
  • budowlanych i wielu innych.

Pracownicy sezonowi z Białorusi – jak zatrudnić

Generalnie prace sezonowe wymagają uzyskania zezwolenia, jeśli chodzi o zatrudnienie cudzoziemca. Nie jest to trudne, aczkolwiek parę papierków trzeba załatwić. Dobra wiadomość polega na tym, że z nami nawet tego nie musisz robić, gdyż wszystko zrobimy za Ciebie.

Ponadto zatrudnienie sezonowe Białorusina jest łatwiejsze z agencją jeszcze z innego powodu. Wcześniej pisaliśmy, że obywateli Białorusi docelowo szukają u nas pracy stałej, a nie tymczasowej. Więc gdzie znaleźć tych, którzy się zgodzą na zatrudnienie tylko w określonym sezonie?

A właśnie w agencji pracy, która zapewni, że Twój pracownik sezonowy z Białorusi nie zostanie bez pracy też po zakończeniu Waszej z nim umowy. U Ciebie sezon się skończy, a u innego pracodawcy akurat się zacznie, a my robimy tak, żeby każda strona wygrywała w naszej współpracy.

Masz pytania? Dzwoń! Numer do nas oraz przycisk zamówienia telefonu z naszej strony znajdziesz w górnym prawym rogu tej witryny.