Pracownik z Białorusi do gospodarstwa rolnego jest niemal idealny. Rolnictwo w tym kraju stanowi sporą część gospodarki. A więc wielu Białorusinów siłą rzeczy są doświadczonymi fachowcami tej branży.

Pracownik z Białorusi do gospodarstwa rolnego – do jakich prac

Jeśli chodzi o wykwalifikowaną kadrę, to z Białorusi możesz sprowadzić do swojej firmy osoby, znające się na:

  • uprawie zbóż, warzyw, owoców, lnu, przypraw, ziół;
  • hodowle zwierząt na mięso i mleko (krowy, owce, kozy, świnie, króliki);
  • drobiarstwie i produkcji jajek;
  • produkcji wełny;
  • hodowle zwierząt na futro (norka, lis, piesiec);
  • pszczelarstwie i niektórych innych specjalizacjach rolniczych.

Pracownik z Białorusi do gospodarstwa rolnego równie dobrze się nadaje do prac pomocniczych, nie wymagających kwalifikacji. Szybko się nauczy wszystkiego, czego będziesz od niego potrzebował.

Pracownik z Białorusi do gospodarstwa rolnego – jak zatrudnić

Bardzo łatwo. Jeżeli chcesz zatrudnić go całorocznie, do prac, które nie należą do sezonowych, to wystarczy oświadczenie o powierzeniu pracy cudzoziemcowi. Nosi to nazwę procedury uproszczonej – w porównaniu z procedurą zdobycia zezwolenia na pracę dla obcokrajowca.

Pracownik sezonowy w rolnictwie z Białorusi będzie musiał jednak mieć zezwolenie na pracę sezonową. Ale załatwienie takowego zezwolenia dla Białorusina i tak nie jest aż tak trudne, jak, powiedzmy, dla Chińczyka.

Aczkolwiek mamy dla Ciebie jeszcze lepszą wiadomość: z nami w ogóle nie musisz zamartwiać się o papierach! Załatwimy dla Twojego gospodarstwa niezbędnych pracowników w pełni przygotowanych prawnie. Od ręki!

Po prostu zadzwoń pod numer, który widzisz w prawym górnym rogu tej strony. Albo wciśnij tamże „Zamów rozmowę”, a sami do Ciebie zadzwonimy i o wszystkim się dogadamy.