Ukraińcy w Nowym Sączu stają się nieocenionym wsparciem dla lokalnych firm. Nie wszystkie agencje pracy Nowy Sącz  zapewniają pełną obsługę w zakresie dostarczania pracowników.  Jeśli prowadzisz działalność w Nowym Sączu, Workin jest dla Ciebie! Nasza agencja oferuje kompleksowe usługi w zakresie leasingu i outsourcingu zespołu. Dostarczani przez nas pracownicy z Ukrainy Nowy Sącz to nie tylko fachowcy z różnych branż, np. pracownicy budowlani czy lekarze z Ukrainy. To tez pełne pośrednictwo w zakresie dopełnienia kluczowych formalności. Nie musisz martwić się legalnym zatrudnieniem. Z Workin otrzymasz pełne wsparcie prawne, ale też zakwaterowanie i odpowiednie badania dla pracowników.

Pracownicy Ukrainy Nowy Sącz

Od lat wspieramy przedsiębiorców w zakresie zatrudnienia pracowników. Oferta obejmie różne dziedziny i branże, a w zakresie znajduje się zarówno praca fizyczna Nowy Sącz, jak i specjalistyczne stanowiska, np. lekarze z Ukrainy. Niezależnie od tego, czy w Twojej firmie potrzebni są pracownicy budowlani, czy pracownik techniczny Nowy Sącz zapewnia pełne wsparcie w ich dostarczeniu.

Dzięki naszym usługom Ukraincy w Nowym Sączu mają możliwość w pełni legalnej pracy. Zapewniamy niezbędne badania i formalności dotyczące zatrudnienia. Uczestniczymy w zgromadzeniu istotnych dokumentów. Przedsiębiorcy zyskują pewność, że pomoc dla Ukrainców Nowy Sącz jest zgodna z prawem.

Pomoc dla Ukraińców Nowy Sącz

Dla osób spoza Polski bardzo istotna jest odpowiednia pomoc dla Ukraińców. Nowy Sącz to nie tylko atrakcyjne oferty pracy. Oferujemy pełne wsparcie w zakresie formalności prawnych, załatwiamy wszelkie dokumenty, zapewniamy zakwaterowanie, a także dbamy o BHP i badania lekarskie. Dzięki temu praca dla Ukraińców w Nowym Sączu staje się prostsza i bardziej komfortowa. Ukraińcy i praca w Nowym Sączu to połączenie, które przynosi korzyści obu stronom.

Nasze usługi to nie tylko praca dla Ukraińców w Nowym Sączu, ale pełen szereg wsparcia w zakresie:

Leasing pracowniczy — wypożyczenie pracowników na określony czas lub do realizacji konkretnego zadania.

– Pełna obsługa prawna — wszystkie formalności załatwiamy za Ciebie.

– Szybka wymiana pracowników — w przypadku choroby dostarczani są zastępczy pracownicy z Ukrainy.

Znajdź idealnego pracownika już dziś! Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę współpracy.

Pracownicy z Ukrainy Nowy Sącz to gwarancja profesjonalizmu i zaangażowania. Dzięki Workin zyskujesz dostęp do wykwalifikowanego zespołu. Pracownik ogólnobudowlany i inni fachowcy mają możliwość legalnego zatrudnienia w Polsce. Jesteś pracodawcą i potrzebujesz pracowników? A może jesteś spoza Polski i szukasz zatrudnienia? Nasza agencja to miejsce, gdzie Ukraińcy i praca w Nowym Sączu będzie owocną współpracą bez wielu formalności.

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

  • Dowolna ilość
    pracowników
  • Rekrutacja
    od kilku dni
  • Minimum
    formalności