Dzięki agencji pośrednictwa pracy Workin, przedsiębiorcy z Łowicza mogą korzystać z doświadczenia i profesjonalizmu pracowników z Ukrainy. Są oni gotowi do pracy od zaraz. Oferujemy leasing zespołu pracowników i pojedynczych osób z Ukrainy, którzy przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Praca w Polsce dla Ukraińców to szansa na lepszy start, a przedsiębiorcy zyskują specjalistów z najlepszych dziedzin.

Pracownicy Ukrainy Łowicz z różnych branż

Workin oferuje leasing pracowników z różnych dziedzin, którzy pochodzą z Ukrainy. Czy potrzebujesz specjalistów, budowlańców? A może interesuje Cię pracownik fizyczny?  Dostarczamy ekipy pracowników, które spełnią Twoje wymagania. Pracownicy z Ukrainy są przeszkoleni, posiadają roczną wizę i są przygotowani do pracy w Twojej firmie. Co więcej, wszystkie formalności, BHP, badania lekarskie czy zapewnienie zakwaterowania, są uwzględnione w ofercie.

Nie czekaj! Skorzystaj z naszej oferty i znajdź idealnego pracownika z Ukrainy, który chce podjąć pracę w Twojej firmie!

Dofinansowanie pobytu Ukraińca w Łowiczu

Z nami możesz liczyć na wsparcie w uzyskaniu dotacji za zatrudnienie obcokrajowców. Chodzi o dofinansowanie pobytu Ukraińca w Łowiczu, który przybył do pracy. Pracodawcy mogą otrzymać różne formy wsparcia finansowego, aby zapewnić Ukraińcom przybywającym do Polski odpowiednie warunki. Dofinansowanie pobytu Ukraińca należy się również za zapewnienie lokalu mieszkalnego.

Pomoc dla obywateli Ukrainy

Jeśli pochodzisz z Ukrainy i chcesz podjąć pracę w Polsce, Workin jest dla Ciebie. U nas znajdziesz pomoc w znalezieniu pracy na Twoim stanowisku lub inne interesujące Cię zatrudnienie. Skorzystaj z naszej bazy ofert pracy. Niezależnie od tego, czy masz specjalizację, czy chcesz pracować na budowie, magazynie czy na produkcji, agencja pomoże Ci znaleźć odpowiednie stanowisko. Załatwimy wszystkie formalności, wyślemy na badania, pomożemy w załatwieniu papierów. To duże Wsparcie obywateli Ukrainy, których interesuje legalna praca w Polsce.

Skontaktuj się z nami! Oferujemy legalną pracę, wsparcie w formalnościach i pomoc w znalezieniu idealnego miejsca pracy dla osób, które pochodzą z Ukrainy.

Jaką pracę dostaną Ukraińcy mieszkający w Łowiczu?

Dzięki bazie ofert pracy Workin, Ukraińcy mieszkający w Łowiczu mają dostęp do wielu ofert pracy. Jest to praca na pełen etat, jak i praca sezonowa, zmianowa czy praca dorywcza. Chcesz być zatrudniony jako pracownik produkcji, a może szukasz firmy, którą interesują pracownicy budowlani? Mamy dostęp do wielu pracodawców typu firma remontowo budowlana.

Jeśli jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, Workin pomoże Ci znaleźć odpowiednie stanowisko pracy, które pozwoli Ci wykorzystać umiejętności. Może to być praca stała w biurze, jako lekarz, czy jako inżynier. Nie musisz iść do urzędu pracy. Z nami szybko znajdziesz zatrudnienie w solidnej firmie.

Jeśli wolisz elastyczny czas pracy lub sezonowe zatrudnienie, oferujemy stanowiska zmianowe i prace dorywcze. Szczególnie popularne są stanowiska pracownika produkcji, gdzie możesz pracować w jednym z wielu zakładów.

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy: