Pracownicy z Ukrainy coraz chętniej znajdują zatrudnienie w Polsce na różnych stanowiskach. Dzięki temu wszyscy pracodawcy, którzy poszukują wykwalifikowanego zespołu do rozwoju swojego biznesu mogą znaleźć go od ręki! Ale tylko z naszą agencją rekrutacja pracowników z Ukrainy Olsztyn jest tak łatwa, szybka i przyjemna. Zajmujemy się jej wszystkimi etapami, od poszukiwania osób z odpowiednim doświadczeniem, przez rozmowy z kandydatami, aż po ostatni etap zatrudnienia. Zapraszamy firmy i osoby poszukujące pracy Olsztyn do zapoznania się z naszą ofertą.

Agencja pracy tymczasowej w Olsztynie

Zastanawiasz się, jak działa agencja pracy tymczasowej w Olsztynie? Zajmujemy się outsourcingiem kandydatów na stanowiska w różnych branżach. Poszukujemy pracownic z Ukrainy, które spełnią Twoje wymagania, mają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w danym zawodzie. Przeprowadzamy z nimi rozmowy, sprawdzamy wykształcenie czy umiejętności w danym zakresie i dostarczamy do Twojej firmy! Ale to nie wszystko. Agencja pracy tymczasowej w Olsztynie zapewnia pełne wsparcie dla osób ze wschodu. Pracodawca nie martwi się nawet o dokumenty, pozwolenia czy legalne zatrudnienie. Pomagamy we wszystkich formalnościach, zapewniamy transport, zakwaterowanie i pozwolenia dla pracownicy z Ukrainy Olsztyn.

Czy dostarczani pracownicy z Ukrainy są chętni tylko do pracy tymczasowej? Jak najbardziej nie! Mamy całe zespoły wykwalifikowanych pracowników, którzy mogą podjąć zatrudnienie na stałe. A może szukasz pracownicy na pół etatu, do pracy dorywczej, zmianowej, na umowę cywilnoprawną, na zastępstwo? Pracownicy Ukraińscy z Workin to gwarancja, że znajdziesz to, czego aktualnie potrzebuje Twój biznes.

Skontaktuj się z nami! Znajdziemy osoby z odpowiednim doświadczeniem, chętne podjąć zatrudnienie w Polsce od zaraz.

Praca pracownicy Ukrainy Olsztyn

Być może pracodawcy z Ukrainy zaskoczyli się świetnymi warunkami pracy, w której mogłeś się spełniać. Ale to samo gwarantuje Ci Workin, czyli nasze pośrednictwo pracy w Olsztynie. Szukasz zatrudnienia w języku ukraińskim Olsztyn lub chcesz się nauczyć polskiego? Posiadasz kwalifikacje, wykształcenie, doświadczenie i wiedzę? Jesteś chętny do rozwoju? Doskonale trafiłeś! Nie musisz zgłaszać się do powiatowego urzędu w Olsztynie czy urzędu pracy Olsztyn. Mamy idealne warunki u polskich pracodawców, których interesują pracownicy ukraińscy.

Pomagamy w znalezieniu pracy w Olsztynie dopasowanej do Twoich kwalifikacji. Nie masz doświadczenia? Nic straconego! Odezwij się do nas, a każdy obywatel Ukrainy w Olsztynie znajdzie stanowisko niemal od zaraz. Elastyczny czas pracy, pełen etat, praca dorywcza, zmianowa, praca zdalna, praca fizyczna Olsztyn, budowa, sprzątanie, obsługa klienta. To tylko kilka naszych propozycji, które zawiera rynek pracy w Olsztynie, dla pracownicy z Ukrainy.

Rekrutacja pracowników z Ukrainy Olsztyn

Zatrudnienie pracowników w Olsztynie jest proste, szybkie i przebiega w miłej atmosferze. Dbamy o zadowolenie obu stron. Pracodawcy nie muszą martwić się o formalności, dokumentację i legalny pobyt. Pracownicy z Ukrainy otrzymają pomoc na każdym etapie. Nie muszą szukać zatrudnienia w miejskim urzędzie pracy w Olsztynie ani samodzielnie przeglądać ofert. Zapewniamy nawet transport i mieszkanie w dobrych warunkach. Dogodne wynagrodzenie, stanowisko dopasowane do doświadczenia, elastyczny czas pracy Olsztyn lub umowa o pracę i pełen etat. Odezwij się do nas i powiedz, czego potrzebujesz.

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

  • Dowolna ilość
    pracowników
  • Rekrutacja
    od kilku dni
  • Minimum
    formalności