Większość młodych i zdolnych Mołdawian wyjeżdża na zarobki do Unii. Część z nich okazuje się również w Polsce. Nie są jednak tak zauważalne u nas na tle innych migrantów ze Wschodu. Aczkolwiek znamy parę sposobów, jak znaleźć pracownika z Mołdawii, i teraz Ci o nich opowiemy.

Sposób № 1, jak znaleźć pracownika z Mołdawii: portale ogłoszeniowe

Ogólnotematyczne serwisy z ogłoszeniami, jak na przykład OLX, niestety nie zawsze oferują niezbędne do rekrutacji dane o kandydatach. Informacje te można natomiast znaleźć na portalach, specjalizujących się w zatrudnianiu obcokrajowców. Wtedy już z poziomu listy kandydatów widać, który z nich obecnie znajduje się w Polsce, a kto dopiero szykuje się do wyjazdu. Albo kto ma wizę, a któ kartę pobytu i na jaki termin.

Sposób № 2, jak znaleźć pracownika z Mołdawii: agencja zatrudnienia

W tym przypadku otrzymasz kompleksową obsługę. Zaczynając od rekrutacji i kończąc całkowitym załatwieniem formalności. Zaletą jest także szybkość dostarczenia gotowych do pracy osób. Oraz możliwość wymiany pracownika, który z jakiegoś powodu nie pasował.
Jeśli zależy Ci na krótkich terminach zatrudnienia i gwarancji jakości kadry, dzwoń pod numer w górnym prawym rogu witryny albo zamawiaj rozmowę.

Jeśli poszukujesz pracownika z Ukrainy, sprawdź naszą ofertę leasingu.