Kazachów w Polsce nie jest tak dużo, jak Ukraińców czy Białorusinów. A więc pytanie, jak znaleźć pracownika z Kazachstanu, wydaje się być nieco trudniejsze. Aczkolwiek mamy dla Ciebie parę dobrych porad.

Sposób № 1, jak znaleźć pracownika z Kazachstanu: portale ogłoszeniowe

Niezłym sposobem na znalezienie pracownika jest skorzystanie z wyspecjalizowanych portali. Zwykłe serwisy z ogłoszeniami o różnej tematyce nie są pod tym kątem zbyt wygodne. Wymagają więcej czasu na dojście do informacji, których potrzebujesz dla rekrutacji.

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem są portale, dedykowane właśnie zatrudnianiu obcokrajowców. Tu masz jak na tacy więcej informacji, niezbędnych do podjęcia decyzji o zatrudnieniu. W tym dane o pochodzeniu kandydatów, ich aktualnej lokalizacji oraz dokumentach, uprawniających do pobytu w Polsce.

Sposób № 2, jak znaleźć pracownika z Kazachstanu: agencja pracy

Tu otrzymasz kompleksową usługę, która zaczyna się od rekrutacji, a kończy na załatwieniu formalności. Całkowicie przygotowujemy pracowników do podjęcia pracy w naszym kraju: medycyna pracy, szkolenie BHP, zakwaterowanie też w razie potrzeby.

Zaletą jest także krótki czas oczekiwania na dostarczenie osób, gotowych do pracy. Ponadto oferujemy wymianę pracownika, który nie sprawdził Twoich oczekiwań.

Możesz zamówić rozmowę z jednym z naszych specjalistów, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak pomagamy. Tę opcję oraz numer do nas znajdziesz w prawym górnym rogu strony.

Jeśli poszukujesz pracownika z Ukrainy, sprawdź naszą ofertę leasingu.