Masz sentyment do Gruzji i chciałbyś zatrudniać pracowite i życzliwe osoby z tego pięknego kraju? Jesteś na dobrej drodze, bo co raz więcej Gruzinów przyjeżdża do Polski, do której z kolei też żywią ciepłe uczucia. Za chwile opowiemy, jak znaleźć pracownika z Gruzji, który będzie zainteresowany we współpracy z Tobą tak samo, jak Ty z nim.

Sposób № 1, jak znaleźć pracownika z Gruzji: polecenia innych Gruzinów

Najbardziej zaradni i odważni zazwyczaj otwierają w Polsce własne piekarnie czy restauracje z narodową kuchnią. I sami zatrudniają swoich rodaków. Aczkolwiek na pewno znają jeszcze niemało innych Gruzinów, zamieszkałych w pobliżu. I na pewno niektórzy z nich mogą akurat w tej chwili poszukiwać pracy.

Więc jeśli w Twojej okolicy jest taka gastronomia, po prostu udaj się do niej. Będziesz miał wspaniałą przygodę kulinarną, a przy okazji rozpytaj właścicieli lub pracowników, czy mogliby polecić kogoś do pracy.

Sposób № 2, jak znaleźć pracownika z Gruzji: portale ogłoszeniowe

Jeśli nie masz bezpośredniego dostępu do osób o gruzińskim pochodzeniu, możesz skorzystać z sieci. Polecamy jednak nie ogólnotematyczne portale typu OLX, a wyspecjalizowane pod zatrudnienie obcokrajowców.

Wtedy masz już na wstępie podane nader ważne pod tym kątem dane kandydatów. Przykładowo, czy są już w Polsce, czy mają wizę lub zezwolenie na pobyt i na jak długo itp.

Sposób № 3, jak znaleźć pracownika z Gruzji: agencja zatrudnienia

Tutaj cała praca poszukiwawczo-rekrutacyjna jest już wykonana za Ciebie. Ponadto masz pewnik, że zrekrutowane przez agencję osoby mają już zalegalizowany pobyt oraz inne niezbędne do zatrudnienia pozwolenia.

Jako właśnie taka agencja robimy dla naszych kandydatów także badania lekarskie i szkolenie BHP. Możemy pomóc i w ich zakwaterowaniu oraz innych kwestiach organizacyjnych.
Po prostu zadzwoń albo zamów rozmowę (w górnym prawym rogu witryny). Dostarczymy Ci pracowników szybko i z gwarancją sukcesu.

Jeśli poszukujesz pracownika z Ukrainy, sprawdź naszą ofertę leasingu.