Rynek oferuje rozmaite stanowiska, a chętni do zatrudnienia pracownicy z Ukrainy w Kołobrzegu pojawiają się w coraz większej liczbie. Pomagamy przedsiębiorcom poszukującym gotowego do pracy zespołu. Mamy szeroką bazę całych ekip z kwalifikacjami. A może szukasz pracowników z Ukrainy bez doświadczenia, chętnych do rozwoju? Skorzystaj z naszego outsourcingu i leasingu na atrakcyjnych warunkach!

Agencja pracy tymczasowej Kołobrzeg

Nasza agencja pośrednictwa pracy oferuje leasing i outsourcing pracowników tymczasowych. Dostarczeni przez nas pracownicy z Ukrainy są idealni do prac zmianowych, dorywczych i na zastępstwo. Gwarantujemy ambitnych i chętnych do pracy Ukraińców, którzy posiadają niezbędne pozwolenia i kwalifikacje. Rekrutacja pracowników z Ukrainy to nasza specjalność. Współpracujący z nami przedsiębiorcy zatrudniający osoby z Ukrainy znaleźli najlepszych kandydatów z Ukrainy na wolne stanowiska.

Potrzebny Ci wykwalifikowany zespół? Czeka na Ciebie kompleksowa współpraca z działem rekrutacji. Znajdziemy dla Ciebie kandydatów, którzy podejmą zatrudnienie na terenie Polski.

Praca pracownicy Ukrainy Kołobrzeg

Pracownicy z Ukrainy mogą liczyć na atrakcyjne stanowiska z dobrymi zarobkami. Nasz priorytet to odpowiednie wsparcie obywateli Ukrainy na każdym etapie.

Rekrutacja pracowników z Ukrainy przebiega w miłej atmosferze. Pomagamy w dopełnieniu wszystkich formalności i zgromadzeniu dokumentacji. Zapewniamy transport i legalne zatrudnienie na terenie miasta Kołobrzeg.

Kierownik sklepu Kołobrzeg

Kierownik sklepu | Kołobrzeg to rola, która pozwala na pełne wykorzystanie zdobytych umiejętności. Osoba na tym stanowisku ma szansę na rozwijanie swoich kompetencji i wpływanie na pozytywny wizerunek marki na terenie miasta Kołobrzeg.

To idealna propozycja dla tych, którzy posiadają doświadczenie w handlu i chcą rozwijać się jako Kierownik sklepu | Kołobrzeg. Sprawdź, jakie warunki oferuje nasza agencja pracy tymczasowej Kołobrzeg.

Praca fizyczna Kołobrzeg

Oferujemy stanowiska na magazynach, w fabrykach, hurtowniach i na budowach. Praca tymczasowa lub na stałe. Dla osób z doświadczeniem mamy oferty pracy, które gwarantują rozwój umiejętności i nowe wyzwania. Nie masz doświadczenia? Nic nie szkodzi! Nasza agencja daje wsparcie obywateli Ukrainy bez przeszkód!

Praca dla osób z doświadczeniem

 • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych kwalifikacji, kursy, szkolenia;
 • Praca tymczasowa i stała na pełen etat lub umowę zlecenie;
 • Rekrutacja pracowników z Ukrainy z doświadczeniem;
 • Atrakcyjne oferty pracy na różnych stanowiskach.

Interesuje Cię dobre stanowisko pracy Kołobrzeg? Skontaktuj się z nami! Oferujemy atrakcyjne warunki dla obywateli Ukrainy pracowało już dla nas tysiące osób ze wschodu!

Agencja pracy tymczasowej w Kołobrzegu to miejsce, gdzie pracownicy z Ukrainy znajdą atrakcyjne warunki. Na przedsiębiorców czeka fachowe pośrednictwo pracy. Rekrutację pracowników z Ukrainy prowadzimy z najwyższą starannością. Wielu obywateli Ukrainy pracowało już dla rozmaitych firm z Kołobrzegu. A wszyscy przedsiębiorcy zatrudniający osoby z Ukrainy są zadowoleni z dostarczonych przez nas kandydatów.

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

 • Dowolna ilość
  pracowników
 • Rekrutacja
  od kilku dni
 • Minimum
  formalności