Kutno rozwija się dynamicznie i staje się miejscem, gdzie wielu obywateli Ukrainy szuka pracy. Zapraszamy wszystkich do miasta Kutno, gdzie czeka stabilny rynek pracy i wiele świetnych ofert. Dzięki wsparciu agencji Ukraińcy Kutno mają możliwość znalezienia stabilnego zatrudnienia. Uchodźcy z Ukrainy to wykwalifikowani pracownicy z odpowiednim doświadczeniem. Pracownik produkcji, budowlaniec, praca na fabryce i wiele innych stanowisk. W Workin czeka na Ciebie leasing ekip w bardzo atrakcyjnej ofercie!

Agencja zatrudnienia Kutno

Nasza agencja zatrudnienia Kutno to miejsce, gdzie rekrutujemy pracowników z Ukrainy w Kutnie. Legalna praca to nasza domena, oferujemy wsparcie w załatwianiu formalności. Uchodźcy z Ukrainy otrzymują pomoc w adaptacji, korzystne wynagrodzenie i mieszkania.

 • Leasing pracowniczy: Dzięki naszej ofercie, przedsiębiorcy mogą wypożyczyć pracowników na określony czas lub do realizacji konkretnego zadania. Wszystkie formalności kadrowe i płacowe pozostają po naszej stronie.
 • Oszczędność czasu i kosztów: Z nami nie musisz martwić się o organizację spraw urzędowych związanych z zatrudnieniem pracownika zza granicy.
 • Doświadczenie: Działamy na rynku od 3 lat, co pozwoliło nam nawiązać współpracę z wieloma firmami z różnych branż. Nasza baza danych liczy ponad 5000 pracowników gotowych do pracy od zaraz.

Chcesz zatrudnić pracowników z Ukrainy?  Skorzystaj z naszej bazy kandydatów i znajdź idealnego pracownika dla swojej firmy.

Agencja pracy tymczasowej Kutno

Nasza agencja pracy tymczasowej Kutno oferuje różnorodne formy zatrudnienia i świetne wynagrodzenie. Praca tymczasowa, dorywcza, praca sezonowa. Dzięki temu każdy, kto pochodzi z Ukrainy, może znaleźć odpowiednie stanowisko. Może to być praca na fabryce, pracownik drogowy, sprzątanie pokoi hotelowych. Obowiązuje Cię umowa zlecenie, więc pracujesz, ile chcesz i zarabiasz za to, co wykonasz. To idealne dla obcokrajowców w naszym regionie, którzy nie chcą zatrudnienia na pełen etat.

Rekrutujemy pracowników z Ukrainy w Kutnie i okolicach

Rekrutujemy obywateli Ukrainy w Kutnie i okolicach. Szukasz pracy? Zgłoś się do nas! Oferujemy stabilne zatrudnienie, konkurencyjne  wynagrodzenie i dodatkowe świadczenia socjalne.

Wszystkich obcokrajowców w naszym regionie zapraszamy do współpracy. Szukamy pracowników z różnych dziedzin. Dzięki naszej agencji, Ukraińcy Kutno i okolic mają szansę na znalezienie pracy dostosowanej do ich potrzeb.

Oferty pracy Kutno

Nasza baza ofert pracy zawiera różne propozycje dla każdego uchodźcy z ukrainy. Jest to praca bez doświadczenia i stanowiska dla specjalistów.

Baza ofert pracy Kutno w naszej agencji to np.:

 • Praca na fabryce jako pracownik produkcji.
 • Sprzątanie pokoi hotelowych oraz sprzątanie hal produkcyjnych.
 • Monter izolacji termicznych.
 • Pracownik budowlany.
 • Kierowca międzynarodowy.
 • Pracownik drogowy.
 • Wiele innych!

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

 • Dowolna ilość
  pracowników
 • Rekrutacja
  od kilku dni
 • Minimum
  formalności