Prowadzisz działalność w Koszalinie i poszukujesz wykwalifikowanych pracownic Ukrainy? A może jesteś obywatelem Ukrainy i chcesz rozpocząć nowy rozdział życia w Polsce? Na polskim rynku są mile widziani obywatele Ukrainy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Jako doświadczona agencja pracy, specjalizujemy się w leasingu i outsourcingu pracowników.

Agencja pracy Koszalin — rekrutacja pracowników, którzy przybyli do Koszalina

Agencja pracy w Koszalinie oferuje wsparcie dla pracownic Ukrainy, które przybyły do Koszalina i poszukują pracy oraz firm, które szukają pracownicy z Ukrainy Koszalin. Co nas cechuje? Konkurencyjne wynagrodzenie i pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem. Mile widziani obywatele Ukrainy mogą liczyć na naszą pomoc w każdej sytuacji!

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu: rekrutacja pracowników, leasing i outsourcing. Mile widziani obywatele Ukrainy mogą liczyć na nasze wsparcie w znalezieniu stanowiska pracy. Z nami, przybyli do Koszalina uchodźcy, którzy poszukują pracy, mogą łatwo znaleźć oferty pracy dostosowane do ich umiejętności. Przedsiębiorcy zyskują dostęp do bazy, w której znajdują się wykwalifikowani pracownicy z Ukrainy Koszalin.

Agencja pracy specjalizuje się w dostarczaniu elastycznych rozwiązań pracy dla firm z różnych branż. Umowa o pracę czy umowa zlecenie, możliwość pracy sezonowej, dorywczej, stałej, zmianowej, elastyczny czas pracy Koszalin. Praca w restauracji, praca w magazynie, na budowie, jako specjalista lub nawet gdy masz brak doświadczenia! Rekrutacja pracowników jest szybka, przyjemna i bezproblemowa.

Uchodźcy z Ukrainy w Koszalinie, którzy poszukują pracy, mają możliwość zdobycia stabilnego zatrudnienia. A pracodawcy mogą cieszyć się dostępem do pracowników, którzy są nie tylko wykwalifikowani, ale także zmotywowani i gotowi do podjęcia nowych wyzwań. Zatrudnienie obywateli Ukrainy na umowę o pracę lub przy innej formie zatrudnienia w Koszalinie nigdy nie było prostsze!

Praca dla uchodźcy z Ukrainy

W wielu firmach są mile widziani Ukraińcy, którzy w Polsce odnajdują stanowisko dopasowane do kompetencji. Nawet jeśli masz brak doświadczenia, znajdziemy Ci dobre oferty pracy, zatrudnienie i wysokie wynagrodzenie. Nie martw się o dopełnienie formalności związanych z zatrudnieniem pracownicy z Ukrainy w Koszalinie. We wszystkim pomagają nasi specjaliści w agencji pracy tymczasowej i stałej.

Pomoc uchodźcom wojennym z Ukrainy, którzy poszukują pracy

Nasza baza ofert pracy zawiera rożne stanowiska. Możesz skorzystać z niej nawet, gdy masz brak doświadczenia.

 • Praca w restauracji,
 • praca sezonowa,
 • stanowisko kierowcy,
 • praca w magazynie,
 • praca jako sprzątacz,
 • Wiele innych stanowisk!

Możliwość pracy zmianowej, tylko wiarygodne miejsce wykonywania pracy, elastyczny czas pracy, dobre wynagrodzenie, stała lub tymczasowa umowa.

Jesteś obywatelem Ukrainy i szukasz pracy w Koszalinie? Skontaktuj się z nami! Pomagamy w znalezieniu dobrego miejsca pracy!

Zajmujemy się wszelkimi formalnościami, aby uchodźcy z Ukrainy mogli legalnie pracować. Zgodę wykonywania pracy, pobyt stały, zakwaterowanie, transport, umowa o pracę. Wszystko jest po naszej stronie!

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

 • Dowolna ilość
  pracowników
 • Rekrutacja
  od kilku dni
 • Minimum
  formalności