Jesteś przedsiębiorcą, którego interesuje zatrudnienie obywateli Ukrainy Brodnica jest zaś Twoim miejscem oferowania pracy? Bez problemu zadbamy o to, abyś mógł bez lęku zdecydować się na zatrudnienie Ukraińców Brodnica. Będziesz mógł skorzystać z wykwalifikowanych pracowników do pracy fizycznej, na budowie, w magazynie, jako sprzątaczy i na innych stanowiskach. Work In to agencja pracy, która specjalizuje się w outsourcingu i leasingu pracowników, rejestracja obywateli Ukrainy jest w pełni legalna. Nie będzie im straszna również praca na fabryce, a nasza profesjonalizacja sprawia, że każdy, kto poszukuje pracowników, znajdzie u nas lepszych niż oferuje to np. urząd pracy. Przekonaj się, dlaczego warto współpracować z nami!

Praca Pracownicy Ukrainy Gm. Brodnica, Kujawsko-Pomorskie

Praca dla obywateli Ukrainy Brodnica jest dostępna i my doskonale wiemy, jak sprawić, aby pracownicy z Ukrainy stali się poważnym wsparciem dla Twojego przedsiębiorstwa. Umowa o pracę, a także dofinansowanie do pobytu obywatela Ukrainy sprawią, że będzie to pracownik fizyczny w pełni spełniający potrzeby Twojej firmy.

Wniosek o dofinansowanie pobytu Ukraińca – Zalety Współpracy Z Work In

Na rynku działamy już od lat, mając doświadczenie w tym, jak powinna wyglądać umowa o pracę dla obcokrajowca. Pomagamy firmom z wielu branż znaleźć odpowiedniego zatrudnionego. Na rynku, jaki tworzy Brodnica pracownicy, są niezwykle cenni i dlatego warto postawić na agencję, która gwarantuje najkorzystniejsze zatrudnienie pracowników z Ukrainy Brodnica.

Co cechuje naszą firmę? Dlaczego warto współpracować z agencją pracy Work In?

 1. Jesteśmy w stanie zagwarantować, że osoby poszukujące pracy z Ukrainy będą dostępni w dużej liczbie i w pełni będą zasługiwać na swoje wynagrodzenie.
 2. Wiemy, jak dopełnić wszelkich formalności, aby możliwa była do otrzymania pomoc finansowa również wtedy, gdy Ukraińcowi jest oferowana praca na pełen etat.
 3. Miejsce pracy – Gmina Brodnica tworzy interesujący rynek i niezależnie, czy będzie to praca na fabryce, na budowie, czy gdziekolwiek indziej – zarówno umowa o pracę, jak i umowa zlecenie będą dopasowane do potrzeb obu stron.
 4. Gwarantowana przez nas pomoc dla obywateli Ukrainy Brodnica uwzględnia również szybką wymianę pracowników np. w przypadku choroby.
 5. Praca dla obywateli z Ukrainy uwzględnia również to, że mogą być im potrzebne również długoterminowe wizy. Tu i my się tym zajmiemy. Każdy pracownik fizyczny z Ukrainy ma u nas zagwarantowany legalny pobyt, dobre wynagrodzenie, co spełnia wymogi, jakie stawia m.in. specustawa pomocowa.

Zatrudnienie Pracowników z Ukrainy – dofinansowanie pobytu Ukraińca w Brodnicy

Jesteśmy tu, aby pomóc obywatelom Ukrainy znaleźć pracę w Brodnicy i okolicach, a także wesprzeć pracodawów z tego regionu, aby mogli zatrudnić profesjonalnych pracowników. Nasza agencja oferuje kompleksową pomoc, włącznie z wnioskiem o dofinansowanie pobytu Ukraińców w Polsce.

Zgłoś Się Do Nas!

Znajdź Idealne Rozwiązanie Z Work In – Zgłoś Się Teraz!

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

 • Dowolna ilość
  pracowników
 • Rekrutacja
  od kilku dni
 • Minimum
  formalności