Toruń cechuje się niezwykle dynamicznym rozwojem. Jednocześnie coraz większa liczba przedsiębiorców widzi korzyści, jakie przynoszą nam pracownicy z Ukrainy. Praca dla obywateli Ukrainy, w tym możliwość pracy zdalnej to rozwiązania, które są warte rozważenia. W przypadku przedsiębiorców chcących zatrudnić obywateli Ukrainy poszukujących pracy agencja pracy Workin zapewni dostarczenie fachowców z różnych dziedzin i dopełnienie wszystkich formalności. Wszystko po to, aby zagwarantować obywatelowi Ukrainy pomoc w godnym życiu, a także zapewnić dobre oferty pracy obywatelowi Ukrainy.

Zatrudnienie Obywatela Ukrainy w Toruniu

Już od lat zajmujemy się wsparciem przedsiębiorców w poszukiwaniu ludzi do pracy. Dzięki nam pracownicy Ukrainy język wykorzystują w praktycznej i potrzebnej branży, dopasowanej do ich umiejętności i zdolności. Nasza agencja zatrudnia obywateli Ukrainy w różnorodnych obszarach. Niezależnie od tego, czy interesuje was praca fizyczna, zawodowa czy praca Toruń sezonowa, mamy dla was atrakcyjne propozycje na umowę zlecenie lub o pracę.

Praca Dla Obywateli Ukrainy w Toruniu

Nasza agencja pracy Work In oferuje różnorodne stanowiska pracy dostosowane do umiejętności i zdolności. Dzięki temu poszukiwanie pracy nie jest tak uciążliwe, a możliwość podjęcia zatrudnienia staje się realną opcją. W zasadzie jest dostępna każda forma zatrudnienia, umowa o pracę, umowa zlecenie, a przedsiębiorcy mają pewność, że zatrudnieni przez nich pracownicy z Ukrainy Toruń będą legalnie pracować. Temat rynku pracy w Toruniu nie jest nam obcy, więc znakomicie wspieramy kontaktujących się z nami przedsiębiorców

Pracownicy Ukrainy Toruń – Zalety Współpracy Z Work In

Dlaczego warto współpracować z agencją pracy Work In? Wśród naszych cech warto wymienić:

 1. Legalność: Posiadamy certyfikat zatrudnienia w Polsce, a nasi pracownicy mają pozwolenie na pracę.
 2. Brak ograniczeń: Jesteśmy przygotowani do znalezienia dowolnej ilości pracowników o wymaganych umiejętnościach do wykonywania pracy w zgłaszających się do nas przedsiębiorstwach.
 3. Pełna obsługa prawna: Wszystkie formalności prawne załatwiamy za ciebie, oszczędzając twój czas.
 4. Szybka wymiana pracowników: Dostajesz od nas gotowego do pracy pracownika, a w przypadku choroby zapewnimy zastępcę.
 5. Długoterminowe wizy: Nasi pracownicy mają pełne zezwolenie na pracę i komplet dokumentów, co eliminuje rotację personelu w firmie.

Specjalizacja Work In

Agencja pracy WORK IN specjalizuje się w kompleksowej obsłudze formalności prawnych dotyczących zatrudniania pracowników zza granicy. Nasze biuro mieści się w Warszawie. Oferujemy leasing pracowniczy, rekrutacje i dostarczanie pracowników do miejsca pracy.

Potrzebujesz pracowników? Szukasz pracy? Zgłoś się do nas już dziś!

Sprawdź również, w jakich jeszcze miastach działamy:

Jak się z nami skontaktować

address
Adress: ul. Gałczyńskiego 20, 05-091 Ząbki
phone
Telefon: +48502734227
KRS: 0000947942
NIP: 5272986414
REGON: 521057637

Potrzebujesz pracowników lub masz pytania?

Złóż prośbę, a my znajdziemy dla Ciebie dobrych pracowników!

 • Dowolna ilość
  pracowników
 • Rekrutacja
  od kilku dni
 • Minimum
  formalności