Pracownicy fizyczni z Kazachstanu to wspaniała alternatywa nie tylko dla polskich, lecz również innych cudzoziemskich robotników. Poznaj, jaki jest pracownik fizyczny z Kazachstanu i dlaczego warto go zatrudnić.

Pracownicy fizyczni z Kazachstanu – do jakich prac

Kazachowie mają w kulturze głęboko zakorzeniony szacunek do pracy. W tym do tej najprostszej, a jednocześnie najcięższej – powtarzalnej pracy ręcznej i tej wymagającej większego wysiłku fizycznego.

Pracownik fizyczny z Kazachstanu świetnie się sprawdza na budowie, produkcji, magazynie, w dostawie produktów, gospodarstwie rolnym. W sumie to w każdej branży potrafi odnaleźć się przy każdej pracy pomocniczej. Chociaż można trafić i na wykwalifikowanego specjalistę, który zna się na temacie, a przy tym nie gardzi bezpośrednim trudem fizycznym.

Pracownicy fizyczni z Kazachstanu – jak zatrudnić

Nie wątpimy, że po takiej prezentacji już Ci się marzy pracownik fizyczny z Kazachstanu. A więc gdzie go wziąć? Aby samodzielnie sprowadzić go sobie z jego kraju rodzimego, musisz sporo czasu poświęcić na rekrutację, porozumienie się w jakimś wspólnym języku, a ponadto – na załatwienie papierów.

Do prac sezonowych Kazachowie potrzebują w Polsce specjalnego zezwolenia. W innych przypadkach – oświadczenia pracodawcy o powierzeniu pracy cudzoziemcowi. Czeka się na to do kilku tygodni. Jeśli pracownik jeszcze znajduje się na terenie Kazachstanu, to będzie także czekał na wydanie mu wizy dla wjazdu do Polski.

Nie chcesz tracić tak dużo czasu na to wszystko? Dzwoń do nas, a załatwimy Tobie w pełni gotowych pracowników w krótkich terminach bez żadnych kłopotów! Nawet po BHP i medycynie pracy. Numer znajdziesz w górnym prawym rogu strony.