Pracownik z Kazachstanu do gospodarstwa rolnego niezastąpiony towarzysz w ciężkiej robocie na ziemi. Poznaj, jak może Ci pomóc w rolnictwie.

Pracownik z Kazachstanu do gospodarstwa rolnego – do jakich prac

Jeśli szukasz specjalisty, to wśród Kazachów możesz spotkać osoby z doświadczeniem przede wszystkim w hodowle zwierząt. Najwięcej w Kazachstanie hoduje się krów. Na drugim miejscu są kury. Dalej idą owce, świnie, konie i kozy. Z tego wszystkiego produkuje się mięso, wełnę, mleko i jajka. Co do uprawy roślin, to Kazachowie są najbardziej oswojeni z pszenicą, jęczmieniem, bawełną, burakiem cukrowym, słonecznikiem, lnem i ryżem.

Pracownik sezonowy w rolnictwie z Kazachstanu sprawdzi się także przy każdej pracy pomocniczej, fizycznej, nie wymagającej specjalnych kwalifikacji. To są ludzie, przyzwyczajeni do powtarzalnej manualnej pracy i nastawieni do niej z szacunkiem.

Pracownik z Kazachstanu do gospodarstwa rolnego – jak zatrudnić

To jest proste! Jeśli chcesz trudnić Kazacha przez cały rok, do pracy, która nie jest sezonowa, to wszystko, czego potrzebujecie, to oświadczenie od pracodawcy, że zamierza taką pracę powierzyć obcokrajowcowi. To się zwie procedurą uproszczoną. Do prac sezonowych niezbędne jest zezwolenie, ale jego zdobycie też nie jest o wiele trudniejsze, niż pomyślne złożenie wspomnianego oświadczenia.

Zniechęca Cię każda robota papierkowa? Nie martw się! Wszystko, co musisz zrobić, to podnieść słuchawkę i zadzwonić do nas lub kliknąć „Zamów rozmowę” w górnym prawym rogu witryny. Pracownik z Kazachstanu do gospodarstwa rolnego zostanie dostarczony do Ciebie przygotowanych prawnie i wszelako w najkrótszym terminie, abyś nie stracił niepotrzebnie ani dnia!