Kiedy sytuacja staje się trudna, z pomocą przychodzą ludzie, którzy całe życie pracowali w rolnictwie i wiedzą, jak właściwie traktować rośliny i zwierzęta. Pracownik z Gruzji do gospodarstwa rolnego może okazać się jednym z takich skarbów, gdy będziesz go najbardziej potrzebował – jest niezawodny do każdej pracy!

Pracownik z Gruzji do gospodarstwa rolnego – jaką robotę potrafi wykonać

Jeśli chodzi o prace pomocnicze, nie wymagające kwalifikacji, to możesz powierzyć Gruzinowi naprawdę każdy rodzaj takich robot. Są to osoby rzetelne, nie bojące się pracy. Szczególnie ci pochodzący z terenów wiejskich.

A może potrzebujesz specjalisty? W Gruzji hoduje się krowy i świnie, kozy i owce, produkuje się mięso i mleko, jajka i wełnę, uprawia się zboża, kukurydzę i słonecznik, warzywa i owoce, w tym winorośl. A więc możesz trafić akurat na fachowca w Twojej dziedzinie, który nie tylko sumiennie wykona zadanie, ale także wymieni się z Tobą własnym doświadczeniem, zdobytym w warunkach jego Ojczyzny.

Pracownik z Gruzji do gospodarstwa rolnego – jak zatrudnić bez kłopotu

Dla wielu prac rolniczych Gruzin będzie potrzebował pozwolenia na pracę sezonową. Jednak niektóre stanowiska w rolnictwie zostały uznane przez polskie prawo za niewymagające takiego pozwolenia, ponieważ odbywają się one przez cały rok, np. produkcja pieczarek oraz uprawa kwiatów czy ogórków szklarniowych. Wtedy wystarczy oświadczenie o powierzeniu pracy obcokrajowcowi.

To samo dotyczy przypadków, kiedy pracownik sezonowy w rolnictwie z Gruzji jest Ci potrzebny do prac, nie związanych ściśle z działalnością rolną. Na przykład, chcesz go zatrudnić do budowy stodoły.

A żeby jeszcze ułatwić sobie proces zatrudnienia Gruzina, zadzwoń do nas! Jako agencja pracy załatwimy wszelkie papiery i damy Ci gotowego do roboty pracownika. Numer telefonu znajdziesz w górnym prawym rogu witryny.