Póki pracownicy krajowi gonią na zachód po grubszy pieniądz, polska gospodarka cierpi na brak rąk, szczególnie w sezonie. Pozwól, aby pracownicy sezonowi z Gruzji przejęli puste miejsca pracy i utrzymali Twój biznes na dobrym poziomie!

Pracownicy sezonowi z Gruzji – do jakich branż

Zbiory owoców i warzyw to sezonowa praca dla wielu Gruzinów. Ale to nie wszystko! Sadownictwo nie jest jedynym sposobem na wykorzystanie tych pracowitych rąk. Firmy mogą również zatrudnić ludzi z Gruzji, którzy są wysoce zmotywowani, z doświadczeniem zawodowym już tutaj w kraju lub za granicą, do pracy innego typu.

Pracownik sezonowy z Gruzji przyda Ci się na kurortach letnich lub zimowych. Świetnie odnajdzie się w branży rozrywkowej, sprzedażowej, hotelarskiej i, owszem, gastronomicznej. Turyści będą zachwyceni naturalną gościnnością i życzliwością Twoich gruzińskich współpracowników! A oni z kolei będą uszczęśliwieni możliwością zarobić dla swoich rodzin.

Pracownicy sezonowi z Gruzji – dlaczego warto

Podczas gdy brak polskich pracowników jest poważnym problemem dla większości firm, pracownik sezonowy z Gruzji może naprawdę uratować sytuację. Ponadto Gruzini jeżdżą do UE na zarobki sezonowe już od 2017 roku, a więc mają co nieco doświadczenia w podobnych pracach.

Mieszkańcy Gruzji są pracowici i sumienni. Mają dobre podejście do pracy, co oznacza, że pozyskasz naprawdę wdzięcznych pracowników, którzy chętnie pomogą w realizacji celów Twojej firmy!

Oprócz tego Obywatele Gruzji i polscy pracodawcy odnoszą duże korzyści z uproszczonych procedur podejmowania legalnego zatrudnienia. A z nami ten proces staje się jeszcze łatwiejsze – otrzymujesz po prostu gotowego do pracy człowieka bez papierologii! Dzwoń pod numer, który znajdziesz w prawym górnym rogu strony.